Ko reikia vyrams ir apie ką pamiršta moterys

energijos-mainai.jpg
 
1 komentaras
Retas vyras miegamajame iš savo moters prašo akrobatinių triukų, gilaus oralinio ar kitų sekso subtilybių apie kurias mūsų visuomenėje kalbėti tiesiog nepriimta. Šį kartą juodo sekso temą paliksime ramybėje ir pakalbėsime apie paprastus dalykus, kurie yra labai subtilūs, tačiau dažniausiai - priimtini kiekvienai porai. Tad jeigu norite būti tobulomis meilužėmis savo mylimajam, sukluskite ir pasinaudokite vertingais patarimais!

Iniciatyvumas

Pirmasis žingsnis vis dar laikoma vyriška prerogatyva ir dažniausiai vyrai nėra prieš tokią savo padėtį. Tačiau nereikia kiekvieno fakto, teiginio ar teorijos priimti už gryną pinigą ir juo labiau neverta vaikytis stereotipų. Tiek vyrams, tiek moterims nesvetima laukinė aistra bei geismas. Tad užklupus šiltiems jausmas nesidrovėkite ir parodykite jam savo ugningą temperamentą! Šalin kuklumą, atėjo laikas pasiduoti instinktams!

Seksualūs apatiniai

Manote, kad jūsų mylimasis nepastebi jūsų išvaizdos pokyčių? Gal ir taip, jei kalbėsime apie naują šukuoseną ar manikiūrą, tačiau tik ne tada kai kalba pakrypsta apie apatinį trikotažą. Jei pastebėjote, kad aistra priblėso ir nežinote ko griebtis, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai atnaujinti savo apatinių drabužių garderobą. Jeigu nuolat papildote  savo apatinių stalčiuką, tuomet pasipuoškite seksualiomis ir labiau provokuojančiomis kelnaites. Ilgai laukti pokyčių neprireiks!

Pasakyk mano vardą!

Bene kiekvienai porai būdingi meilūs prasivardžiavimai ir tokie epitetai kaip, zuikelis, kačiukas, katytė ar kiaulytė, tačiau nepersistenkite vienas kito vadinti mieliausių gyvūnų pavadinimus, o išbandykite magišką ištarto vardo galią! Tiesa, netarkite jo vardo be reikalo, o tik tada, kada norite perduoti   gerą ir teigiamą informaciją!

Preliudija

Glamonės, aistringi bučiniai ir tvirti intymių vietų paspaudimai, tai ne tik mėgstamas Holivudo kino filmų scenarijus. To reikia ir tikriems žmonėms, tikrame gyvenime. Ir be jokios abejonės, jausminga preliudija būtina ne tik moterims, bet ir vyrams!

Spontaniškumas

Deja, bet poros negali atsisakyti įprasto rėžimo ir įninka į rutiną bei darbų maratoną. Pagaliau liaukitės tai daryti ir skirkite bent kelias minutes poilsiui! Darbai ir įvairūs buities reikalai nesibaigs niekada. Tad užuot laukus, kada vaikai užaugs ar suguls miegoti, pasimėgaukite spontanišku seksu laisvą minutę. Pirmai progai pasitaikius imkitės iniciatyvos ir pasimylėkite koridoriuje, virtuvėje ar balkone!

Nešvankių žinučių rašymas

Vyras darbe, o jūs  klaikiai užsigeidėte sekso? Taip popietės pogulis su masturbacijos elementais tikrai nepakenks, tačiau nepamirškite apie tai informuoti savo antrosios pusės. To privalumas -  pakartotinis orgazmas jam grįžus į namus. 

Vaizduotė ir pasitikėjimas

Vyrai – plėšrūnai, moterys – patelės, tyliai laukiančios, kol bus pričiuptos. Tačiau šis biologinis faktas dar nereiškia, kad moterys negali būti žaismingos, kūrybiškos ir pasitikinčios savimi. Galbūt jums pabodo ta pati sekso poza, o partneris nenori jūsų įžeisti siūlydamas išbandyti šį tą naujo? To pasekmės gali būti labai liūdnos – monotonija ar net problemos su potencija. Neleiskite štiliui įsivyrauti lovoje, o išdrįskite paatvirauti ir žodžiais bei veiksmais papasakokite, kokių fantazijų turite!

Humoro jausmas

Seksas ir santykiai - glaudžiai susiję. Tad jei nuolat baratės ir keliate skandalus, vargu ar norėsis eiti  prie lovos reikalų. Vienas efektyviausių būdų nesusipykti, tai neprovokuoti konfliktų. Jei jums kažkas nepatinka, nepulkite šaukti, o iš  to pasijuokite ir pasitelkite humoro formą. Tiesa, yra išimčių, kada vyro bei moters humoro jausmas yra visiškai nesuderinamas. Jei tą žinote, verčiau nesinaudokite šiuo patarimu,o ramiu tonu pabandykite gražiai išsakyti, kokių veiksmų norėtumėte iš savo partnerio. 


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Dar reiketu pridurti kad vyrams labai patinka kai moterys nedevi apatiniu ;)
Naujas komentaras