Kodėl jie suka „į kairę“?

4557905_C0fD9i.jpeg
 
2 komentarai
Žmogus neturėtų būti vienišas tokiam dideliam pasaulyje. Tu pagaliau radai tą vienintelį. Viskas prasidėjo kaip ir pas visus: draugavote, susitikinėjote, už rankų laikėtės, bučiavotės. Ir viskas buvo puiku. Jis lydėdavo iki buto durų, mandagiai sveikindavosi su tavo tėvais; vedžiojo į kiną, į teatrą, pirko ledų, ir netgi katinas pripažino kaip savą. Tačiau...

Kartą tu pamatei, kad jis kitai merginai lygiai taip pat perka ledus ir dar – ne laiko ją už rankos, bet apsikabina! Išdavystė! Ką daryti? Kam skambinti? Gyvenimas sudaužytas! Daugiau nenoriu jo matyti. Ir dar daugiau minčių prasisuka tavo galvoje.

Keista: merginos, kurios nėra ištikimos, yra pastoviai smerkiamos, tuo tarpu vyrukai turi tik vieną pasiteisinimą – fiziologija, nieko nepadarysi.

Tad kodėl vyrai suka pirmą, antrą, trečią ir ketvirtą romanus? Juk tam reikia turėti ir laisvo laiko, kad susitikinėtų su dvejomis merginomis vienu metu. O kokią atmintį reikia turėti, kad atsimintum, ką sakei vienai, o ką šnabždėjai kitai. Ir ką jos abiems žadėjai. Ką jau kalbėti apie išlaidas...

Todėl, kad...

  • Pasirodytų prieš draugus, kad gali daug. Ir dar gali tai padaryti ne vieną kartą.
  • Palygintų ir padarytų išvadas, kad jo mergina iš tiesų pati geriausia. Vyrų požiūriu, merginos turėtų tik džiaugtis: jei pas ją grįžo, vadinasi, ji nugalėjo konkurencinėje kovoje.
  • Liūdna ir norisi naujų santykių. Viskas slypi dvasinėje tuštumoje, ir kiekvienas ją užpildo savaip. Tačiau tikrų santykių melo ir išdavystės pagrindu nesulipdysi. Dažniausiai jauni vyrai nesuvokia, ko jų nerimstančiai dūšiai trūksta.
  • Vyras iš prigimties medžiotojas ir jam svarbu užkariauti ir nugalėti. Kai kurie į tai žiūri kaip į sportą. Tačiau jei iš tikro myli, niekada neskaudinsi savo merginos.

Ką gi daryti merginai, kad ji visuomet taip ir liktų vienintelė?

Moteris turi turėti tam tikrą mįslę. Negalima, kad vyrui staiga pasidarytų su tavimi nuobodu. Moteris turinti jauką, vyrą šalia savęs išlaikys ilgiau. Galbūt dažniau keistis: vieną dieną ji ugniniais plaukais, o kitą – jau šviesiai ruda. Drabužių stilius, nagų dizainas – visa tai tinka pasikeitimams. Jūs galite paįvairinti laiko praleidimą – ar jau išvaikščiojote visus vaizdingus maršrutus? Stenkitės kuo dažniau savo draugą atitraukti nuo televizoriaus, kad jis nepamirštų kuo jūs vardu. Žinoma, viskam reikalingas saikas – nepersistenkite.

Ko daryti iš tikrųjų NEREIKIA:

  • Pašalinti visas potencialias konkurentes iš savo mūšio laiko. Nei samdomo žudiko pagalba, nei pokalbiuose prie keturių akių. Jis gali „susišaudyti“ naują auką važiuodamas pas savo tėvus savaitgalį arba pakeliui namo.
  • Nepalikti jam laiko manevrams. Tu gali pasistengti užpildyti visą laisvą laiką taip, kad nebūtų kada „sukti į kairę“. O ne užimtu laiku – skambinti kas penkias minutes su klausimu „Ką veiki, brangusis?“.  Vaikinai labiausiai vertina laisvę visoje galaktikoje. Greičiausiai jis visiškai pabėgs nuo griežtos kontrolės ir net nepasakęs „viso gero“.
  • Geriausia apsauga ne visuomet yra puolimas. „Geriau jau aš pirma, nei kad jis. Tai padarysiu iš anksto dėl viso pikto“ – variantas toms, kurios nori išsiskirti.

O vis dėl to geriausias metodas – priversti jį įsimylėti tave! Iki pačių ausų galiukų. Be jokios atminties. Taip, kaip jis nėra nei karto įsimylėjęs. Kaip tai padaryti? Jūs tikriausiai geriau žinosite.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Dabar aišku, kodėl nerandu meilužės :D
o as pacituosi zodzius is vieno, tikrainenaujo filmo,[didziosios motuses namai] -->> jeinorit, kad jusu vyrai nesuktu i kaire: duokit jiems visur: laiptinej, masinoi, ant stalo, miegamajam, stovejimo aikstelej, sandeliuke ar palepej.." citata gal ne visai tiksl, bet esme butent ta, isunkit savo vyrus vaikinus taip, kad jie ne tik nebenoretu ziuret tris kart idesin, bet ir tiesiai i kaire..
cia tik mano nuomone bet as manau, kad ji yra teisinga ;)
aciu uz demesi
Naujas komentaras