Kodėl jis sako, kad nėra pasiruošęs susitikinėti?

unnamed(14).jpg
 
Kai pasimėgavote daugybe vakarų kartu praleistų mieste, praleidote kelis savaitgalius apsikabinę ant sofos ir pasikalbėjote apie tai kaip vienas kitam patinkate, gali būti šokas, kai išgirstate, kad partneris nėra pasirengęs susitikinėti. Taigi, kodėl tai vyksta?

Gali būti sunku suprasti kas iš tikrųjų vyksta, ypač, jei jūs tikėjotės, jog santykiai pasieks kitą lygį. Tačiau yra keli paaiškinimai, pradedant nuo susipainiojimo emocijose. Kai sutinkate žmogų, kartais potraukis ir jaudulys ima viršų. Juk magnetišką ryšį taip sunku surasti ir jam atsispirti. Mes stringame savo jaudulyje ir potraukyje. Kartais žmonės taip pasimeta, kad tiesiog pamiršta pasitikrinti save. Pirminis potraukis gali maskuoti giliai esančias problemas, su kuriomis nėra susidorota ir jos blokuoja širdį dėl praeities santykių. Gali būti, jog žmogus sakantis, kad nėra pasiruošęs susitikinėti vis dar kenčia dėl buvusių santykių ir kito bagažo. Štai kodėl jis nėra pasiruošęs.

Pavyzdžiui, partneris gali pasakyti, kad jis per greitai įšoko į santykių traukinį, tarkime, po paskutinių skyrybų. Žmonės, kurie nesijaučia gerai būdami vieniši dažnai pradeda naujus santykius be apgalvojimo ko iš tikrųjų nori iš santykių. Taip nutinka todėl, kad žmogus jus mato kaip potencialų partnerį, įklimpsta į tai, o po to suvokia, kad tai nutiko tiesiog per anksti. Tokiu atveju geriausia būtų duoti partneriui erdvės. Su laiku jis nuspręs ar jau yra pasiruošęs judėti į priekį, tačiau jam reikia sutelkti visą dėmesį į save tam, kad galėtų susidoroti su problemomis. 

Pasakymas „aš nesu pasiruošęs susitikinėti“ taip pat gali reikšti, kad jis buvo prarasti savo nepriklausomybę. Jis gali pasijausti įkalintas ar bijo pamiršti savo interesus, hobius ir atiduoti savo laiką. Jei ši baimė įsišaknija, partneris gali nuspręsti, kad pabėgti bus geriausia ir vienintelė išeitis. Žinoma, sveikuose santykiuose, kur abu partneriai yra nepriklausomi nuo santykių, tai neturėtų kelti nerimo. Tačiau niekada negalite žinoti ką išgyvena kitas ar dėl ko nerimauja. Gali padėti, jei apie tai pasikalbėsite, nustatysite ribas ir neskubėsite.

Kitiems nenoras susitikinėti gali kilti todėl, kad prieš pradėdami santykius jie nori tapti geriausia savo versija. Nors tai visiškai teisinga, tai gali kilti iš idėjos, kad žmogus turi būti vienas tam, kad atrastų save, dirbtų ties karjera ar susitelktų į savo hobius. Tiesa ta, kad mes visada tobulėjame gyvenime, tiek santykiuose, tiek ir ne. Nėra būtina būti vienišam tam, kad atrastume save, o buvimas su palaikančiu partneriu gali tik padėti tokioje kelionėje. Tačiau ne visi jaučiasi būtent taip, todėl reikia tai gerbti.

Deja, kai kuriais atvejais toks komentaras taip pat gali būti mandagus būdas pasakyti, kad susidomėjimo nebeliko. Vietoje nuoširdumo, partneris gali pasirinkti jus nuvilti, sakydamas, kad dėl to kaltas jis, prieš išnykstant. Jei partneris sako, kad nėra pasiruošęs su jumis susitikinėti, nes jis tiesiog nejaučia sinergijos, geriausia būtų tiesiog susitaikyti su tuo ir judėti į priekį. Nėra prasmės švaistyti laiką žmogui, kurio negalite priversti jus pamilti. Yra didelė tikimybė, kad jei jis nejaučia potraukio jums, jūs jo nejaučiate taip pat.

Jei partneris jums pasakė, kad nėra pasiruošęs su jumis susitikinėti, visada galite paklausti kodėl, surinkti daugiau informacijos ir pakalbėti apie būdus, kurie gali padėti sukurti santykius, kuriuos palaikyti būtų gera ir patogu abiem. Yra didelė tikimybė, kad partneris nenori skubėti ir perkelti santykius į kitą lygį ateityje. Tačiau svarbiausia žiūrėti savęs ir savo interesų ir tikėti, kai žmogus jums sako, kad nėra pasiruošęs susitikinėti. Jums abiem bus geriau, jei paliksite viską kaip yra ir judėsite į priekį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras