Kodėl jis sako NE santykiams?

jis-ir-ji-521de235d064f.jpg
 
Vyrai - tikri kiaulės. Jie nori tik lengvo ir greito sekso, o apie ateitį visiškai negalvoja. Jie neturi jokių ateities planų ir nenori prie nieko niekada prisirišti. Kam turėti tik vieną moterį, jei gali turėti visas ir taip kiekvieną naktį?

Ar iš tiesų vyrai kiaulės? Dažna moteris atsakytų, kad taip ir net papasakotų, kaip ja pasinaudojo mylimasis. Žinoma, yra pačių įvairiausių atvejų, tačiau visų vyrų vadinti kiaulėmis nereikėtų, kaip ir prikalti juos prie kryžiaus. Kartais pačios moterys yra kaltos dėl to, kad jomis pasinaudojo vyras. Ir tik dėl to, kad manė, jog kažkada jis pasikeis.

Vyrai nori būti lyderiais santykiuose. Jie nori jaustis finansiškai saugūs, užimti aukštas pareigas ir pasirūpinti ne tik savimi, bet ir būsima šeima. Vyrai neskuba įsipareigoti ir užmegzti rimtų santykių dėl kelių paprastų priežasčių.

Jis nori linksmintis

Arba paprastai - lakstyti paskui kiekvieną sijoną ir neplanuoti vestuvių po dviejų metų draugystės. Mergišiai ir vakarėlių liūtai neskuba susitupėti ir ieškoti antros pusės. Kam tai daryti, jeigu kiekviena mergina gali būti jų?

Moterys galvoja, kad jos gali pakeisti vyrus. Tačiau tai nėra tiesa. Tikrai ne kiekviena moteris, vos tik panorėjusi sugundyti užkietėjusį vienišių, sugeba tai padaryti. Jeigu vyras pajus, kad ji yra Ta Vienintelė, jis pats pasikeis ir stengsis ją turėti tik sau. Jeigu tarp jų nebus jokios chemijos, nieko nenutiks. 

Todėl nesistenk pakeisti to, kuriam rūpi klubai ir linksmybės kiekvieną vakarą. Jis tikrai taip lengvai ir greitai nepamils tavęs. Palik jį ir ieškok to, kuris tavęs tikrai vertas. 

Pirmiau - karjera, po to bus žmona

Kaip buvo minėta anksčiau, vyrai nori būti finansiškai pajėgūs ir išlaikyti būsimą šeimą. Vyrai nori dominuoti finansų srityje, ir būtent dėl to jiems bus svarbiau užimti aukštas pareigas, uždirbti daug pinigų ir tik vėliau įsipareigoti. Juk kodėl jis turėtų skubėti ieškoti žmonos, jei negali jai nieko pasiūlyti?

Tu neturėtų dėl to pykti, ypač draugystės pradžioje. Būtų labai kvaila, jei lieptum jam rinktis tarp darbo ir tavęs - atsakymas į šį klausimą akivaizdus. Verčiau paskatink jį dirbti, džiaukis jo laimėjimas ir pati daryk tai, kas tau artima širdžiai. Jeigu tavęs tai netenkina ir nori rimtos draugystės iškart, nieko nelauk ir ieškok naujų pažinčių.

Jis turi kitų planų

Dažna porų skyrybų priežastis - nesutapę interesai. Jis nori pagyventi užsienyje, o ji galvoja apie vaikus. Jis taupo pinigus naujam automobiliui, o ji - būsimoms vestuvėms. Jis nori atostogauti pietryčių Azijoje, o ji svajoja apie ramias atostogas Turkijoje.

Jeigu matai, kad jūsų ateities planai yra per daug skirtingi, verčiau keisk ne planą, o vaikiną. Nėra nieko blogiau už vyrą, darantį tai, ko jis nenori. Galbūt jis ignoruos savo planus dėl tavęs ir pagaliau pasipirš (nes tu to nori), tačiau vargu, ar jis bus toks pat laimingas kaip ir tu. 

Negaišk tiek savo, tiek ir jo laiko. Išsiskirkit, nes jis nėra pasiruošęs rimtiems santykiams. Kam bandyti išsaugoti tai, kas neturi šviesios ateities?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras