Kodėl jis tavęs nesiveda prie altoriaus, nors esi nuostabi lovoje?

ne-pirma-santuoka(2).jpg
 
2 komentarai
Tai skamba labai ironiškai, tačiau vyrai yra tokie – jie nori seksualios mylimosios lovoje ir puikios šeimininkės virtuvėje, bet tokią radus jie nė neskuba jos nusitempti prie altoriaus. Kaip tai galima įvardinti – baime, kad ji pasikeis? O gal vyrai visiškai nebuvo sutverti santuokai ir net jiems radus tobulą merginą jie visiškai neskuba pririšti jos prie savęs?

Kad ir kaip bebūtų, yra kelios priežastys, kurios galimai trukdo suskambėti Mendelsono maršui.

Jis jaučia didžiulę  baimę, kad po vestuvių gali viskas pasikeisti

Kad ir ką sakytų santuokos šalininkai, tapus vyru ir žmona viskas pasikeičia. Atsiranda įsipareigojimai, rutina, kurie dažniausiai ir nuslopina vidinį vyro „sekso galiūną“. Tai galioja ir moterims. Dažnai žmonos statusą įgijusios moterys jau nebemato prasmės dėl jo labiau pasistengti – juk vestuvės jau įvyko! Toks moterų atsipalaidavimas gali tapti pagrindine priežastimi, dėl kurios jis tampa neištikimu. Juk aplink daug jaunų, gražių ir gundančiai atrodančių merginų...

Vyrai gali labai greitai prarasti savo susidomėjimą moterimi, todėl reikia pasistengti kuo ilgiau išlaikyti jo susidomėjimą. Seksas, gundantys drabužėliai – tai patys paprasčiausi dalykai, kurie praskaidrina santykinį gyvenimą. Jeigu nori santuokos, turėsi gerokai paplušėti, kad jam įrodytum, jog jūsų santykiai nepasikeis.

Jam gerai taip, kaip yra

Seksuali mylimoji, geras darbas, draugai – ko vyras gali daugiau norėti? Komfortiškas gyvenimas turi tiek pliusų, tiek ir minusų. Bene didžiausias tokio gyvenimo minusas yra baimė išeiti iš komforto zonos. Jeigu jį tenkina santykiai su mylimąja ir niekada nekalba apie ateities planus, nes „man dabar ir taip yra labai gerai“, yra maža tikimybė, kad jis savo iniciatyva pasipirš mylimajai. 

Jeigu jau ilgą laiką esi su mylimuoju, bet apie santuoką jis pats niekada neužsiminė ir nė nesileidžia į kalbas, gerai pagalvok, ar su juo tau pakeliui. Viskas puiku, jeigu jūsų požiūriai sutampa, bet vertėtų sunerimti toms, kurios svajoja apie baltą suknelę, bet nesulaukia jokios užuominos iš antros pusės. Galbūt judviem ne pakeliui? Nebijok jam išsakyti savo abejonių – tegul jis žino, kad tu nori kai ko daugiau.

Vaikai viską sugadins

Tu manai, kad vaikai – tai pasaulio džiaugsmas ir gėris, bet kažkodėl jis niekad apie tai neužsimena ir apsimeta, kad negirdi, kuomet tu kalbi apie kūdikį. 

Ką tai galėtų reikšti? Greičiausiai jis bijo, kad atsiradus kūdikiui tu visą dėmesį nukreipsi į mažylį, o ne į jį. Teks pamiršti seksą, kuriam tu niekada nebūsi pasiruošusi ir visiškai to nenorėsi. Naktį jis nemiegos ne dėl to, kad tu nori mylėtis, bet dėl mažylio verksmo.

Kaip jį įtikinti, kad to nebus? Gali jam pažadėti, kad jūs, net ir susilaukę vaikelio, puoselėsite santykius ir niekas nepasikeis. Žinoma, gražūs pažadai verčia manyti, kad viskas bus gerai. Galbūt jis tuo ir patikės, o gal numos ranka ir lieps tau nemeluoti. Tik jokiu būdu nesugalvok pastoti jam nežinant – tai tikrai nepadės ir dėl to jūsų santykiai bus pasmerkti žlugimui. Gal verčiau išsiskirkit ir susirask tą, kuris trokšta vaikų kaip ir tu?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Nemetuose esme!!Jeigu moteris nori turėti vyrą ir šeimą, o jūsų partneris atsako: „Vėliau, kai susiklostys aplinkybės“, žinokite, kad iš tikrųjų tai reiškia: „Aš patenkintas mūsų dabartine padėtimi. Tu esi puiki ir visais atžvilgiais gera, bet ne ta moteris, kurią aš vesiu. Aš neįsivaizduoju tavęs savo žmona“.ras nenori jos vesti, nes nemato su ja savo ateities. O moteris jam gali būti net brangi. Jis gali mylėti ją, būti prisirišęs prie jos. Tačiau kai tik mylimoji užsimena, kad laikas įteisinti santykius, jis pradeda išsisukinėti, atsikalbinėti, surasdamas šimtus priežasčių.
Nemaloniausias dalykas tokioje situacijoje yra tai, kad retas vyras gali atvirai ir sąžiningai pasakyti: „Aš nematau mūsų bendros ateities. Neįsivaizduoju tavęs savo žmona. Dabar esu su tavim, nes pripratau, man gera, nes nėra geresnės. Bet nemanau, kad esi man reikalinga kaip žmona“.

Tokiems santykiams vyras turi būti subrendęs iš jaunuolių to tiketis neverta. Vyrai šeima ir moteri pradeda vertinti viresniame amžiuje. Prieš tai moteris tik malonumu objektas. Bet kai jo nuomonė pasikeičia yra kaip yra.
Naujas komentaras