Kodėl jis žiūri į kitas?

kodc497l-vyrai-c5bevalgosi-c4af-kitas-moteris.jpg
 
Tas jausmas, kai esi su nauja suknele, puikiai sušukuotais plaukais, tobulu makiažu, o Jis to nė nepastebi… Ir, kas baisiausia, gatvėje nužvelgia kiekvieną praeinančią moterį, o ne tave! Ką tokiu atveju daryti? Yra keli variantai. Pirma, tu gali supykti, kad jis neįvertina tavo pastangų dėl jo ir žvalgosi į kitas. Antra, gali jį palikti, nes tu esi verta geresnio ir labiau tave mylinčio.

Tačiau mes siūlome rinktis trečią, alternatyvų variantą - susipažinti su keliomis paprastomis priežastimis kodėl jis žiūri į kitas moteris, o ne į tave.


Jam smalsu


Tiek vyrai, tiek ir moterys, eidami žvalgosi į visas puses ir nė nenujausdami užsispoksoja į kitus žmones. Būtent dėl to reikėtų į tai pažvelgti atlaidžiau. Galbūt jo žvilgsnis buvo nukreiptas visai kitur ir tau pasirodė, kad jis žvalgosi į kitas.


Gali būti, kad su juo prasilenkusi moteris buvo užsirišusi ryškų šaliką, todėl jis į ją pažvelgė. Ji avėjo ilgaaulius aukštakulnius ir jis tai pastebėjo. O gal ji buvo ne itin dailiai pasidažiusi, todėl jis ją taip keistai pasižiūrėjo?


Kartais žvilgsnį gali sukaustyti ryški stiliaus ar išvaizdos detalė, todėl nereikėtų jaudintis, kad jis žvalgosi į kitas. Jis neieško naujos mylimosios, o žvilgsnis į kitas nėra išdavystė! Jis tave gerai pažįsta, todėl kartais praeivės pasirodo labiau traukiančios akį. 


Pamatė patrauklią moterį


Natūralu, kad eidamas gatve jis atkreipia dėmesį į tai, kas traukia jo akį. Jeigu jam patinka dideli užpakaliukai, turėtum nenustebti pamačiusi jo žvilgsnį, nukreiptą į ten. Jis pamatė tai, kas traukia jo akį, todėl pasižiūrėjo. Ar tu nedarai to paties, kai pamatai sportiškos išvaizdos vyrą?


Ar turėtum dėl to pavydėti? Tikrai ne. Verčiau paversk visa tai į žaidimą ir pamačiusi merginą su putliomis lūpomis, didele krūtine ar užpakaliuku, parodyk jam. Tokiu būdu jam parodysi, kad nesi pavydi, pasitiki savimi ir mėgsti šiek tiek pašmaikštauti. Juk tikrai ne visos merginos gali drąsiai pasakyti, kad visiškai nepažįstama mergina yra graži, todėl ją turėtų pamatyti ir jis. 
Tegul jis žino, kad kitos moterys nėra tavo konkurentės, nes tu žinai, kad geresnė už kitas esi tik tu.


Kada reikėtų sunerimti?


Kaip jau buvo minėta anksčiau, dažnai vyrai nužvelgia kitas moteris dėl ryškių stiliaus detalių ar neįprastų veido / kūno bruožų. Tai, kad jis gatvėje nužvelgia kitas merginas, neįrodo, kad tu jam nepatinki, todėl ieško kitos moters. 


Sunerimti turėtum tada, kai pastebi, kad jis akivaizdžiai akimis nurenginėja kitas moteris. Galbūt pamatęs kitą jis pradeda kalbėti apie jos galimai seksualų kūną ir ką jis padarytų su juo lovoje? Tai ryškūs ženklai, rodantys, kad jūsų santykiai iš tiesų braška, todėl turi teisę ant jo pykti ir kuo greičiau jį palikti. Kam tau reikalingas vyras, kuris visiškai tavęs negerbia?


Jeigu jūs gerai sutariate, neturėtum ant jo pykti, kad gatvėje jo žvilgsnis ne visada yra nukreiptas į tave. Pasitikėk savo partneriu labiau ir tai padės jums išsaugoti santykius. Be to, kartais ir tu gali pasižvalgyti į praeinančius vyrus. Juk tai nieko nereiškia!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras