Kodėl jums nereikia rimtų santykių?

seksas-55d1d4c978e91.jpg
 
1 komentaras
Jūs neturite normalių ir gerų santykių su mergina ir tiesiog laukiate, kada gi ateis ta proga pasimylėti? Vadinasi priklausote vienam iš dviejų tipų. Pirmasis variantas – jūs neturite rimtų santykių ir beveik visada esate vienišas. Kitas atvejis – jūs turite antrąją pusę, tačiau vis vien nesate laimingas.

Galbūt sėkmingi santykiai jums labiau primena romantinio kino filmo scenarijų, o ne tikrą realybę, tačiau iš tiesų jausmingų epizodų ir nuotykių gali patirti kiekvienas. Ir visai nesvarbu kiek jums metų, kokias pareigas užimate ar kur gyvenate... Patarimai, kurie nuves į lovą arba padės atrasti amžiną meilę.

Patirtis ir poligamija

Susidūrę su dešimčia merginų, neskubėkite rinktis vienos. Šią klaidą ypatingai mėgsta daryti jauni vyrukai, kurie stačia galva skuba pasinerti į santykius. Jei jau atsitiko taip, jog papuolėte į merginų kompaniją, neskubėkite “nusikabinti” vienos panelės. Pabendraukite su kiekviena mergina atskirai ir stebėkite jų elgesį bei tai, ką kiekviena jų gali jums duoti mainais.Bendraudami su keliomis iškarto, geriau suprasite ir paties norus, tad tikimybė sėkmingos medžioklės tikimybė ženkliai padidėja.

Neišsigąskite  mačo statuso. Damos, matydamos neapsisprendusį ir neskubantį patiną tik dar labiau sieks jūsų dėmesio. Ką gi, pažaiskite.

Būk savimi iš karto

Egzistuoja tūkstančiai patarimų vyrams, kokiais būti, jog sužavėti patinkančią merginą. Įvairiuose straipsniuose  bei patarimų skiltyse akcentuojamas humoro jausmas, graži šypsena, mylima profesija, o ką daryti jei nei vieno iš šių dalykų neturite? Būti savimi. Gal ir skamba banaliai, tačiau yra kaip yra  ir apsimetinėti kažkuo kitu neverta dėl mažiausiai dviejų priežasčių. Pirma, merginos kiaurai permato vyrų nenatūralų elgesį ir tai joms visai nepatinka. Antra, jei net ir pavyks apgauti jus dominančią damą, laikui bėgant  ji pamatys, jog susipažino ne su tuo žmogumi, o ir jūs patys pamatysite, kad greičiausiai tai nėra ta moteris, apie kurią svajojote.

Pamirškite idealus

Jūsų idealas -  liekna blondinė, kuri atrodo kaip modelis iš žurnalo viršelio? Taip nutinka tik sapnuose. Jei jūs nesvajojate apie gražuolę, kuri važinėjasi prabangiais automobiliais ir yra aikštinga bei pikta, verčiau apie ją pamirškite. Ir visai ne todėl, jog tokia gražuolė ne jūsų nosiai. Tiesiog mūsų pačių išsikelti standartai ne retai sutrukdo mums rasti tą vienintelį ar vienintelę. Kodėl turite gauti tai, ko patys nė nenorite?

Nebijokite įsimylėti

Viena didžiausių baimių, kodėl vyrai nenori užmegzti santykių, tai meilė.  Pamirškite apie praeities nesėkmes ir pralaimėjimus, nes nėra jokios prasmės likti vieniems namuose. Tam laiko turėsite senatvėje… O dabar į nuotykį, tegul plaka ir pulsuoja jūsų širdis!


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nieko konkretaus nepaminėjo iš tuščio į kiaurą papilste
Naujas komentaras