Kodėl kai kurios moterys turi reikalų su vedusiais?

fcc1c7be354d4f0dfcecbac2064e173f.jpg
 
Deja, tai nėra toks retas reiškinys, kai moteris turi reikalų su vedusiu. Apgaudinėjama žmona jaučia begalinį skausmą ir nusivylimą, tačiau tuo pat metu iškyla daugybė klausimų. Kodėl kažkas taip nori sugriauti mūsų santuoką? Koks tai žmogus, norintis išardyti šeimą?

Be abejo, vien meilužės kaltinti negalima, tačiau yra keletas dalykų, kodėl kai kurias moteris taip traukia vedę vyrai.

Savivoka

Taip jau yra, kad kai kurios moterys vedusio vyro “nukabinimą” laiko pasiekimu ir tuo didžiuojasi. Tas faktas, kad nuviliojo kitos moters vyrą didina jos savigarbą ir pasitikėjimą savimi. Joms kur kas daugiau laimės  atneša ne meilės jausmas, o tas faktas, kad ji pavogė“ kažkieno meilę.Nepaisant to, kad tokios moterys iš pirmo žvilgsnio  atrodo savimi pasitikinčios ir nepriklausomos, iš tiesų jas valdo baimė ir nesaugumo jausmas.

Valdžios troškimas

Moteris, kuri miega su vedusiu vyru, jaučia turinti ypatingų galių. Ji gali “valdyti” tuos, kurie turi žmoną ir vaiką. Parodydama jam savo lojalumą  ir ištikimybę jam,  ji tik dar labiau sustiprina savo valdžią. Ji supranta, kad jis neišdrįs atskleisti apie ją tiesos žmonai, todėl ji džiaugiasi galėdama visiškai kontroliuoti situaciją.Tačiau svarbu atminti, kad toks maitinimasis valdžia ankščiau ar vėliau baigiasi. Puiku, jei meilužei pavyksta visiškai užkariauti svetimą teritoriją. Tačiau jei išaiškėjus slaptiems santykiams,  vyras pasirenka žmoną, valdžios netekimas meilužei baigiasi liūdnu fiasko.
 
Neįpareigojantys santykiai

Kita priežastis, kodėl moterys susitikinėja su vedusiais, tai tenkinantis santykių statusas. Vedęs vyras neieško meilužės kitoje šeimoje. Juk jiems svarbiausia yra santykiai be įsipareigojimų. Vedęs vyras greičiausiai nepareikš pretenzijų meilužei dėl jos draugų ir nereikalaus įsipareigojimų iš jos.

Adrenalinas

Galbūt skamba kvailai, tačiau kai kurios moterys turi reikalų su vedusiais vyrais dėl adrenalino. Uždraustas vaisius yra saldus, o tokia paslaptis - labai patraukli. Žinojimas, kad tokius santykius reikia išlaikyti paslaptyje jas veikia kaip narkotikas.

Finansinis saugumas

Brandaus amžiaus vyrai paprastai yra finansiškai apsirūpinę. Jie paprastai turi darbą, pajamas ir yra šeimos maitintojai. Taigi, palaikydama santykius su vedusiu, ji žino, kad ir ji gaus gardų kąsnelį. Skirtingai nuo barakudos, jos gali sau leisti gyventi prabangų gyvenimą, negalvodamos apie įpareigojančius santykius  ateityje.

Pasekmės

Moterys, kurios ieško tokių santykių, siekia ne kurti, bet griauti, todėl vargu ar tai gali padaryti laimingą pačią moterį.  Turint ilgalaikį meilužės statusą, gali tapti sunku vertinti ir mylėti save.  Net ir norint pradėti kitokį gyvenimą gali tapti labai sunku persiorientuoti į kitą ieškomų vyrų kategoriją. Juk sumedžioti jaunikį kur kas sunkiau nei susirasti meilužį? Tad kyla ir kriterijai sau pačiai. Meilužei nepavykus sumedžioti vienišo vyro, jos savivertė sumažėja bene perpus, o baimė likti vienai, tiesiog stumia  ją į svetimo vyro glėbį.

 

Taip ir toliau gyvenama šia diena, o mintis sukurti šeimą ir susilaukti vaikų virsta tikru meilužės košmaru. Pabėgimas  tampa vienintele išeitimi. Kol galiausiai lieka tik vienas būdas pakelti savo savivertę, tai sumedžioti vedusį vyrą. Tačiau yra viena priežastis sustoti. Tai faktas, kad meilužės laimė gal ir didelė, bet ne amžina.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras