Kodėl kartais neverta stengtis dėl santykių?

santykiai-526a58db7d8c7.jpg
 
Kartais nutinka ir taip - atrodo, esate kartu jau ilgai, tačiau visiškai be reikalo. Galbūt anksčiau jus abu jungė meilė ir tyras jausmas, tačiau tuo galima greitai suabejoti. Buvimas šalia vienas kito erzina, apie seksą abu nekalbate (ir vengiate to), o pati didžiausia laimė būna tada, kai namuose nėra To Žmogaus, kuriam anksčiau jautei didžiulę aistrą.

Kas nutiko?

Galimi keli atsakymai. Pirma, jus abu siejo ne meilė, o susižavėjimas ir abu pripratote prie vienas kito. Ši priežastis gana dažnai pasitaiko santykiuose - kai kurios poros kartu būna tik dėl sekso ar naujų patirčių (pvz., kuris iš partnerių niekada neturėjo ilgalaikės draugystės). Gavęs tai, ko norėjo, vienas iš partnerių pradeda nesidomėti antra puse, ir galiausiai jiedu išsiskiria.

Antra, išsiskyrė jūsų ateities planai. Sakykim, draugavote nuo mokyklos laikų, kartu mokėtės tame pačiame universitete, apsigyvenote kartu ir praėjus pusmečiui išsiskyrėte. Ji norėjo vestuvių, o jis svajojo apie karjerą. Arba, jis planavo jai pirštis, o ji suprato, kad nėra pasirengusi šeimyniniam gyvenimui.

Trečia, jis tavimi nebesidomi taip, kaip anksčiau. Arba ji visiškai nenori jokio intymumo iš tavęs. Tu klausi, kas nutiko, ką blogai darai, tačiau nesulauki jokio atsakymo. Nuoširdžiai myli savo antrą pusę, tačiau nejauti jokio atsako į tai...

Ką daryti?

Kartais tereikia padaryti vieną dalyką - išsiskirti. Jeigu tu investuoji savo laiką, rūpinasi mylimu žmogumi, tačiau nesulauki jokio atsako į tai, turi paklausti savęs, kodėl tu stengiesi. 

Taip, tu stengiesi todėl, nes myli. Tačiau ar tokie meilė verta tavo pastangų? Tik tu bandai išspręsti jūsų poros problemas, bet iš šono pažvelgus atrodo, kad tai terūpi tik tau.

Tu nepriversi antros pusės tavęs mylėti taip, kaip mylėjo anksčiau. Jeigu jis (o gal ji) nenori stengtis dėl santykių ar net bando tam pasipriešinti, žinok, kad tai jau pabaiga. Versdamas jį / ją tave mylėti, tu nepakeisi nieko. Meilė negrįš. Sugrįžtų tik tokiu atveju, jei to norės ir kita pusė.

Išsiskyriau. O kas toliau?

Gyvenk. Dėl savęs, šeimos, draugų ar darbo. Prisimink, kad pasaulis yra gražus ir vis dar sukasi, nepaisant to, kad esi vienišas. Galbūt tavo vidinis pasaulis sudužo, tačiau gyvenimas juda į priekį. Judėk ir tu.

Jeigu nori, išbandyk internetines pažintis ir pradėk vaikščioti į pasimatymus. Jeigu nori tik sekso, ieškok vienos nakties nuotykių. Jei nori atsiriboti nuo jausmų pasaulio, atsiribok. Svarbiausia, daryk tai, ko tu nori. Bet jokiu būdu nebandyk parodyti, ką jis / ji prarado. Niekam tai neįdomu. Tavo eks, pamatęs, kaip tu gerai gyveni be jo / jos, tikrai nepradės gailėtis to, kas nutiko. 
 
Eks prašo atleidimo…

Klausi, ką daryti? Elkis pagal situaciją.

Jeigu jauti, kad jums gali pasisekti, ir matai nuoširdžias jo / jos pastangas dėl jų, bandyk. Tačiau nepamiršk, kad tu esi vertas pagarbos ir meilės. Mylimas žmogus niekada nedrįs tavęs įskaudinti. Todėl elkis atsargiai ir nepamiršk savęs.

Kita situacija - išsiskyrus supratai, kad tai buvo pats geriausias dalykas, nutikęs tavo gyvenime. Vadinasi, pasielgei teisingai. Todėl nebandyk sulipdyti to, kad jau išardyta - verčiau pasirūpink savimi. Ir palinkėk buvusiai antrai pusei labiau vertinti tai, ką jis / ji turi šalia savęs.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras