Kodėl moterys vaikosi vyrus, kurie jomis nesidomi?

 
2 komentarai
Svarstote, kodėl vyrukas, su kuriuo buvote susitikusi vakar vakare vis dar nepaskambino? Nebandykite savęs guosti, kad jis tiesiog drovus. Tiesa ta, jog jūs paprasčiausiai jo nedominate.

Mokslininkai tyrinėjo moterų psichiką, kad suprastų, kodėl dailiosios lyties atstovės siekia vyrų, kurių jos paprasčiausiai nedomina.

Pasak Lojolos universiteto santykių ekspertės, moterys yra linkusios ignoruoti ženklus, kurie aiškiai rodo: „tu jo tiesiog nedomini“. Vietoj to, jos dar stipriau stengiasi pakeisti vyro jausmus.

„Daugybė moterų mano, kad jos sugebės priversti vyrą persigalvoti ir įtikins, kad būtent su ja jis gyvens laimingai. Vis dėlto, moterys negali pakeisti vyrų. Jos gali pakeisti tik tai, kaip jie šioje situacijoje į jas reaguos“, - sakė Domeena Renshaw, knygos „Septynios savaitės į geresnį seksą“ (ang. Seven Weeks to Better Sex) ir Lojolos universiteto sveikatos sistemos sekso klinikos direktorė.

D. Renshaw atkakliai tikino, kad dėl šio fenomeno gali būti kaltas ir žemas savigarbos lygis.

„Moterys parodo, kad savęs nevertina, kai kelis kartus patenka į tokias situacijas ar santykius su vyrais, kurių jos nedomina“, - teigė D. Renshaw.

Moterys taip pat gali teisintis neaiškiu vyro elgesiu, mat dėl šių vyrų jos jaučiasi tvirtai, nes dar nesusidūrė su faktu, kad jų jausmai nesutampa.

„Aš skatinu moteris susikoncentruoti ties laimės paieškomis pačioms, o ne ties vyro, kuris paskambins ar įsipareigos, laukimu“, - pasakojo D. Renshaw.

Visuomenė taip pat skatina moteris manyti, kad jų vertė priklauso nuo jų sugebėjimo susirasti ir išlaikyti vyrą šalia. Dėl šios priežasties jos ignoruoja visuomenės nuostatas, kurios sako, kad vyrai turėtų siekti moterų.

„Jei moteris galėtų išmokti suteikti sau daugiau teisių, suteiktų sau pasitikėjimo ir žinotų, kada pasitraukti iš beviltiškų situacijų ar santykių, tai suteiktų joms daugiau laisvės sutikti tą, kuris natūraliai bus susidomėjęs. Mes turėtumėme pasimokyti iš praeities ir suprasti, kad sveiki santykiai yra statomi ant abipusės pagarbos ir pripažinimo“, - užbaigė D. Renshaw.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Na tikra pieva, visada taip buvo, bet nereiškia, kad nereikia jų siekti.....:P
vyrus vaikosi tik tos moterys, kurios is prigimties yra medziotojos, cia taip pat, kaip ir vyrai, o tos visteles, kurios plaukia pasroviui ne pirsto niekada del vyro nepajudins. Beje, kaip taisykle, jei ilgai siekia - tai ir brangina
Naujas komentaras