Kodėl moterys vengia sekso temų?

 
Teigiama, kad viena didžiausių populiarumo tarp vyrų filmo „Seksas ir miestas“ priežasčių ta, kad jo herojės labai atvirai kalba apie seksą.

Tuo tarpu gyvenime viskas atvirkščiai: kuo ilgiau tęsiasi vyro ir moters santykiai, tuo mažiau jie kalba apie intymius santykius.

Dauguma moterų praktikuoja seksą trise

Todėl norėdama sužinoti, kodėl sekso temą apeina vis daugiau porų, žurnalo, skirto moterims „Redbook“ redakcija, atliko apklausą. Paaiškėjo, kad kas trečia ištekėjusi moteris norėtų pakalbėti intymiomis temomis, tačiau neturi su kuo. Taip pat buvo išsiaiškinta, kad 61 proc. moterų daug mažiau kalba intymiomis temomis nei iki tol, kol sukūrė šeimas, o 20 proc. pareiškė, kad apskritai nemato jokio reikalo aptarinėti sekso temų.

Dar 22 proc. respondenčių pareiškė, kad jų tylėjimo priežastis – tai pagarba partneriui, o štai 36 proc. moterų šias subtilią temą aptarinėja su draugėmis.

Per apklausą taip pat paaiškėjo, kad 51 proc. „tylenių“ naudoja vibratorių. O net 81 proc. praktikuoja seksą trise: „aš, vyras ir vibratorius“.

Besimasturbuojančios moterys patiria didesnį pasitenkinimą

Beveik visos apklausos dalyvės prisipažino, kad net ir tada, kai jų seksualinis gyvenimas aukštumoje, jos neatsispiria pagundai ir pačioms pasitenkinti.

Beje, ne tik „tylenės“, bet ir tos, kurios linkusios pasidalinti savo seksualiniais įspūdžiais su draugėmis neslepia, kad, tarkim, vakar vakare ji mėgavosi monosekso malonumais. Nors atrodo, kad logiškiau būtų girtis gero sekso su vyru įspūdžiais. Leidinyje taip pat primenamas ne vienas atliktas tyrimas, per kurį įrodyta, kad besimasturbuojančios moterys patiria didesnį pasitenkinimą ne tik lovoje, bet ir psichologiškai!

Per tyrimą taip pat paaiškėjo, kad dabar nei viena ištekėjusi moteris nelinkusi prisipažinti, kad paskutinį kartą turėjo intymių santykių, pavyzdžiui... 2009 metais. Todėl moterys priverstos meluoti arba nutylėti. Juo labiau prisipažinti, kad iš dalies dėl to kalti vyrai. O atsikalbinėjimas „šiandien man skauda galvą“ būdingas kas šeštam vyrui.

Tačiau 25 proc. apklausos dalyvių prisipažino, kad nepatiria orgazmo sekso metu. Kaip bebūtų keista, bet net 78 proc. „tylenių“ sakė, kad patenkintos savo seksualiniu gyvenimu.

 
Komentarai
Naujas komentaras