Kodėl negalima bučiuoti mylimojo į kaktą?

 
4 komentarai
Nuo neatmenamų laikų toks bučinys buvo laikomas “paskutiniu pabučiavimu“. Tai reiškia, kad gali prarasti mylimąjį arba su juo išsiskirsi.

Pabučiuoti į ranką – atsidavimo ženklas

Ir tai – neišgalvota, kadangi priliesti lūpomis „trečią akį“ – tai  ypatingas mistinis ritualas. Laikoma, kad  visos angos žmogaus kūne, tai išėjimai, skirti energijai. Viena iš reikšmingiausių angų – žmogaus burna. Ką nors bučiuodamas, žmogus fiksuoja energiją, o priklausomai nuo to, kur ji patenka, galima tikėtis ir atitinkamo rezultato.

Tuo tarpu pabučiavus ranką, energija pakreipiama ratais kraujotakos link iš apačios į viršų, tuo pačiu žmogus patvirtina ir savo nuolankumą bei atsidavimą.

Iš bučinio į skruostą galima atspėti žmogaus ketinimus

Bučinį į skruostą galima pavadinti diagnostiniu. Mat taip galima sužinoti žmogaus ketinimus. Jei po tokio pabučiavimo žmogus jaučia diskomfortą, nerimą ar net baimę, gali drąsiai atsisveikinti su partneriu, sukėlusį tokius pojūčius. Na, o jei po to norisi, kad dar ir dar kartą pabučiuotų, vadinasi, tas žmogus perduoda teigiamą energiją.

Užtat pabučiavimas į kaktą – kardinaliai skiriasi nuo ankstesniųjų. Mat bučinys paliečia itin jautrią sritį visokiems išoriniams faktoriams ir daro neigiamą poveikį. Todėl prisiliesti ne tik lūpomis, bet apskritai prie kaktos – nepageidautina! Išimtis: motinos prisilietimas prie kūdikio kaktos.

 
Komentarai (4)
kiekvienas mes esam skirtinga asmenybe mano vyrui tai nepatinka net nezinau kodel gal ir tiesa cia sako!!!!!!!!!
as daznai vyro prasau pabuciuoti i kakta,tada jauciuosi kad esu globojama apsubta meiles silumos ir pagarbos taip kaip anksciau kai buvau maza, mama ir tetis buciuodavo i kakta...
na nelabai tiketina as jau 14 metu buciuoju i kakta ir kaip esam kartu ir dar kartu
įdomus straipsnis, tik klausimas, ar juo galima tikėti? aį visada bučiuoju mylimą vyrą ir į kaktą, ir akytes ir renkytes pabučiuoju, nemanau, kad tai gali būti neigiama
Naujas komentaras