Kodėl neužsimezgė meilės romanas?

 
2 komentarai
Jis paskambino tau ir paskyrė pasimatymą. Judu puikiai praleidote vakarą restorane. Mielai pabendravote ir negailėjote vienas kitam gražių žodžių. Jis nedviprasmiškai prasitarė tau dėl santykių pratęsimo. Tu laukei. Jis nepaskambino nei kitą dieną, nei po savaitės, daugiau niekada...

Tikriausiai kiekvienos moters gyvenimo patirties taupyklėje buvo bent vienas toks neužsimezgęs meilės romanas. Ir tikriausiai ne viena iš jų bent kartą apie tai susimąstė. Kodėl? Tikriausiai bent dėl vienos iš čia pateiktos priežasties.

1. Tiesiog poilsis...

Yra tokia vyrų kategorija, kuriems pasimatymas su moterimi – malonus laiko praleidimo būdas, ir tiek. Jie neketina užmegzti rimtų santykių ir apskritai neketina nieko daryti, išskyrus nieko neįpareigojantį flirtą. O jei dar atsiduria ir lovoje – labai gerai, bet jei ir nepavyksta – irgi nieko blogo. Tokie vyrai puikiai žino, ko jie nori ir ko gali tikėtis. Jie į pasimatymą kviečia tik dėl to, kad nori pailsėti moters glėbyje. Todėl nereikėtų pykti ant tokio žmogaus: jis buvo mielas, dėmesingas, gal net ir suteikė malonumą. O tai, kad nepasakė iš karto, t. y. kad nebus tęsinio, įsivaizduok bent sekundei, kaip kvailai atrodytų, jei būtų pasakęs.

2. Skirtingi greičiai

Тikriausiai dar tavo močiutė buvo sakiusi, kad pirmas pasimatymas turi baigtis pabučiavimu į ranką, antras – lengvu prisilietimu lūpomis prie skruosto, per trečią turėtų susipažinti su tavo mama, o seksas galimas tik po vestuvių... Tačiau jis galvoja kitaip! Ir jei po vakarienės vyras tiesiai šviesiai klausia „pas tave ar pas mane?“, o tu mėgini iššokti iš dar važiuojančios mašinos, nereikėtų po to stebėtis, kad viskas tuo ir baigsis.

Žodžiu, kartais vertėtų moralę palikti už durų, nes pasaulyje daugybė vienas kitą mylinčių ir gerai sutariančių porų, kuriems pirmasis pasimatymas baigėsi lovoje. Ir niekas neapkaltino jų dėl nepadoraus ar ištvirkėliško elgesio. Tačiau, žvelgiant iš kitos pusės, jei jūsų greičiai nesutampa, nereikėtų lipti per save. Tačiau, jei „greitai ar lėtai“ tau iš principo tinka, kad tik žmogus būtų geras, kontroliuok situaciją. Judu apėmė aistra? Spjauk į taisykles! Tačiau, jei jis neryžtingas, jei jo akyse įžvelgi abejonių, neženk pirmo žingsnio arba apžaisk viską taip, kad jis galvotų, jog viskas vyksta jo iniciatyva.

3. Jis išsigando

Tiesiog išsigando... Vyrai daug ko bijo: stiprių jausmų, atsakomybės, įsipareigojimų ir jų nebuvimo, tavo grožio, varžovų, pranašesnių už jį, seksualinio (ne)pajėgumo, tiesiog tavęs kaip supermoters jo gyvenime! „Tai per daug man!“ – taip galvodamas ne vienas vyras ištrina iš savo mobiliojo telefono atminties labai jam patikusios moters telefono numerį. Todėl, jei ši frazė tave tenkina, gali nurašyti ant jos visus savo nepavykusius meilės romanus.

4. Тu elgeisi netaktiškai

Jis paklausė, kur tu norėtum eiti, o tu pasakei brangaus restorano pavadinimą. Tu paklausei, kokia jo mašina, o jis atvažiavo taksi. Pasidomėjai, kodėl jis išsiskyrė su žmona, o jam buvo skaudu tai prisiminti. Išsakei nelabai palankią nuomonę apie judviejų bendrus pažįstamus. Ėmei juoktis, kai jis nesugebėjo susidoroti su lazdelėmis sušio bare. Pasielgti netaktiškai gali bet kuri moteris. Įžeisti nepažįstamą žmogų vienu neatsargiu žodžiu šimtą kartų paprasčiau nei pažįstamą. Todėl reikėtų kontroliuoti save ir geriau patylėti nei lįsti žmogui į širdį ir primesti savo nuomonę. Todėl pirmam pasimatymui labiausiai tinka neutralios temos.

5. Per daug pasakojai apie save

Ir prisipasakojai... Na, sakyk, ar jam reikėjo žinoti, kad vaikystėje persirgai kiaulyte, beprotiškai bijai dantisto, tavo močiutė keturis kartus ištekėjo, tavo viršininkas – niekšas, draugė užsuko meilės romaną su svetimtaučiu. Negi jam įdomu, ką tu galvoji apie AIDS ir kad tavo pirma meilė paliko tave per išleistuvių iškilmes? Ar tu bent prisimeni, ką jis tau pasakojo? Na, išskyrus tai, kad restoranas užsidaro po penkių minučių ir jums laikas išeiti...

6. Visą laiką tylėjai

Štai sėdi jis prieš tave: žavingas, seksualus, žaismingai juokauja, švelniai žiūri, daug žada, o tu varžaisi, sutrinki ir nežinai ką atsakyti. Būna... Jei su tavimi taip atsitiko vieną kartą, atleisk sau. O jei tai tavo įprastas elgesys, reikėtų lankyti pasitikėjimo savimi kursus ir, jei galų gale vyras norės praleisti vakarą būtent su tavimi, vadinasi, „šimtą taškų į priekį“ tu jau turi!

7. Susitikai „testologą“

Tai toks žmogus, kuris ateina į pasimatymą tik dėl to, kad išbandytų savo eilinę naują pažįstamą ir eilinį kartą įsitikintų, kodėl būtent tu jam netinki. Iš principo visiems mums būdinga testuoti savo naujus pažįstamus, tačiau būtent toks vyrų tipas uždavinės tau tuos pačius klausimus: kokios spalvos tapetams tu teiki pirmenybę miegamajame: juodos, raudonos ar žalios; ką tu pirmiausia išneštum iš namų, jei staiga įvyktų gaisras. Neieškok teisingų atsakymų. Jų nėra! Теstai jam reikalingi tik dėl to, kad eilinį kartą įsitikintų, jog nė viena moteris neverta tokio brangakmenio kaip jis.

8. Pernelyg tikėjaisi santykių pratęsimo

Vyras pagal prigimtį medžiotojas, o ne grobis, todėl, pamatęs tinklus, jis geriau linkęs išnykti anksčiau nei būti suraišiotas, apraizgytas ar apipintas. O jei tau labai patinka tas žmogus ir jau turi nesėkmingų pasimatymų patirties, tikėtina, kad nesėkmės baimė tau bus tiesiog parašyta ant kaktos. Todėl susiimk ir žiūrėk į pirmą pasimatymą filosofiškai.

9. Peržengei jo ribas

Daugumai vyrų klausimas apie ribas yra vienas iš prioritetinių santykiuose su moterimi. Atrodytų, kad nieko nereiškianti frazė „tu praleidi labai daug laiko sporto varžybose?“ gali uždegti raudoną šviesą ir prieš labai perspektyvų romaną. Pažeisti ribas galima ir neverbališkai. Pavyzdžiui, per daug arti atsisėdus, kažką šnabždėti į ausį kvėpuojant į veidą, pagriebti neatsiklausus jo brangiai kainavusį žiebtuvėlį ir įsimesti į rankinuką arba pradėti raustis be leidimo jo kompaktinėse plokštelėse, mašinoje. Smulkmena, kuri bus „nepastebėta“ gerokai artimiau susipažinus, tačiau pradžioje gali nepatikti ir išgąsdinti. Todėl, prieš ką nors darydama, užduok sau klausimą: ar aš norėčiau, kad jis dabar taip pat pasielgtų su manimi ir mano daiktais?..

10. Тau buvo neįdomu su juo ir jis tai pajuto

Ne kiekvienas žmogus pajėgia atsiskleisti per pirmą pasimatymą. Ir būna taip, kad simpatiškas ir protingas vyras išsunkia per dantis nuobodžias ir nieko nepasakančias frazes, jaudinasi, nevykusiai juokauja arba pradeda valandų valandas pasakoti apie savo verslo perspektyvas. O tu sėdi ir atvirai nuobodžiauji. Tačiau jis ir taip nepatogiai jaučiasi, nes nežino, kaip geriau pateikti save, o tu net nesistengi paslėpti nuobodulio, todėl vargu ar jam norėsis tai pakartoti.

11. Тu išgąsdinai jį savo profesija

Kokias profesijas 30–40 metų vyrai laiko labiausiai nepageidaujamomis savo išrinktosioms? Remiantis apklausa, atlikta internetu, tai – dantų gydytoja, sporto trenerė, stambios kompanijos vadovė, policininkė, o šio sąrašo lyderė... psichologė. Mat šios išvardytos profesijos vienaip ar kitaip gali paveikti stipriosios lyties trapų ego. Todėl, jei tu viena iš „nepageidaujamų“ profesijų atstovių, pasistenk nutylėti bent pirmame pasimatyme.

12. Nepatikai jo mamai

Jis nusivedė tave pas ją pirmą pažinties dieną? Jei taip, tada be komentarų. Vienintelė paguoda, kad tu iš pat pradžių neturėjai jokių šansų.

13. Neatitikai pagal savo statusą

Kalbama, kad tarp „auksinio jaunimo“ populiarus žaidimas, kur aukštai keliama kartelė. Jis vadinasi „pakabinti“. Žaidimo esmė ta, kad jauni vyrai susilažindavo, kuriam pavyks šį mėnesį sužavėti žymiausią, gražiausią, seksualiausią, tarkime, dainininkę, ir dar kažkiek laiko pavyks susitikinėti. Todėl, jei jis susipažino su tavimi elitiniame vakarėlyje, paskyrė pasimatymą, tai dar nereiškia, kad bus tęsinys. Jei jis paklaus, kokia mašina važinėji ir kas tavo tėvas, draugystė gali tuo ir baigtis.

14. Jį išgąsdino tavo statusas

Bet būna ir priešingai. Tavo laikrodis, mobilusis telefonas, automobilis ir auksinė kredito kortelė nedviprasmiškai primena tavo draugui, su kuo jis turi reikalą. O tai jo visai nedžiugina. Išsigandęs tokio neatitikimo, jis pradingsta. Nors iš tikrųjų jis nėra drovus ar minkšto charakterio. Be to, labai simpatiškas vyrukas. Iš čia ir peršasi išvada: nedemonstruok to, ko nereikia.

15. Kelias per didelius reikalavimus

Šiuo atveju čia daug sudėtingiau. Mes iš tikrųjų kartais nepastebime, kaip kiekviename žodyje ar judesyje pasireiškia noras gyventi kaip išrinktieji. Ir kas labiausiai apmaudu, kad gali sau tai leisti: atostogauti egzotiškoje šalyje, nešioti natūralius kailinius, žiedą su brangakmeniu, tačiau, jei tiek pat sau gali leisti ir tau patinkantis vyras, jis kels dar didesnius reikalavimus.

16. Jūsų pirmas pasimatymas įvyko netinkamoje vietoje

Šventės. Italų restorane pilna turistų, kino teatre neatsirado laisvų vietų, kavinukėje, į kurią užsukote kiek sušilti, užsivertei ant savęs kavos puodelį. Per pasimatymą judu daugiausia ginčijotės, šaukėte vienas kitam į ausį. Ir atsisveikinote nieko nepasakę vienas kitam. Kvaila ir juokinga. Tokiu atveju po to reikėtų pamėginti pačiai jam paskambinti ir pasiūlyti vėl susitikti tik jau kitoje vietoje.

17. Pirmas pasimatymas – netinkamu laiku

Vos spėjai baigti kankintis su PMS, jis grįžo iš užsienio kelionės lėktuvu, kur naktį praleido ant ankšto krėslo. Abu buvote pavargę ir pikti. Tai kodėl reikėjo apskritai eiti į pasimatymą? Nereikia susitikti su savo svajonių vyru, jei jauti, kad jo diena praėjo nevykusiai. Žinoma, jis laukia, kad tu praskaidrinsi jo nuotaiką, o jei nepavyks? Ir tada tie negatyvūs prisiminimai jam asocijuosis su tavimi. Todėl geriau guodėjos vaidmenį pasilaikyti ateičiai. O pirmasis pasimatymas turi gimti po laiminga žvaigžde.

18. Per daug demonstravai esanti protinga

Na, taip, retai moteriai pavyksta nuslėpti, kad ji – intelektuali ir protinga, ypač jei vyras parodo esantis poliglotas. Tačiau dažnai vyrą išgąsdina ir atstumia moters intelekto demonstravimas.

19. Prisipažinai, kad esi išsiskyrusi ir turi vaikų

O jis pagalvojo, kad jam tai per daug sudėtinga. Nors ne viena moteris ir susimąsto, ar reikėtų vyrui per pirmą pasimatymą pasakoti apie savo vaikus. Bet juk vaikas svarbi jos gyvenimo dalis, todėl gal ir nereikėtų nutylėti. Juo labiau kad anksčiau ar vėliau tai vis tiek išaiškės. Be to, moteris renkasi sau ne tik antrą pusę, bet ir savo vaiko „tėvą“ . Tiesa, tik nereikėtų supažindinti vyrą su savo vaiku ar vaikais per pirmąjį pasimatymą.

20. Jūsų pomėgiai nesutampa

Jis pasakė, kad yra užkietėjęs keliautojas, todėl mėgsta keliauti ir siekia pamatyti visą pasaulį. O tu – namisėda. Taip pat jam patinka komedijos, o tu dievini melodramas. Štai ir nesutapo jūsų pomėgiai. Todėl geriau iš karto išsiskirti nei kiekvienam tempti į savo pusę ar prikaišioti.

21. Užuominomis pasakei, kad turi daug pažįstamų vyrų

Vyrai nemėgsta konkurencijos. Todėl, jei tu dar nesupratai to dalyko, vėl perskaityk šio punkto pavadinimą, kol įsidėmėsi, kad tai – klaida, t. y. nereikėtų nei per pirmą, nei per dešimtą pasimatymą iškloti apie visus savo buvusius gerbėjus. Ir juo labiau pasiūlyti jam savo masažisto, automechaniko ar trenerio paslaugas. Net ir dėl geriausių ketinimų, nes jis tuo metu jau įsivaizdavo tave to stipraus ir raumeningo masažisto rankose. Ir jam tai labai nepatiks!

22. Тu planavai ateitį

„Tu dar nebuvai tame klube, nematei to filmo, nebuvai koncerte? Tai gal nueikim per šias išeigines!“ Atrodytų, nieko nepasakantis sakinys. Tiesiog mandagiai parodei jam dėmesį. Tai tau taip atrodo. O jis gali tai suprasti kaip tavo norą planuoti jųdviejų bendrą gyvenimą. Todėl to taip pat nereikėtų daryti bent pažinties pradžioje.

23. Тu „užmušei“ jį savo humoro jausmu

Nė minutės be pokštų. Tavo aštrus liežuvis, be jokios abejonės, bene vienas didžiausių pranašumų. Tačiau jo aštrumą teko patirti ir lėtapėdžiui padavėjui, „fyfai“, sėdinčiai prie gretimo stalelio, moteriškei, kuri praeidama užkliudė indus. Jis juokėsi iki nukritimo. Tačiau atsipeikėjęs pagalvojo, kad kitą kartą pajuokos objektu gali būti ir jis.

24. Buvai pernelyg smalsi

O kur tu dirbi? Kuo? Kas tavo draugai? O kas padovanojo tau šį simpatišką kaklaraištį? Ką mėgsti valgyti per pusryčius? Kur praleidai Naujuosius metus? Galybė klausimų! Jis pasijuto šou herojumi, tačiau išsigando nuo tavo klausimų antplūdžio ir pasijuto, tarsi būtų apklausoje pas prokurorą. Todėl gali daugiau ir neskambinti. Vyrai nemėgsta būti apklausinėjami ir juo labiau atsakinėti į nepatogius klausimus.

25. Atsivedei į pasimatymą draugę

Тai, kas tau atrodo baisu, nepatogu, nežinai, kaip elgtis, nepateisina situacijos. Atsivesti kartu ir savo draugę net ir į nieko nereiškiantį pasimatymą – kvaila. Dar blogiau, jei draugė, nusprendusi tau „padėti“, pradės girti tave. O blogiausia gali būti tai, jei ateisi į pasimatymą su kojinėmis „nubėgusia akimi“. Nors tokių kojinių jis ir gali „nepastebėti“, bet atsivestos draugės – kažin...

26. Prisimelavai

Norėdama jam kuo labiau patikti, tu, tylenė mergina, pamelavai jam, kad daugybę kartų šokai su parašiutu iš lėktuvo, kai buvai ne vienoje ekspedicijoje Afrikoje. Kažkodėl pasakei, kad tavo mėgstamiausias sportininkas – žinomas amerikiečių krepšininkas ir tiesiog dievini greitai vairuoti automobilį naktimis. O jis iš karto suprato, kad tu jokia parašiutininkė ir kad net neturi vairuotojo pažymėjimo.

27. Buvai pernelyg seksuali

Provokuojančiai koketavai ir flirtavai. Taip pat erotiškai glostei ilgą taurės kojelę. Užsakei desertą su braškėmis ir dėjai jas į burną taip pat, kaip Kim Basinger filme „9 su puse savaitės“. Ir veržeisi sušokti striptizą naktinio klubo scenoje. Šaunuolė! O dabar sėdėk ir lauk, kol jo draugui neprireiks sekso vergės paslaugų. Tada, tikėtina, jis prisimins ir tave.

28. Per daug kritikavai save

Yra žmonių, kurie labai mėgsta kritikuoti save. „Ne, tu tik įsivaizduok, aš tris kartus išėjau ir grįžau į namus ir vis dėlto pamiršau mobilųjį telefoną... Na, suprantama, aš taip ir žinojau, tik man pakanka užsinorėti patiekalo iš valgiaraščio, o jis būtinai ir baigiasi.“ Nors gal tau tai ir atrodo labai žaisminga, iš tikrųjų gali pralinksminti draugus, tačiau vyro akyse, su kuriuo tu ką tiktai susipažinai, atrodai bejėgiškai ir kvailai. Žinia, saviironija ir kritika – viena iš psichologinės gynybos formų. Todėl tokiais atvejais visai ne vietoje nei juoktis, nei gailėti savęs. O to nesuprantantys linkę paprasčiausiai išnykti.

29. Jūsų temperamentai nesutampa

Тau norėjosi šokti, o jam tyliai su tavimi kalbėtis. Tu dešimt kartų kalbėjai telefonu su draugais, o jis išjungė savąjį pasimatymo pradžioje. Tu džiaugeisi saldumynais kaip vaikas, o jis suraukė kaktą ir skaičiavo kalorijas. Arba viskas priešingai. Išvada viena: jūs netinkate vienas kitam... Tai gal ir gerai, kad jis nepaskambino?

30. Neatitikai jo susikurto idealo

Kiekvienas vyras turi susikūręs savo mylimos moters idealą, o po to lygina su kiekviena potencialia partnere. Tai gali būti moteris motina ar mergina paauglė, karjeros moteris ar tikra furija! Tačiau, jei jau pakvietė į pasimatymą būtent tave, vadinasi, bent kažkiek atitinki tą idealą. Tačiau dar negali būti įsitikinusi, kad pateisinsi jo lūkesčius.

Prisimink, kad jam labai patikai, kai judu susipažinote kažkokiame dalykiniame susitikime, kur vedėte derybas, kur tu buvai griežta, šalta ir neprieinama, užsegtomis iki kaklo palaidinės sagomis ir akiniais, lediniu balsu, grasinai jo bosui dėl didžiulių delspinigių. Tai kodėl pirmam pasimatymui su juo apsivilkai romantišką nėriniuotą palaidinukę, trumputį sijonėlį, įsidėjai lęšius ir visą laiką kvailai krizenai?

31. Тu – nelaisva

Kviesdamas tave į pasimatymą, jis nežinojo, kad tu – ištekėjusi arba turi nuolatinį draugą. Neminėkime priežasčių, dėl ko tu ėjai į pasimatymą. O jis tikėjosi, kad bus vienintelis. Tai, kad vyras visada nieko prieš užvesti intrigą be įsipareigojimų, – gana paplitusi klaida. O jei vyras atsisakė draugauti su tavimi būtent dėl tos priežasties, jis vertas didelės pagarbos. Todėl geriau būtų, jei perleistum jo telefono numerį savo netekėjusiai draugei.

32. Jis – nelaisvas

Jis tikėjosi lengvo flirto, bet pamatęs tavo rimtas, spinduliuojančias laime akis, nenorėjo tavęs liūdinti. Arba pagalvojo, kad su tavimi, įsimylėjusia ir viskam pasiruošusia, nebus problemų. Tai gana dažna priežastis, kodėl vedę vyrai neina toliau kaip pirmasis pasimatymas. Jie bijo moters jausmų ir priekaištų. Meilužė – sudėtingas vaidmuo ir ne visoms moterims jis tinka. Todėl geriau padėkok jam mintyse, kad nebeatėjo į antrą pasimatymą.

33. Tiesiog neišėjo

Jis pametė tavo vizitinę kortelę arba jam pavogė mobilųjį telefoną... Kitą dieną jį išsiuntė į komandiruotę ir jis ten įstrigo pusmečiui, metams... Tu išėjai papietauti su kolega, kuris juokais apkabino tave per liemenį, o tuo metu tavo svajonių vyras pravažiavo pro šalį savo mašina... Jis paskambino, tačiau tavo telefoną pagriebė jaunesnė sesuo ir juokais pasakė, kad rytoj tu išteki...

Jei apie tokius nutikimus nebūtų daugybė prirašyta, nebūtų juokingų ir liūdnų pasakojimų ir neįvyktų atsitiktinio susitikimo oro uoste, laukiant lėktuvo reiso Niujorkas–Kopenhaga: „Tu?! Kur buvai pradingusi? Tiek metų... aš tavęs ieškojau, skambinau, o man pasakė...“ Todėl, net jei jis ir nesiruošia skambinti, turbūt kiekviena moteris savyje tikisi būtent tokio finalo.

 
Komentarai (2)
būtent! :)
ne taip jau jam ir patikai
Naujas komentaras