Kodėl neverta ieškoti antrosios pusės

7209608.jpeg
 
Meilė ateina tada, kai visiškai to nesitiki. Galime vaikščioti į daugybę pasimatymų, prašyti draugų supažindinti su vienišais pažįstamais ar bandyti laimę internetinėse pažintyse. Tačiau ne visi iš pirmo karto suranda antrą pusę. Ir tikrai ne visada sutikta antra pusė yra tikroji gyvenimo meilė.

Ar vienišiai turėtų lakstyti iš vieno pasimatymo į kitą? Žinoma, kad ne. Antrosios pusės ieškoti tikrai neverta. Dažnai skubios paieškos pavirsta į didžiulį nusivylimą. Atrodo, buvo įdėta tiek daug pastangų, tačiau antrosios pusės vis dar nėra...

Svarbiausia - chemija

Jeigu vyras ir moteris nepajus nė menkiausios simpatijos vienas kitam, vargu, ar jie kada nors pamils vienas kitą. Abipusė trauka yra ypač svarbi, nes būtent tai padeda žengti lemtingą žingsnį santykių link. Kaip galima mylėti vienas kitą, jeigu nieko nejauti?

Verta įsidėmėti, kad vienas kitam turi patikti tiek vyras, tiek ir moteris. Dažną klaidą daro abi pusės. Net jei moteris parodo aiškius ženklus, kad jos nedomina vyras, jis iš visų jėgų stengiasi ją sudominti parodydamas, jog jis yra Tas Vienintelis. Moteris daro tą patį - ji visada atrodys pasitempusi, lankysis ten, kur ir jis, ir niekada nepamirš parašyti jam per socialinius tinklus su begale klausimų, į kuriuos nesulauks atsakymo.

Jeigu pirmo ar antro pasimatymo metu abu matote, kad nieko neišeis, geriau nesikankinkite ir paleiskite vienas kitą. Jeigu į tavo jausmus buvo neatsakyta porą ar daugiau kartų, vadinasi, jums tikrai nepakeliui. Ir jis tikrai tavimi nesusižavės.

Nepamiršk gyventi SAVO gyvenimą

Dažnai simpatija taip apsuka galvą, kad nė nepajunti, kaip visos mintis pasisuka tik apie jį / ją. Kažin ką jis / ji dabar veikia / valgo / važiuoja / kalba / miega? 

Situaciją apsunkina ir tai, kad dažno gyvenimą galima stebėti socialiniame tinkle. Matai ne tik simpatijos nuotraukas, bet ir jo / jos draugus, artimuosius, pomėgius, ką veikia dienos metu ir pan.

Negalima pamesti galvos, ypač tada, kai akivaizdžiai matai, kad tavo simpatija taip nesidomi tavimi, kaip domiesi tu. Ignoruoji jo / jos anketas socialiniuose tinkluose (idealiausiu atveju užblokuok, kad nebegalėtum matyti) ir gyvenk savo gyvenimą. Matydamas, kaip gyvena tavo simpatija, tau tik dar labiau skaudės širdį, nes negalėsi būti su juo / ja. Be to, tau turėtų rūpėti tik TAVO gyvenimas, o ne kieno nors kito. Nešvaistyk savo laiko.

Mokykis ir tobulėk

Mes taip atkakliai siekiame meilės, kad kartais pamirštame savo poreikius. Žmogui reikia ne tik šilumos, meilės ar maisto, bet ir dvasinio peno. Juk antroji pusė nepraturtins mūsų vidaus, jei mes patys neturėsime ko jai pasiūlyti. Nešvaistyk savo laiko laukimui ar meilės paieškoms - verčiau nuveik ką nors naudingo sau. Eik į filmus, spektaklius ar koncertus. Keliauk ir pamatyk kitas šalis. Skaityk knygas ar dažniau išeik pasivaikščioti po miestą. 

Mylimam žmogui turi pasiūlyti ne tik savo meilę ir rūpestį, bet ir žinias bei patirtį. Turi būti įdomus, apsiskaitęs, turintis savo hobius ar galintis papasakoti begales tau nutikusių istorijų. Juk meilei vien bučinių ir sekso nepakaks - turi duoti daug daugiau nei tai. Būtent dėl to neturėtum tik sėdėti ir laukti mylimojo. Domėkis pasauliu ir pamatysi, koks jis yra gražus ir įdomus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras