Kodėl neverta likti draugais su EX?

6(1).jpg
 
1 komentaras
Yra begalė priežasčių, dėl kurių neverta likti draugais su savo buvusiu (buvusia). Žinoma, smagu, jei galite palaikyti gerus santykius, tačiau dėl kai kurių priežasčių šios minties geriau atsisakyti...

Jei išsiskyrėte piktuoju

Jei Jūsų antroji pusė Jus įžeidinėjo ar išnaudojo fiziškai bei emociškai, pagalvokite, ar tikrai galėsite likti draugais? Galbūt pernelyg naivu tikėtis, kad jis (ji) pasikeis po skyrybų? Negaiškite savo brangaus laiko.

Neišblėsę jausmai

Jei vienas iš jūsų vis dar jaučia šiltus jausmus, tikrai neverta likti draugais. Tas, kuris vis dar jaučia šiltus jausmus, tikrai puoselės viltį vėl būti kartu.

Pagarba naujam partneriui (partnerei)

Pagalvokite, ar Jums patiktų, jei Jūsų antroji pusė vis dar susitikinėtų su savo EX?

Jūsų naujam partneriui (partnerei) gali tikrai nepatikti tai, kad Jūs vis dar susitinkate su savo EX. Juk nenorite, kad jis (ji) jaustųsi nepatogiai?

Prisirišimas

Jei kartu buvote ilgą laiką, „netyčia“ galite vėl tapti pora. Nepamirškite, kad išsiskyrėte ne be reikalo...

Draugai su „privalumais“

Sakysite, kad tame nieko blogo nėra? Galbūt, tačiau nereikėtų pamiršti, kad Jūsų EX gali tikėtis ne tik sekso, bet ir daugiau... Pavyzdžiui, kad vėl būtumėte kartu. O kol jūs dalijatės viena lova, užsimiršti ir susitaikyti su išsiskyrimu praktiškai neįmanoma.

Sudėtinga susirasti naują partnerį (partnerę)

Kol Jūs leidžiate laiką su EX, tol užkirstas kelias susirasti naują partnerį (partnerę). Nors ir teigsite, kad nieko nebejaučiate, tai kodėl taip svarbu vėl susitikti? Tai, kas buvo praeityje, geriausia pamiršti ir žvelgti į priekį.

Suaugusiems.lt

Ar verta likti draugais su EX?
 
Komentarai (1)
tikrai neverta :).
Naujas komentaras