Kodėl protingi vyrai renkasi kvailesnes moteris?

 
1 komentaras
Moterys dažniausiai trokšta, kad jų idealus partneris būtų protingas. Keista, bet vyrų logika priešinga – protingi vyrai ieškau mažiau intelektualių merginų. Kodėl taip yra?

Vienas garsus, protingas vyras to priežastį įvardino tiesiog „žinių, išprusimo ekonomiką“.

Anot jo, dailiosios lyties atstovės nesulaukia didelės svarbos, įvertinimo mokykloje, darbe – joms reikia dėmesio, o sėkmingas vyras tarsi iškart pakelia jų pasitikėjimą savimi, būdamos kartu šios jaučiasi įvertintos.

„Tiesą sakant, šiandien tylios pelytės turi daugiau šansų susitikinėti su protingu vyru nei veikli, rimta moteris.“

Beje, garsenybės teigimu, sėkmingi vyrai susitikinėja su mažiau intelektualiomis, mažiau sėkmingomis moterimis ne dėl to, kad trokštų kvailelės ar tylenės partnerės. Stipriosios lyties atstovai tiesiog nori moters, kurios vertybės neprieštarautų jo prioritetams, su kuria būtų paprasčiau.

Nejaugi tai tampa mada?

Garsi Amerikos laidų vedėja mano, jog protingos moterys turi ne mažiau galimybių nei kvailesnės.

„Be to,  mes neišjungiame smegenų savaitgaliais“,- juokavo garsenybė.

Moteris  bando paneigti teoriją, teigiančią, kad sėkmingi vyrai renkasi kvailas moteris.

„Vaikinai, jums atrodo, kad taip ir yra, tačiau tik tol, kol pabosta – tiek nebuvimas savimi, tiek partnerės plastikinis grožis. Ateina diena, kai reikia savo damą pasikviesti į svarbius verslo pietus ar kitą panašų susitikimą – tada gražios šypsenos nebeužtenka. Suprantate, jog smagiau turėti lygiavertę partnerę“.

Tačiau stipriosios lyties atstovai atsikerta – vyrai – lankstesni, jie gali bendrauti ir su neintelektualiomis, ir su protingomis moterimis, o šios nori tik lygiaverčio partnerio. Beje, rodos, mažiau išsilavinusių ar sėkmingų vyrų laukia niūri ateitis – jų paklausumas nyksta...

Kaip aiškina minėtas vyras, protingi žmonės, skirtingai nei mažiau intelektualūs, turi pasirinkimo galimybę santykiuose, jie stengiasi valdyti laiką, viską derina su karjera. Racionaliame pasaulyje protingi vyrai dėl to vengia sėkmingų moterų – abiems valdyti neišeis, o tokiems žmonėms nusileisti dažnai sunku.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
nera nieko blogiau uz kvaila moteri, su ja nuobodu ir ji uzknisa.
Naujas komentaras