Kodėl santykiams svarbus seksas?

89985151_11.jpg
 
4 komentarai
Kai kurie žmonės mano, kad santykiuose seksas pervertinamas, tačiau ar iš tiesų taip yra? Yra daugybė priežasčių, kodėl santykiuose seksas yra be galo svarbus. Išvardysime kelis pagrindinius dalykus, kodėl tai itin svarbu tarp porų, tačiau, patikėkite, priežasčių dažnai mylėtis su partneriu yra dar daugiau.

 

Seksas suartina

Tai – vienas svarbiausių dalykų. Dauguma porų teigia, kad pirmą kartą pasimylėjus su patinkančiu asmeniu jaučiasi suartėję, o kai kurios moterys pripažįsta, kad po to, kai pirmą kartą pasimyli su partneriu, gali būti jam atviresnės.

Seksas mažina stresą

Šiuolaikiniame pasaulyje retas kuris nepatiria streso, tad kiekvienam tenka rasti būdą, padedantį maksimaliai sumažinti stresą. Pasirodo, gana toli nereikia ieškoti, kas galėtų nuraminti, pasirodo, pakanka pasimylėti – tai tikrai suteiks gerų emocijų ir padės užsimiršti apie ilgą ir varginančią dieną darbe.

Seksas ilgina gyvenimą

Jei mylėtumėtės kartą per dieną, išlaikytumėte oksitocino (laimės hormono), testosterono ir estrogeno optimalų kiekį kraujyje. Be to, sumažintumėte tikimybę susirgti širdies, kraujagyslių ligomis bei prostatos vėžiu, kas itin aktualu vyresniems nei 50 metų vyrams.

Sekso metu deginamos kalorijos

Per pusvalandį sudegintumėte maždaug 144 kalorijas, o jei dar... šiek tiek paaimanuotumėte, sudegintumėte dar papildomai 18-30 kalorijų! Taigi, desertui rinkitės seksą!

Seksas gerina miego kokybę

Teigiama, kad po sekso kūno temperatūra šiek tiek nukrinta, todėl pasineriama į gilų miegą. Nors nepatariama sportuoti kelias valandas prieš miegą, tačiau seksui ši taisyklė tikrai negalioja.

Seksas didina pasitikėjimą savimi

Mylėdamiesi su savo antrąja puse jaučiatės gerai, nors ir nesijaučiate seksualūs. Partneris (partnerė) myli Jūsų kūną ir tai parodo, todėl gali tiesiog „išgaruoti“ kai kurie kompleksai.

Padeda pabėgti nuo rutinos

Orgazmo metu išsiskiriantis laimės hormonas oksitocinas palaiko gerą nuotaiką, todėl po sekso jaučiatės dar labiau suartėję su antrąja puse. Jei seksualinis gyvenimas atrodys kiek nuobodokas, tai visai nesunku pakeisti, paįvairinant seksą, pavyzdžiui, sekso žaisliukais ar mylintis kitose, ne tokiose įprastose vietose.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
brANdiems santykiams seksas nereikalingas - viskas daug ausktesniam lygmenyje
Šiek tiek patirties ir viskas kais :) levelx
gal tik nugara kaista nuo masazo....
man sekso metu nieks nedeginama..lol
Naujas komentaras