Kodėl šiandien supyko tavo vyras?

 
3 komentarai
Vyras vėl supyko? Vėl leptelėjote ne tą frazę? Sužinok, kas nepatinka tavo vyrui ir jūsų asmeninis gyvenimas pasikeis į gerą!

>> Vyrą pykdo, kai tu kesiniesi į jo asmeninį gyvenimą. Leisk vyrui turėti savo kompiuterį, savo pomėgius, savo draugus ir savą užrašų knygelę. Tegu joje būna jo draugų telefonų numeriai ir kitos koordinatės. Vyras - nėra vaikas, todėl leisk jam būti savarankiškam.

>> Vyrą pykdo, kai tu apšneki jo tėvus. Kad ir kaip tau nepatiktų tavo anyta, išlaikyk emocijas savyje. Tikrai nėra reikalo visų paslapčių ir emocijų atskleisti vyrui. Tai tikrai išeis į naudą.

>> Vyrą pykdo, kai jo moteris būna dėmesio centre. Daugeliui vyrui nepatinka, kai baliuje arba kitame susitikime, jo moteris nemandagiai išsišoksta arba padauginusi alkoholio skuba šokti su svetimais vyrais ar apkalbinėti greta sėdinčią moterį. 

>> Vyrą pykdo, kai tu imi ant jo pykti prie kitų žmonių. Jei tave pykdo vyro elgesys, pasakyk jam apie tai tada, kai liksite dviese, bet ne tada, kai prie to paties stalo sėdi jo tėvai, dėdės, tetos ir kiti giminaičiai. 

>> Vyrą pykdo, jei tu niekada nepyksti. Jis gali imti galvoti, kad viską gniauži savyje ir tai vieną dieną pratrūks. Vyrui daug geriau retsykiais išgirsti pykstančią žmoną, negu nuolat tylinčią ir nieko nesakančią. 

>> Vyrą pykdo, kai tu imi dramatizuoti kasdienes situacijas. Vyrai mąsto logiškai, o tu su savo ašaromis ir postringavimais dažnai lieki nesuprasta? Nepyk! Tokie tie vyrai ir nieko čia nepakeisi...

>> Vyrą pykdo, kai tu jį lygini su kitais. Kaimynės vyras geresnis? Onutės sugyventinis skaniai gamina, o Petronėlės vyras vos per kelias dienas padarė namuose remontą? Stop! Įsižiūrėk į savo vyrą ir bent kartą per dieną pagirk jį už jo grožį, drąsą, patrauklumą ir kt. teigiamas savybes, už kurias tu jį pamilai.

>> Vyrą pykdo, kai tu viską nori daryti kartu su juo. Vyras, kaip ir tu pati, nori skirti laiko tik sau. Ir visai nesvarbu, kokia tai veikla – kompiuteriniai žaidimai, bokalas alaus su draugais ar naujas žurnalas.

 
Komentarai (3)
Raima arba tu forever alone arba tavo vyras lodorius kury po padu laikai - tas pats kas su kita boba gyvent.
vyras ne vaikas jam negalima aiskinti, jeigu aiskini ir vyras pyksta vadinasi boba kalta :D
Eilini karta - su vyru reikia elgtis kaip su vaiku . O tas punktas ,kad vyras nevaikas, todel reikia leisti jam buti savarankiskam tai tik irodo,kad jis vaikas, panasus,kad rasantysis sita staipsni nezino,kad vaikui butina leisti buti savarankisku :DDDD
Naujas komentaras