Kodėl tam, kad padaryti tai, mums nereikia įsimylėti

7760086.jpeg
 
Jau seniai prabėgo tie laikai, jog tam, kad pasimylėti, reikėdavo vesti! Šiandien neįpareigojantys lytiniai santykiai tampa vis populiaresni tiek vyrų, tiek ir moterų tarpe. Kaip rodo pasaulinė sekso statistika žmonės vis dažniau pasiduoda vienos nakties nuotykių teikiamiems džiaugsmams, o neištikimybę savo antrajai pusei linkę atleisti vis daugia amerikiečių.

Sužinokite populiariausias priežastis, kodėl mums nereikia įsimylėti tam, kad pasimylėti!

Nauji santykiai gali atnaujinti senas žaizdas

Ankstesnių santykių patirtis niekur nedings, o nusivilti meile yra tekę bene kiekvienam. Praeities nuoskaudų, išdavystės, melavimų nepamiršta nei vienas  vyras ir nei viena moteris. Net jei žmogus praeityje ir nepatyrė išdavystės kartėlio, jis gali nesąmoningai vengti įpareigojančių santykių dėl to, jog matė savo tėvų nelaimingą santuokinį gyvenimą ar išgyveno gimdytojų skyrybas. Tad sukaupus tokią gyvenimišką patirtį, tiek vyras, tiek moteris neskuba pasinerti į meilės žabangas ir mieliau renkasi atsitiktinį seksą. 

Meilė daro mus pažeidžiamus

Dviejų žmonių draugystė – rimtas reikalas. Kada sutinkame antrąją pusę ir įsimylime, iš mylimo žmogaus  reikalaujame visiško pasitikėjimo ir atsidavimo. Juk tarpusavio santykiuose vienas svarbiausių dalykų – nuoširdumas ir ištikimybė. Mes trokštame pasitikėti mylimu žmogumi ir patys stengiamės būti atviri bei artimi savo partneriui. Toks ryšys yra labai stiprus ir pavojingas, nes kai du žmones jungia meilės jausmas, jiedu tampa itin pažeidžiami. Tad, natūralu, kad ne visiems žmonėms reikia tokios emocinės naštos. 

Abejonės dėl savęs

Per menkas pasitikėjimas savimi ir baimė nuvilti partnerį gali būti priežastimi, kodėl žmogus ieško neįpareigojančio sekso. Juk yra kur kas patogiau  pasinerti į sekso teikiamus malonumus ir tiesiog negirdėti jokios kritikos ir priekaištų iš partnerio. Jei būtent dėl šios priežasties, mėgaujatės atsitiktiniu seksu ar naudojatės apmokamų merginų paslaugomis, vertėtų sunerimti. Amžinas bėgimas nuo savęs ir savo baimių tikrai nepadės sukurti ilgalaikių harmoningų santykių ateityje. 

Jokios atsakomybės

Suprantama, jog intymumas ir seksas be meilės, tai visiškai neįpareigojantis malonumas. Kodėl vyras turėtų mokėti už moters apsilankymą grožio salone, jei jis to gali ir nedaryti? O ką jau bekalbėti, jog santykiai tarp įsimylėjėlių dažnai baigiasi santuoka ir šeimos sukūrimu. Tai labai rimta. Tėvystė ar motinystė reikalauja didžiulio atsidavimo bei atsakomybės, ir tikrai ne kiekvienas žmogus yra pasiruošęs tokiam žingsniui. Tad viena svariausių priežasčių, kodėl seksas įmanomas be meilės – nenoras prisiimti atsakomybės. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras