Kodėl tave vėl paliko?

Save-love-from-breakup.jpg
 
Tave ir vėl metė? Mes sakytume, kad „kažkam juk turi nesisekt“, jei nežinotume, kad sėkmė čia nieko bendro neturi. Faktas tas, kad jei merginos nuolatos tave meta, greičiausiai tai tavo paties bėda. Atleisk, draguži. O dabar laikas tvirtai meilei.

Žinoma, būtų lengviau manyti, kad visos moterys yra pakvaišusios: jos tavęs nesupranta, jos nežino, ko nori ir t.t. Tačiau ar ne labiau tikėtina, kad priežastimi, dėl kurios tave nuolatos palieka ant ledo, iš tiesų esi pats? Ar negali būti taip, kad pats esi kaltas dėl to, kad tave ir vėl metė?

Tai nereiškia, kad esi niekam tikęs. Tikriausiai esi įstrigęs blogų pasirinkimų ir blogo elgesio rate. Matai, tam tikros santykių klaidų rūšys yra sustiprinamos savarankiškai. Pavyzdžiui, vyras gali būti praspirtas dėl to, kad yra per daug priekabus, tačiau po to, kai jį meta, užmezgus kitus santykius ši jo savybė tik dar labiau sustiprėja, dėl ko jį vėl meta, vėl ir vėl, ir vėl. Tai užburtas ratas.

Jei bandai išsiaiškinti, kodėl tave ir vėl paliko – skaityk toliau ir gal tau pavyks rasti savo problemos sprendimą.

Esi per daug priekabus

Santykiuose nestokoti entuziazmo yra gerai. Moterys vertina tavo dėmesį, tačiau nepadaryk klaidos, čia yra priekabumo riba ir tu gali ją peržengti. Suprask, kad priekabumas gali atsirasti dėl entuziazmo ir susižavėjimo, arba tai gali būti tam tikras apsaugos mechanizmas. Paklausk savęs ar esi su savo mergina  tik todėl, kad prieš tai buvai praspirtas, ar todėl, kad bijai būti paliktas dar kartą. Jei atsakymas yra „taip“, tau reikia išeiti iš rato, kad nebūtum mestas ir vėl. Atsimink, šioks toks trūkumas tik priverčia norėti labiau.

Tu esi per daug pavydus

Šioks toks pavydas yra normalu, tačiau konfliktas kiekvieną kartą, kai ji kalbasi su kitu vyru – ne. Jei tavo mergina pastoviai kaltina tave dėl buvimo pavydžiu, gali būti, kad tu ja nepasitiki. Ar tavo partnerė prieš tai buvo tau neištikima? Ar atsiminimas apie išdavystę paveikė dabartinį tavo elgesį?

Turėk omenyje, kad ne kiekviena moteris yra neištikima, bet nepagrįstas pavydas yra užtektina priežastis, kad beveik kiekviena moteris mestų tave ir pradėtų santykius su kuo nors kitu.

Tu neprisiimi atsakomybės

Kai kurie vyrai labai mėgsta paprasčiausiai kaltinti kitus. Tu niekada nesi dėl nieko kaltas. Jei pykstiesi su savo mergina, tai tikriausiai ne be priežasties. Jei esu nusiminęs, tai dėl kažko, ką padarė ji. Jei esi nelaimingas, tai jos kaltė. Tu kaltini savo gyvenimo moterį iki tol, kol ji tave palieka, o tada tu taip pat kaltini ją. Na, šiuo atveju, jei ieškai priežasčių, kodėl tave metė ir vėl, teks pirmiausiai gerai gerai įsižiūrėti į veidrodį, drauguži.

Tu esi per daug mielas

Klausyk, ar tai nieko neprimena: tu bandai sužavėti ir pamaloninti savo merginas būdamas toks mielas, kokiu tik įmanoma. Tu nepriekaištauji, tu nesiginčiji, neduokdie, kada nors pakelsi balso toną.

Tuomet, kai ji palieka tave besišypsanti, o pati nuvizgina savo uodegėle paskui kitą vyruką, tu atsakai būdamas dar mielesnis su kita moterimi, su kuria susitikinėji, perki jai dovanas be priežasties, kasnakt darai masažą. Štai kodėl tu ir vėl buvai praspirtas.

Mes nesistengiame pasakyti, kad turėtum būti storžievis kaip tie pašlemėkai iš TV ekranų, tačiau principas, kad „mieli vaikinai baigia paskutiniai“ šiuo atveju negalioja. Užsiaugink stuburą, įgauk savigarbos ir patirsi didesnę santykių sėkmę.

Tu neapsisprendęs

Jei pastebėjai, kad merginos vis tave palieka, gali būti, kad taip yra dėl to, jog esi neapsisprendęs. Galbūt manai, kad savo standartų sumažinimas gali padėti lengviau susirasti merginą, tačiau tai tik reiškia, kad taip ir rinksiesi vis ne tą. Tuomet, desperatiškai praplėsi savo tinklą dar labiau ir vėl priimsi blogą sprendimą. Niekada nesusirasi tinkamos merginos, jei netapsi labiau diferencijuotu. Susirasti tą vienintelę reiškia būti išrankiu.

Tu esi per daug emocingas

Per didelis emocingumas yra dar viena galima priežastis, kodėl tave nuolatos palieka. Tavo draugai poruojasi, tad tu taip pat jauti spaudimą susirasti tą ypatingąją, tu net gali imti bijoti minties, kad gali būti vienas. Galiausiai, su kiekvienais naujais santykiais tu beveik iš karto imi svarstyti, ar ji yra ta vienintelė. Kai ta ideali antroji pusė vis aplenkia tave, tu tampi vis labiau įsitikinusiu, kad susirasti tinkamą merginą yra vienintelis dalykas, dėl kurio būsi laimingas. Toks požiūris, kuris sukelia per didelį spaudimą partneriui, galiausiai sugriauna santykius jiems dar neprasidėjus.

Tikėk savimi

Jei tave nuolatos palieka, gali būti, kad tave apėmė savistaba. Gali būti, kad tu išsiugdei tam tikrus blogus santykių įpročius, tam tikras lemtingas ydas, kurios vis skandina tavo santykius. Pasižiūrėk į veidrodį ir būk nuoširdus sau. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras