Kodėl vyrai "eina į kairę“?

4844708.jpeg
 
5 komentarai
Kiekviena moteris nori ištekėti už mylimo vyro ir trokšta būti laiminga. Nepaisant to, žodis „skyrybos“ jau tapo įprastu reiškiniu, o „išdavystė“ – vienas dažniausiai lydinčių kompanionų tarp sutuoktinių. Tačiau tai dar nereiškia, jog tokios prognozės laukia daugelio mylimųjų. Tereikia tinkamai pasinaudoti vertingomis žiniomis ir labai tikėtina, kad apsaugosite savo šeimą nuo neištikimybės kartėlio.

Su „išdavystės“ sąvoka yra susipažinusi ko ne kiekviena mergina dar mokykloje, jaunystėje ar vyresniame amžiuje. Tai mus skaudina, žeidžia ir  įpareigoja priimti nelengvą sprendimą: atleisti ar ne? Žinoma, atleidimas labai individualus dalykas, tačiau jei neištikimybės priežastys įsišaknijusios labai giliai, galbūt nė neverta „taisyti“ to, kas jau senokai neteko vertės. 

Taigi, pagrindinės priežastys, kodėl jie "eina į kairę“...

Macho pareiga

Kiekvienas normalus vyras prisimena laikus, kada su draugais žaisdavo žaidimą “Kas pirmas suvedžios patinkančią merginą” , arba “Kuris gaus daugiau telefono numerių iš simpatiškų panelių”. Laimėjimai ir lažybos dailiosios lyties klausimu didina jo savimeilę, žmogaus ego, o vyras, žinantis, jog gali pavergti ne vienos damos širdį jaučiasi tikru macho! Deja, santuoka ir monogamiški santykiai atima iš vyro šią galimybę. Tad galbūt nereikėtų jam drausti flirtuoti su moterimis, jog bent iš dalies galėtų pateisinti savo vyriškumą. Žinoma, tai padaryti gali būti labai sunku, bet kita vertus, šiek tie pavydo santykiams pakenkti neturėtų. Jei tik macho per daug nesusižavės kuria nors iš savo žaidimo dalyvių.

Monotonija

Daugumą vyrų “eina į kairę” ieškodami geresnio gyvenimo. Net tada jei vyras  yra vedęs nuostabaus grožio moterį su kuria jis pasiruošęs  eiti į pasaulio kraštą, praėjus 5-6 bendro gyvenimo kartu metams, partnerystė ima virsti rutina ir į bendrą buitį įsisuka monotonija. O jei dar susilaukiama atžalos, romantikai ir poilsiui kartu tiesiog nebelieka laiko. Ginčai dėl vaiko priežiūros, laiko neturėjimas pasirūpinti savimi, dėmesio stoka vyrui, nuovargis ir diena iš dienos trunkanti monotonija, nulis atvirų pokalbių bei ta pati kasdienybė. Viso to pakanka, kad būtų pradėtos geresnio gyvenimo paieškos.

Dingusi romantika

Netiesa, jog tik moterims reikia romantikos. Vyrams kartais reikia daugiau sentimentų ir romantiškų smulkmenų negu damoms. Romantiška vakarienė žvakių šviesoje, kava į lovą, nėriniuoti apatiniai, šokis ant lovos grįžus iš dušo nusimetant chalatą, nugaros masažas. Kodėl visuo tuo nepalepinus savo mylimojo? Mažos smulkmenėlės ir staigmenos  sumažins jo „ėjimo į kairę“ riziką ir suteiks dviejų žmonių santykiams daugiau prieskonio. Tad aitriųjų pipiriukų nereikės ieškoti kitur. Atminkite, jog romantika nebūtinai turi būti saldi. Ji gali būti šmaikšti, aštri, pikantiška, erotiška ir užburianti.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Kodėl tik vyrai eina y kairę, o moterys neina, pvz aš nėjau, mano žmona man buvo neištikima per 8m jau net sunku kiek kartų buvo nuėjus y kairę bet aš ją vistiek myliu, o dabar galutinai paliko bet aš jos vistiek negiu pamiršti nebent kai gulėsiu karste tada jau negalvosiu apie ją nes kai paliko palūžau juodai
1) Prieš einant į kairę galima bent pabandyt pasikalbeti su antra puse, nes man nesuprantama, kaip vienas ar kitas poroje jaučiasi blogai, bet neišdrysta savo antrai pusei pasakyt ka jaučia, kartais tokie pokalbiai išaiškina labai daug bėdų ir padeda rasti sprendimus, be ėjimo į kairę.
2) Monotonija visada galima skaidrinti, tik reikia netinget pasukg galvos ir pajudinti subine, aišku, lengviau nueit i kaire, bet tada klausimas, kam tau ta šeima, jei dėl jos tingi pasistengti.
3) Romantika. Ne visur visada jos reikia. Bet vel gi, pastangos reikalas .
Reziume, žmones tingi pasistengti, ir pagalvoti, kaip išsaugot santykius ir išspresti išvardintas problemas, kurios nera jau tokios neiveikiamos, lengviau tiesiog nueiti i kaire, ir pasakyti, kad kalta monotonija, ne romantika, ir t,t, (p.s. jei vyrai daugiau padėtu moterims buityje ir su vaikais, tai gal mažiau jos butu pavargusios, daugiau galetu skirti laiko saves priežiūrai ir pramogoms, ir mažiau KNISTU PROTA) O patiniškumas, kaip kažkas minėjo. Tai gal vis delto, jei jau vadiname save labiausiai išsivysčiusia forma, tai pasinaudokime protu, ar šitoj vietoj galim sau leiti grįžti į bezdžioniu gretas, nes taip patogiau pasiteisinti.
Moterims išblėsta dar greičiau nei vyrams :)) tik ne visos isdrysta eit į kairę, o mielai noretu
Nes bobos per pilnatį protą išknisa, susikalbėt neįmanoma, susiranda su kuo malonu pabūt ir niekas neknisa protuko :D
Paminėtos (ir dar nemažai nepaminėtų čia) priežastys tėra "tarpinės". O giluminė- nulemtą genų, vyrą (patiną) kreipiančių turėti lytinių santykių su daug moterų (patelių). Būtent dėl to, gyvenant šeimoje, ir monotonija atsiranda, ir buitis slegia, ir aistra blėsta.
Naujas komentaras