Kodėl vyrai eina pas naktines plaštakes?

 
9 komentarai
Kokie motyvai priverčia vyrus pirkti seksą? Laikraštis „The Guardian“ bandė išsiaiškinti šią problemą, remdamasis tarptautine apklausa, kurioje dalyvavo 700 vyrų iš 6 šalių.

Respondentai nuo 18 iki 70 metų, tarp kurių galima buvo sutikti žmonių iš įvairių pasaulio šalių, daugiausiai buvo dirbantys, turintys aukštąjį arba vidurinį išsilavinimą, gerų manierų, be to, beveik visi patenkinti savo reprezentacine išvaizda, lengvai bendraujantys. Nemaža dalis apklaustųjų yra susituokę arba turi pastovius santykius.

Vienas iš respondentų, vardu Aleksas pasiskundė, kad vaikystėje su juo blogai elgėsi ir nekreipė dėmesio, todėl jis šiuo metu negali sau leisti „artimų santykių su kitais žmonėmis, ypač moterimis“, turi sunkumų įprastais atvejais, todėl ėjimas pas prostitutę jam – tarytum žmogiškų santykių alternatyva. Žinoma, sulaukti emocinio atgarsio iš jos yra ganėtinai sunku, todėl daug kas nusivilia: „Ji nenorėjo kalbėti, paprasčiausiai gulėjo ant lovos ir jai nebuvo įdomu niekas, išskyrus pats lytinis aktas.“

Daugumai klientų neįdomios ir prostitučių emocijos. Jaunasis Derenas mano, kad negatyvios emocijos, būnant su parsidavinėjančia moterimi, yra normalus dalykas: „Man nereikia, kad ji patirtų malonumą. Aš moku pinigus, o jos reikalas – suteikti man malonumą. Jei ir jai patiktų, aš jausčiausi apgautas.“

Norint sunaikinti prostituciją, reiktų sunaikinti visas moteris arba surakinti visus vyrus – taip mano apklausos dalyviai. Dauguma vis dėl to galvoja, kad kalta įstatyminė bazė, kurioje neteisingai sudėliotas parduodamos meilės baudžiamumas.

Žurnalistė Džuli Bainder, kuri atliko šią apklausą „The Guardian“ pabrėžia, kad dauguma apklaustųjų neturi supratimo, kaip moterys patenka į šią sferą. „Ji buvo išsigandusi ir nervinga. Pasakė, kad ją apgavo. Aš su jau užsiėmiau seksu, ir man atrodo, kad jai tai sukėlė nepatogumus. Ji prašė manęs padėti jai, tačiau aš jai atsakiau, kad vargu, ar galėčiau kažką padaryti,“ – pasakojo vienas iš vyrų.

Yra plačiai paplitusi nuomonė, kad jei nebus prostitucijos, vyrams reikės to siekti jėga. „Nusivylęs vyras, kuriam reikia sekso, tampa alkanas, jo įtampa neslūgsta, o stiprėja. Toks gali ir išprievartauti“, – aiškina vienas iš respondentų.

Dauguma pašnekovų prisipažino, kad eidami pas prostitutę jaučia „tuštumą ir nepasitenkinimą“, o taip pat gėdą ir kaltės jausmą prieš žmonas. Tačiau nei šios negatyvios emocijos, nei sąžinės graužimas, nei fakto suvokimas, kad prostitutės – seksualinio išnaudojimo ir sutenerių psichologinio prievartavimo aukos, nepriverčia vyrų atsisakyti savo įpročių.

Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai (9)
Na ir į kurvų lizdas
Vyrai ten eina del to, kad gautu tai, ko neduoda ju zmonos ar drauges. Paprasta kaip 2+2.
uz dyka seis laikais isvis nieko nera...
tikrausiai pati geresnius rasai :P
skiedalas, o ne straipsnis
pas naktines plastakes eina tie, kuriems uz dyka niekas neduoda
idomu, kiek vyru butu sutike, kad ju priezastis giliau panagrinetu :)
ir šiaip teksto turinys neapsprendžia pavadinimo...
Mano nuomone cia apklausa labai jau pavirsutiniska nes nepateikiami net apitiksliai skaiciai nei kas taip gal keliu zmoniu nuomone patiko zurnalistei ir ju parase kaip daugumos...
Naujas komentaras