Kodėl vyrai nemėgsta flirtuoti SMS?

 
3 komentarai
Tekstiniai pranešimai, siunčiami iš vieno mobiliojo telefono į kitą, yra ko gero labiausiai paplitusi bendravimo forma. Taip pat ji nepakeičiama ir tarpusavio santykiuose tarp priešingos lyties atstovų.

Tačiau mokslininkai, vadovaujami psichologijos profesorės Amandos Ernst, atlikę tyrimą išsiaiškino, kad toks variantas, nežiūrint jo paprastumo ir prieinamumo, toli gražu ne visada pats mėgstamiausias pasirinkimas. Ir tai pirmiausiai liečia susirašinėjimą tarp jaunų žmonių, rašo „The Daily Mail“.

Kaip parodė atlikto tyrimo rezultatai, dauguma vyrų gana nepalankiai žiūri į SMS ir elektroninio pašto laiškus, jei jie liečia asmeninio pobūdžio klausimus. Anot tyrėjų, didžiausias tokio bendravimo minusas, kad neišvengiamai jaučiamas šaltumas ir svetimumas. Be to, kokie lakoniški išsireiškimai bebūtų vartojami susirašinėjant, pranešimuose visada lieka nemažai poteksčių.

Specialistų nuomone, bendrauti ar flirtuoti su vyrais SMS pranešimais ir elektroniniais laiškais, žinoma, galima, tačiau tokiose situacijose reikėtų laikyti atitinkamų taisyklių. Taigi, pranešimai neturi būti ilgi, o pats susirašinėjimas taip pat neturėtų užsitęsti. Geriau aptarti visas dominančias temas asmeniškai susitikus, nei pora valandų intensyviai susirašinėti SMS, o paskui aptikti, kad su tuo jaunu žmogumi daugiau nėra apie ką kalbėtis.

 
Komentarai (3)
Svaigalai. Visokiu yra, visokiu bus. Moterys apskritai labiau megsta flirtuot, todel jos gal dazniau tai ir daro per sms, o siaip tai visokiu yra ir tarp V ir tarp M.
Tai aisku geriau moteri :D
jie tingi telefona maigyt, geriau jau maigyt moteri :)
Naujas komentaras