Kodėl vyrai pyksta ant savo moterų? Dažniausios priežastys

susipykusi-pora-5d1afc89dec6a8-72321852.jpeg
 
3 komentarai
Turbūt nerasime nė vienos poros, kuri nebūtų bent kartą susipykusi. Nesutarimų priežastys gali būti labai įvairios: kartais tikrai rimti dalykai, o kartais – ir visai smulkmenos. Gyvenant kartu, nieko nuostabaus, kad gali pradėti erzinti buitinės smulkmenos: ne ten padėti indai, netvarka kambaryje, ar dantų pastos dangtelis vis neužsukamas. Santykių ekspertai pateikia 10 dažniausių priežasčių, kodėl vyrai pyksta ant savo moterų:

1. Santykių „aiškinimasis“

Kiekvieną kartą susipykus, moterys linkusios išsiaiškinti problemą, ir, žinoma, tuo pačiu aptarti ir kitus dalykus, kurie joms nepatinka, dažnai – labai emocionaliai.

2. Elgesys tarsi su vaiku

Taip, moterys tikrai kartais perlenkia lazdą, mokydamos vyrus tarsi vaikus. Tai gali turėti įtakos vyro nepilnavertiškumo jausmui.

3. Santykių aptarimas su draugėmis

Moterys dažniausiai pyksta, jei vyrai apie jas pasakoja savo draugams, ypatingai, jei kalbama apie negatyvius dalykus, tačiau moterys tiesiog jaučia pareigą pasipasakoti draugėms. Nė vienas nenori būti pajuokos objektu, todėl santykių detalių geriau neaptarinėti su kitais žmonėmis.

4. Dėkingumo nerodymas

Žinoma, dėl tokios pačios priežasties ir moterys pyksta ant vyrų, tačiau pripažinkime, kad moterys kartais tikrai nevertina vyrų pastangų. Žinoma, ne visada pavyksta pateisinti moters lūkesčius, tačiau pastangos turėtų būti įvertintos.

5. Bausmė – jokio sekso

Žinoma, kartais tereikia tiesiog pabūti kartu be jokio lytinio suartėjimo, tačiau moterys supykusios kartais vyrams pritaiko bausmę – jokio sekso. Kažin, ką jos labiau nubaudžia: save ar partnerį?

6. Bandymai pakeisti jį

Viskas prasideda nuo to, kad padeda išsirinkti batus ir marškinius, o vėliau... Moterys kartais būna labai naivios, galvodamos, kad pavyks partnerį padaryti tokiu, kokio jos norėtų. Vis dėlto, nė vienam nepatinka, kai jo nepriima tokio, koks jis yra.

7. Svarbių sprendimų priėmimas nepasitarus

Na, galbūt moterys tai daro ne iš blogos valios, nes mano, kad priims „teisingiausią“ sprendimą. Gal ir taip, bet partnerio nuomonės taip pat reikėtų paklausti.

8. Vadovavimas, kaip auklėti vaiką

Tėčio ir mamos santykiai su vaikais tikrai skiriasi, auklėjimo įpročiai – taip pat, todėl vyrai norėtų, kad jiems būtų leidžiama būti tokiu tėčiu, kokiu jis nori.

9. Pavyduliavimas

Na, vyras pasižiūrėjo į kitą moterį – ar tai nuodėmė? Juk nesieja su ja savo gyvenimo. Nesveikas pavydas tikrai gali sugadinti santykius, ir visai nesvarbu, kuris kurio pavydi.

10. Klaidų prikaišiojimas

Turbūt kiekvienas per visą gyvenimą padaro kažką tokio, dėl ko supyksta antroji pusė. Tačiau, jei vieną kartą jau buvo už tai atleista, tikrai nereikia to prikaišioti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Tikra tiesa
Oooo pažistami punktai. Viskas teisingai ivardyta.
pritariu
Naujas komentaras