Kodėl vyrai vertina laisvo elgesio moteris?

 
4 komentarai
Šeima, vaikai, įprastas darbas, savaitgaliais – susitikimai su draugais, kelionė į sodybą... Atrodo, nieko netrūksta, tačiau kartą sužinojote, kad Jūsų vyras darbo metu arba po darbo už seksą moka pinigus laisvo elgesio moterims? Pirmoji kilusi mintis – tai klausimas KODĖL? Mes pamėginsime Jums į šį klausimą atsakyti jau dabar.

>> Vyrai nori įvairovės. Tie vyrai, kurie yra daugiau nei kartą lankęsi viešbučiuose su laisvo elgesio moterimis teigia, kad taip padarė norėdami įvairovės. Juos dažnai nervina įkyrėjusi rutina, pikta žmona ir verkiantys vaikai, todėl ramus pabuvimas ir norų patenkinimas su svetimu žmogumi juos atpalaiduoja ir įkvepia naujiems darbams.

>> Vyrai nori sekso be įsipareigojimų. Laisvo elgesio moterimis domisi ir nevedę vyrai. Dažniausiai jie tai daro dėl to, kad nenori įsipareigojimų. Juk nekiekviena save gerbianti mergina sutiks patenkinti visus seksualinius vyro poreikius vos tik susipažinus. Tokiu atveju pats geriausias sprendimas jiems – laisvo elgesio mergina.

>> Vyrai nori sumokėti TIK už paslaugą. Vyrai žino, kad sumokėję už seksą nueis savais keliais ir nebus įpareigoti laisvo elgesio moterims pirkti deimantų, perlų, rožių ar kvepalų.

>> Vyrai nori VISKO. O laisvo elgesio moterys yra pasiruošusios suteikti absoliučiai VISAS paslaugas.

>> Vyrai tokiu būdu keršija. Vyras, sužinojęs, kad jo moteris rezga romaną darbe su kolega, iš pykčio gali susirasti sau laisvo elgesio moterį ir tokiu būdu atkeršyti žmonai. Blogiausia, kad į tokias manipuliacijas yra linkę daugiau nei 90 procentų vyrų.

Italijos ekspertai nustatė:

4 proc. nepilnamečių yra bent kartą pasinaudoję laisvo elgesio moterų paslaugomis;
22 proc. 19-25 metų vaikinų yra pasinaudoję seksu už pinigus.

 
Komentarai (4)
ehhhh vyrai tai kam tos merginos zmonos ilgalaikei santykei jai zmona ar mergina nedave analinio ar ta vakara nepadare oralinio nesuprantu zmoniu kurie moka uz seks budami susituoke rutina nu skyrkis kas neleidzia vaikai ? keista .................
nes ji jam duda ko jis nori ir nesiskundzia
Todėl kad jos labiau būna atsipalaidavusios ir rečiau matomos
kažkas rašė, kad k*** ir liks k****, bet kodėl meilužes vyrai lepina kur kas brangesnėmis dovanomis nei žmonas? a?
Naujas komentaras