Kodėl vyrai yra geresni už moteris

 
26 komentarai
TOP 10 priežasčių, kodėl vyrai yra pranašesni už moteris.

10.  Vyrams nebūna Tureto sindromo

Bene visos moterys kenčia bent nuo silpnos formos Tureto sindromo. Kuris organas nuo to kenčia? Jų liežuviai. Štai kodėl jos negali patylėti nei 10 sekundžių. Kaip girtos gyvatės moterų liežuviai nuolat juda jų burnose.

9.  Vyrai nėra kaip kempinės

Moterys yra socialiniai chameleonai, kai kurios – tiesiog socialiniai vampyrai. Jos, vos atsiduria naujoje situacijoje – pakeičia savo garderobą ir net manieras, tarsi būtų įstojusios į kokį kultą. Tikriausiai visiems teko girdėti, kai kažkokia moteris pavadinama avele – ir tai neturi nieko bendra su šios išvaizda. Vyrams tai nebūdinga.

8. Moterys yra rasistės

Visas moterų gyvenimas sukasi apie neapykantą. Ar jos nekenčia savo vaikinų? Ar jos nekenčia savo garderobo? Ar jos nekenčia viena kitos? Taip, taip... Be abejonės.

Vyrai neužsiima tokiomis nesąmonėmis. Jei šie yra nepatenkinti – „susirenka daiktus ir išeina“. Ar tiesiog sutelkia visas jėgas ir įveikia bet kokius „kalnus“, kad pasaulis atrodytų taip, kaip nori. Vyrai iki 9 ryto pasaulį pakeičia labiau nei moterys per visą savo gyvenimą.

7. Vyrai gyvena trumpiau

Paskutinis dalykas, kurio reikia visuomenei – tai grupė nemokių jos narių, slankiojančių gatvėmis ir kažko reikalaujančių iš jaunimo. Vyrai tai žino, tad gyvena dešimt metų trumpiau, bet kur kas labiau mėgaujasi visais gyvenimo teikiamais malonumais.

6. Vyrai rašo neįskaitomai

Rašymas – kvailas ir neefektyvus bendravimo būdas. Vyrai tai supranta, tad nesistengia tobulinti savo rašysenos dailiomis kilpomis, vingiais ar kitais išraitymais.

5. Jėzus buvo vyras

Nesvarbu, ar tikite Jėzumi, yra vienas faktas, kurio negalite paneigti: jis buvo vyras. Nei viena religija nesudievino moters. Tai vadinama dogma – vyro dogma – ir tai reiškia, jog vyrai pranašesni už moteris.

4. Vyrai dėvi laikrodžius

Ar žinote, kodėl vyrai dėvi laikrodžius? Dėl to, jog paroje yra limituotas valandų skaičius ir jiems reikia žinoti, kiek valandų, kad galėtų deramai planuotis laiką. Moterys vietoj to puošiasi apyrankėmis. 

Laikrodis tarsi sako: „Kelkis ir eik, metas pasirūpinti visais vyriškais reikalais!“. Apyrankė sako: „Jūs tikriausiai negraži, bet pažvelkite, kiek daug pinigų tai kainavo!“.

3.  Vyrai gali griauti

Vienintelis dalykas, privertęs žmoniją ištobulėti, yra vyrų gebėjimas griauti. Pavyzdžiui popierius – šiuolaikinio pasaulio pamatas. Tai buvo išrasta, nes vyrai norėjo sunaikinti medžius ir sukurti iš jų vientisą masę. O branduolinė energija? Ir tai išrado vyrai. Jie yra tiesiog iš prigimties griovėjai. Pasipriešinimą lydi permainos.

2. Santuoka – tai kvaila

Santuoka – šimtaprocentinė moterų kaltė. Nors, ar žinojote, ją „išrado“ vyrai! Moterys buvo per daug ištvirkusios, kad galėtų santykiauti tik su vienu vyru – tuo, kuris apmoka jų sąskaitas. Tad vyrai sugalvojo santuoką – būdą moteriai pranešti, su kuo joms galima mylėtis, su kuo ne. Kaip ir kiekvienas vyrų išradimas, šis taip pat pasiteisino – iš pradžių. Tačiau moterys gali sugadinti bet ką… Jos tapo apsėstos santuoka ir dabar tai tėra kvailas dalykas skirtas linksminti kvailus protus…

1.  Vyrai turi penius

Greitas problemų identifikavimas prilygsta greitam problemų sprendimui. “Penio turėjimo” išsireiškimas reiškia buvimą vyru su visomis kūno dalimis bei būdo savybėmis. Tai tarsi pasakymas: “Labas, pažiūrėk į mane – aš esu vyras. Nesuprantu kvailų užuominų. Jeigu reikia pagalbos – taip ir pasakykite ir aš pažiūrėsiu, kuo galiu padėti, ištiesiu jums savo vyrišką ranką. Tai mažiausia, ką galiu padaryti, kad likčiau orus.”.

Parengta pagal Menarebetterthanwomen.com, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (26)
asilai, kiaulės - tie vyrai
jei kaip ten sakoma kad santuoka sugalvojo vyrai tam kad islaikytu savo motery, yra tiesa. tai siais laikais motrims labiau reikalinga santuoka kad islaikyti savo vyrus. nei vienas neveika o santuoka egzistuoja
Nesamone. O ka vyru nera raisistu!? Moterys tikrai nera tik kupinos neapykantos, mes ir meiles turime labai daug
Be musu vyru nebutu ateities nes nebutu kaip vaikams atsirasti
nu sima yrode kad kekviena moteris tik nesamones moka kalbeti. :D
Jus gal ir esat musu gyvenimo malonumas ir gardziausias prieskonis, bet pagalvokit kur jus dabar gyventumete jei ne mes...? O gi urvuose, geriausiu atveju :)))
sima suauk :?
Sima, duodi vaizdu. Matosi kad nori buti vyras :DD
NESAMONE :D
Kaip tai jokia religija nesudievino moterų? Khe khem, dabar, žinoma, jų nieks neišpažįsta, bet pačiose įdomiausiose religijose, senovės graikų, egiptiečių, šumerų.... oi kiek deivių. O tuos savo penius kur dėtumėt be mūsų?
Sima liuks :D
Tikras anekdotas ;D
Hah, na perskaityt kaip anekdota visai nieko. Bet tikrai geda, jei kas ish vyru tikrai taip masto.
sima gr paware :D pastume ant bxru :D
ha patiko man "simos" komentaras nors visiskai nesupratau ka ji tuo norejo pasakyt bet tikrai parode kad ji nera geresne uz vyrus;D
10. Vyrams nebūna Tureto sindromo
-vyrams buna debilizmo simdromas
9. Vyrai nėra kaip kempinės
-vyrai yra kaip skuduras

8. Moterys yra rasistės
-vyrai sirdyje yra pyderai
7. Vyrai gyvena trumpiau
-whahahah moterys ilgiau

6. Vyrai rašo neįskaitomai
-lopai. moterys raso graziai

4. Vyrai dėvi laikrodžius
-moterys devi grandineles ir laikrodzius, skraistes bei dirzelius

3. Vyrai gali griauti
-nes jie tik tai tesugeba

2. Santuoka – tai kvaila
-vyrai mazvaikiai nesupras to niekada.


1. Vyrai turi penius
-moterys turi vaginas
Ot lietuviai, parasyta, kad sveikinimas vyrams vyru dienos proga :) tai vistiek bamba....
ha ha ha....pralinksminai :-) dream on ;-) jus neisgyventumet be musu...gal mes,is jusu sonkaulio,,bet ka jus darytumet be musu....pripazinkit...mes jusu gyvenimo malonuas ;-))))
Taigi juokai čia viskas, na ne viskas bet kai kas :D
Nereik jau taip į viską žiūrėt rimtai :)
kaip fainai parasyta :)) linksma buvo skaityt ;DD
Jetus, komentatoriai. Ko jūs taip rimtai priimat? :) Jei gerai rašiusiam(iai), tai ko gi jūs nervinatės? Už laisvą žodį ir mintį!
na jei butu parasyta apie moterys tai jus sakytume kad viskas gerai kai tik paraso kazka gera apie vyrus tai iskart nesamone ir bredas..........
visiskas briedas..garantuotai kazkoks pasiputelis sugalvojo.
na nezinau, nelabai tinka, as asmeniskai daug nesneku, mano vyras kur kas didesnis plepys, ir ne tik jis, pazystu daugiau tokiu, kaip ir labai graziai rasanciu vyru ir tragiskai rasanciu moteru, pasatorios taip pat buna stipraus charakterio, taip kaip ir egzistuoja bestuburiu vyru. zodziu, tai nera nepaneigiami faktai. tokie dalykai tinka abiem lytim, tiesiog priklauso nuo zmogaus. ir penio turejimas, dar taves nedaro tikru vyru: 1. gejai irgi turi juos, 2. turek nors du :D, bet jei esi neusupratingas nepraustaburnis, tai tirkai nebusi vyriskumo simboliu, 3. seksualiniu poziuriu - kartais jie tiesiog elegantiskai kabo ir naudos jokios :D
Nenuneigiami faktai :D
Myliu vyrus ir taškas :D
Naujas komentaras