Kodėl vyrai žiūri „skersomis“ į skaisčias merginas?

 
4 komentarai
Apie 20 proc. 14-15 metų paauglės jau turėjo lytinių santykių. Likusios merginos seksualinės patirties įgyja jau baigusios vidurinę mokyklą. Kaip teigia mokslininkai, dažniausiai merginos nekaltybę praranda studijuodamos pirmame ar antrame kurse.

„Pažinties“ su intymiuoju gyvenimu nereikėtų atidėti ilgam

Seksologijos ekspertų tvirtinimu, po to, kai merginos tampa moterimis, jų seksualumas „tebemiega“. Mat bent metus ar dvejus seksas joms neteikia jokio pasitenkinimo.

Tačiau kuo ilgiau atidedama „pažintis“ su intymiuoju gyvenimu, tuo sunkiau tokioms merginoms būna ir toliau. Tik maždaug 20 proc. moterų, pradėjusių lytinį gyvenimą, kai joms sueina daugiau nei 20 metų, po to išteka.

Psichologų manymu, vyrams nekelia pasitikėjimo tos moterys, kurios prarado nekaltybę būdamos 25 - 27 metų. Jie nesąmoningai galvoja, kad tokio moterys – frigidiškos ir nenuoširdžios.

Vyrai nekaltas laiko keistomis ir neseksualiomis būtybėmis

Amerikiečių psichologas Davidas Lesteras atlikęs tyrimą nustatė, kad vyrai, draugaujantys su moterimis, vėlai praradusiomis nekaltybę, nežiūri į jas kaip į potencialias žmonas.

Vyrų manymu, tokios moterys lovoje imituoja orgazmą, kad tik juos išlaikytų.

D. Lestero nuomone, pagrindinė šio fenomeno priežastis – prisiminimai apie paauglystės metus, kai mergaitės atstumia berniukus, kurių tuomet aistra liejasi per kraštus. Todėl tos moterys, kurios ilgai „nešioja“ nekaltybę, kelia vyrams ne itin malonius pojūčius, susijusius su jų brendimo laikotarpiu.

Per apklausą paaiškėjo, kad dauguma vyrų nekaltas merginas, kurioms daugiau nei 25 metų,  laiko keistomis ir neseksualiomis būtybėmis. Jų manymu, dėl tos pačios priežasties jos negali susirasti ir sekso partnerio.

 
Komentarai (4)
vyrai ziuri skersomis??? absurdas... as manau, kad vyrui didziausias malonumas ir dziaugsmas yra atimti mergaitei nekaltybe, argi ne? praradau nekaltybe budama 21, su mano pirmuoju jau issiskyrem, bet esu tikra, jis iki dabar didziuojasi, kad man buvo pirmas... kiekvienai savas laikas, nereikia cia stamou deliot..
Kodėl vyrai žiūri „skersomis“ į skaisčias merginas? Trb todel, kad darbdaviai skersomis ziuri i darbuotojus be patirties...
nekaltybe praradau beveik 20 metu. turejau progu ir pries tai kokias tris, bet kai ateidavo laikas as sustodavau. ir beveik zinau kodel. nenorejau sito grazaus dalyko atiduoti bet kam. todel, manau, mano psichologinė pusė laukė to ypatingojo. ir sulaukė. db jis mano vyras. ir jis labai didziuojasi tuom, kad tik jis vienintelis man turėjo ir turi :)))
man laikas atejo kai baigiau mokykla ir buvau jau pirmame kurse, vaikinas lauke manes 2ejus metus, abu buvome nekalti, todel del to jis galejo isverti tiek ilgai...Manau tai buvo tinkamiausias laikas, nors jaunesne galvojau palauksiu bent 20...bet nesigailiu, nepraradau nei per anksti, nei per velai, o mano mieliausias mane dievina, kad atsidaviau tik jam...
Naujas komentaras