Kokia turi būti tobula moteris?!

 
Ne tik moterys siekia rasti idealų vyrą, bet ir stiprioji žmonijos dalis nori, kad šalia jų būtų tobula moteris. O kas ji tokia – ideali moteris?

Padaryk mane geresnį!

Ideali moteris – tai tokia moteris, kuri taps būtina vyrui visą jo gyvenimą, “antroji pusė”, tobulai tinkanti būtent jam. Ir ji privalo turėti keletą išskirtinių savybių, kurios gali nepasireikšti bendraujant paviršutiniškai, bet susipažinus artimiau – atkreips į save dėmesį. O savybės, kurios turi atkreipti vyro dėmesį, pačių vyrų nuomone yra tokios: ji turi būti tobula! Pirma būtina savybė – tai, kad moteris verčia vyrą tobulėti jam tai suvokiant arba nesuvokiant. Tai reiškia, kad tokios moters draugijoje vyrai išsitiesia, stengiasi atrodyti geresni, negu jie yra iš tikrųjų, būti apdairesni ir žavingesni. Tam moteris retokai ką nors daro sąmoningai, ką nors sako arba užsimena apie ką nors. Viskas tiesiog kažkaip įvyksta savaime.

Pasiaukojanti meilė

Antra savybė, privalanti puošti moterį – tai jos meilė jam. Vyrams nuoširdūs jausmai tokia pat svarbūs, kaip ir silpnajai lyčiai. Jie ieškos būtent tokio žmogaus, kuris mylės tą antrąją pusę, liksiančią su vyru visam jo gyvenimui. Be to, meilė turi būti ne dėl kažkokių savybių ar materialių gėrybių, o tiesiog už tai, kad žmogus yra šalia. Moteryje galima tai įžvelgti jos bendravimo manieroje, elgesyje, netgi eisenoje. Ideali moteris turi sutarti su artimais vyrui žmonėmis – artimaisiais ir draugais. Ir sutarti ji turi ne paviršutiniškai – padėti kažką pagaminti arba paplepėti su jaunesniąja sesute, tačiau iš tiesų jausti malonumą nuo tokio bendravimo. Ji siekia geriau pažinti žmones, svarbius jos mylimajam.

Problemos ir ašaros – kelias į suirzimą

Vyrus ypatingai erzina nuolatiniai moterų nusiskundimai problemomis. Todėl tobula moteris neturi nuolat skųstis, verkšlenti, erzindama šalia esantį vyrą. Visas jos elgesys netyčiomis pabrėžia vyro vyriškumą. Kai ji šalia, vyras nori būti geresniu, tikru vyru! Vyrai negali pakęsti kuomet moters elgesys verčia suabejoti jų vyriškumu. Juk gabingas “po kulnu” statusas paliks jo sielai didžiulį klausimą: ar moteris iš tiesų jį myli, o draugai gerbia? Dėl to iro daugybė santuokų… Protinga moteris niekada nereikalaus kažko, neįrodinės to, kas vyrui nepatinka, ji prisiderins prie situacijos, pagamins ką nors skanaus kai jis netikėtai įgrius į namus su būriu kolegų. Ji nesupyks ir neužsidarys savo kambaryje.

Pagarba ir gebėjimas išklausyti

Moteris turi gerbti šalia esantį vyrą. Pagarba – tai kertinis visų vyrų elgesio akmuo, gyvenimo tikslas, dėl kurio vyrai ir stengiasi pasiekti aukštą statusą ir materialinės sėkmės. Pagarba – tai gebėjimas klausyti ir išklausyti, net jeigu moteris ir nesutinka su nagrinėjama tema, nuomone. Ji tikrai nežemins vyro privalumų kritikuodama jo poziciją, tiesiog taktiškai parodys savo nuomonę, nesiūlydama vyrui pakeisti savo nuomonę į jos pateiktą. Turima omenyje, kad moteris bus protinga, o ne stereotipu, tapusiu anekdotų apie pusprotes blondines pagrindu. Vyrams reikia, kad jų moterys turėtų savo nuomonę, galėtų palaikyti diskusiją, šypsotis tuomet, kai jai išties to norisi, o ne viso pokalbio metu.

Išskirtinė išvaizda

Moteris, be abejo, turi būti stilinga, graži, seksuali. Tai priklauso ne tik nuo jos išvaizdos, bet ir nuo to, kaip moteris moka savimi rūpintis, stilingai rengtis ir tuo pačiu būti patraukli. Pagrindinis tobulos moters privalumas – jos permainingumas. Ji savyje įkūnija visas moteris, ją norisi matyti šalia savęs, užkovoti tokią nuostabią moterį, būti laimingu šalia jos.

 
Komentarai
Naujas komentaras