Kokias moteris myli vyrai? (I)

women-face-blonde-portrait-wallpaper-preview.jpg
 
21 komentarai
Dėl ko moteris kartais jaučiasi patrauklesnė, nei įprastai? Kodėl raudonio išmuštos dailiosios lyties atstovės tokios seksualios? Į visus šiuos klausimus atsakymus sužinosite šiame straipsnyje.

Ar vyrai iš tikrųjų labiau geidžia blondinių? 

Visos tamsiaplaukės nusivils, tačiau vyrai tikrai labiau geidžia blondinių. Priežastis labai paprasta – šviesi plaukų spalva atkreipia daugiau dėmesio, ji siejama su jaunatviškumu. Blondinių veidas šviesesnis, jame nesimato tiek raukšlių. Be to, blondinės dievinamos televizijoje ir kine – pačios seksualiausios aktorės visada būdavo blondinės (pvz., Marilyn Monroe, Scarlett Johansson). Svarbi ir „unikalumo teorija“ – daugumoje valstybių blondinės yra mažuma, jos išsiskiria, dėl savo plaukų gali atrodyti labiau patrauklios. Aišku, ši teorija netaikoma Skandinavijos šalyse – juk čia, beveik visos moterys yra blondinės, todėl Švedijoje, Norvegijoje ar Suomijoje vyrai daugiau dėmesio skiria tamsiaplaukėms ar rudaplaukėms.

Kodėl moterys avi aukštakulnius batus? 

Jei moteris vaikšto su aukštakulniais, keičiasi jos laikysena ir ėjimo būdas. Su aukštakulniais moters pėdos atrodo mažesnės, o kojos – optiškai pailgėja. Kiekvienas žingsnis tampa seksualesnis: eidama su aukštakulniais, moteris akivaizdžiai linguoja klubais ir daugiau eksponuoja savo krūtinę. Tokiu būdu jos kūno proporcijos supanašėja su tomis, kurios laikomos idealiomis. Visi šie veiksniai patraukia vyrų dėmesį. Aukštakulnius avinti moteris turi būti sportiška – juk tokie batai reikalauja ištvermingumo. Taigi, vyrai gali tikėtis, kad moteris su aukštakulniais bus ištverminga ne tik eilinio apsipirkinėjimo metu, bet ir lovoje.

Kodėl moterys su apvalumais yra tokios seksualios?
 
Nes jau iš toli patraukia vyrų dėmesį. Kai moteriškų formų mergina eina gatve, 30 metrų nuo jos nutolęs vyras nemato jos gražių akių ar seksualiai papūstų lūpų. Jo žvilgsnis vertina merginos figūrą, o pasąmonė tiria, ar ji vaisinga – įvertina juosmens ir klubų proporciją. Pati idealiausia apie vaisingumą liudijanti moters kūno proporcija yra 0.7 – tokiu atveju moters organizmas yra jau pasiruošęs turėti vaikų.

Koks moters balso tembras varo vyrus iš proto? 

Vyrus itin žavi gana aukštas, bet ne žviegiantis, kiek grubus tembras. Moters balsas seksualus, kai jos organizme daug estrogenų. Jų buvimas liudija, kad moteris yra jau subrendusi ir pasiruošusi lytiniam gyvenimui. Prieita išvadų, kad seksualaus balso moteris yra patrauklesnė fiziškai ir lengviau ją paskatinti santykiavimui.

Ką vyras mato moters akyse? 

Vyrus veikia išsiplėtę vyzdžiai, kurie gali plėstis net iki 10 milimetrų. Dažniausiai taip nutinka, kai moteris yra susijaudinusi. Akies vyzdžiai svarbūs ir pirmojo pasimatymo metu – šie didesni, jei partneris patinka ir maloniai su juo bendraujama.

Dėl ko kartais moterys jaučiasi labiau patrauklios nei kasdien?

Dėl visko kalti hormonai. Jų kiekis organizme keičiasi priklausomai nuo vaisingumo ciklo. Moteris seksualiausia vaisingomis dienomis – tada organizmas gamina daugiau estrogenų, kurie daro įtaką moters išvaizdai. Lūpos tampa ryškesnės, labiau prisirpusios, veidas – šviesesnis ir švelnesnis, krūtys – didesnės. Vaisingų dienų metu keičiasi net moters kvapas. Aišku, pastaroji nepastebi visų šių pasikeitimų, tačiau vyrai yra jiems labai jautrūs. Estrogenai turi įtakos ir moters elgsenai – ji jaučiasi seksualesnė, todėl pradeda dėvėti ir seksualesnius drabužius bei papuošalus. Be to, laisviau bendraujama su vyrais, flirtuojama bei drąsiai galvojama apie seksą.

Per kiek laiko vyras įvertina, ar moteris jam patraukli? 

Vidutiniškai per 13 milisekundžių. Kodėl taip greit? Dėl to, kad šis procesas vyksta savaime, jis pagrįstas proto instinktyvumu. Pasąmonė pati įvertina kito žmogaus seksualumą, taip kaip pastebi jo lytį, amžių ar veido išraišką. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (21)
Rudaplauke, nepergyvenk, genų su blondinėm vyrai nesusigadins, nes kaip pati ir sakai - blondinių genai recesyviniai
Viskas apie išvaizdą... primityvoka. Nors jei tik seksui - tai matyt daugiau ir nereikia
Skirtumas šiais laikais? Visos plaukus dažosi ir kas ten atseks kokia natūrali spalva. Svarbu kad žmogus iš esmės patiktų, plaukų spalva čia visiškai xuinia
Blondinai- ne albinosai. Tiesiog jų plaukuose daugiau aukso
paskaičius komentarus atrodo, jog straipnyje rašė vien apie blondine. Drabstoties įžeidinėjimais ir visiškomis nesamonėmis dėl plaukų spalvos. Būkite tolerantiški vieni kitiems.
Kvaili vyrai, kuriems blondes patinka, jos gi genetiskai brokuotos ALBINOSES, del genu mutacijos atsirado sviesus plaukai. Blondiniu genai Recesyviniai, o jie genetiniame kode yra genu mutaciju ir kai kuriu ligu nesiotojos. Rudaakes, tamsiaplaukes yra geru kokybisku Dominantiniu genu.
Vyrus traukia brokas, o gamtoje Albinosai gyvunai nepriimami i poras.

As pamaciusi vyra su blonde galvoju, kad jis savo genus sugadins. Blondinai su blondinem tegu ir dauginasi, nes vienas kitam yra tinkami.
sviesiaplaukes ir skesualesnes, ir grazesnes, o naturalios ir protingesnes
tamsiaplaukes eikit karviu melzti
O kur tik vaikinas su cinkeliu;) eina su tamsiaplauke:);)
nesutiksiu,kad blondines sexesnes,nei per kur.Tik tamsiaplaukes.Va ten tai aistra!!!!
Nifiga, tamsiaplaukės rudakės 10 kartų sexovesnės už blondinkas :D
Sitame straipsnyje buvo kalbama apie naturalias blondines,bet ne apie peroksidines
pėrma parašiau vuo paskiau paskaičiau kėtos komentarus.Baisę iduomę pasėdarė-kudie nieks nieka nei gera nei bluoga neparašė aplink blondynkės....vėins tiktas tipo,kap supratau "NORMALESNIS" vaikėns...Blondinkiems(blondinams)gres ėšnykėms(nu gal tas tebūs puo kuokė 1000 meto.Bet ne tamė esmie,svarbiause jeigo žmuogos gers,-vuo koks skėrtoms....nuors monėi vėso pėrma akės krent ont tomseplaukio...
nier geriau už tamseplaukė mergička ar muoteriškelė.Vuo anuos y daug seksuovesnės nego bluondinkės...
as siaip irgi girdziu beveik is visu vaikinu kad tamsiaplaukes daug grazesnes ir aistringesnes
Visiska teisybe ir pagaliau moksliskai patvirtinta! O ar tamsiaplauke, ar sviesiaplauke - tai cia jau vaikinai kaip sakoma - kazdomu svojo. Bet teisybes tikrai yra
taip :D
jokiu budu nesutinku su autoriumi tamsiaplaukes merginos yra zymiai patrauklesnes ...
Nesamone, man asmeniskai tamsiaplaukes merginos yra kur kas patrauklesnes, turi kazkokios paslapties ir kiek turejau patirties tapsiaplaukes yra charizmatiskesnes asmenybes
manau, kad taip: kur tik normalesnis vaikinas, jau su blondine eina :)
ne
Naujas komentaras