Kokio sudėjimo moteris renkasi vyrai

 
8 komentarai
Nors modeliai, nepasižymintys itin įspūdingais kūno išlinkimais, gana dažnai tampa seksualiausiomis pasaulio moterimis, bet kai kalba pradeda suktis apie malonų laiko praleidimą ir seksą, vyrai renkasi labiau apvalesnių formų moteris, rašo „The Daily Mirorr“.

Stambesnio sudėjimo žmonės – aistringesni lovoje

Remiantis D. Britanijos lovų gamybos kompanijos „Silentnight“ apklausos duomenimis, 89 proc. vyrų teikia pirmenybę labiau moteriško sudėjimo dailiosioms lyties atstovėms, nei toms, kurias vadina „pakabomis“.

Таip pat paaiškėjo, kad 56 proc. apklausos dalyvių įsitikinę, jog stambaus sudėjimo vyrai ir moterys labiau aistringi ir intymiuose santykiuose.

Tačiau ne vien tik sekse pranašesni stambesnio sudėjimo žmonės. Per tyrimą išsiaiškinta, kad jie geriau ir miega, todėl atsidurti su jais vienoje lovoje – vienas malonumas.

Dažnai verčiantis nuo vieno šono ant kito trikdoma kraujotakos veikla

Kompanijos „Silentnight“ atstovai atliko du metus trukusį tyrimą norėdami išsiaiškinti, kas priverčia žmones vartytis lovoje miegant. Buvo nustatyta, kad liesi žmonės apsiverčia nuo vieno šono ant kito mažiausia 10 kartų per naktį, o рilno sudėjimo žmonės ne daugiau kaip du kartus.

Šis eksperimentas parodė, kad lieso sudėjimo žmonės labiau kenčia nuo čiužinio, kai prisispaudžia kūnas, nes tada susilpnėja kraujotaka, ima mausti kūną ir tai priverčia juos dažnai verstis nuo vieno šono ant kito, norėdami atsikratyti šio negalavimo. Anot kompanijos „Silentnight“ atstovo, užtat apkūnoki vyrai ir moterys turėtų jaustis laimingi, nes tyrimas parodė, kad jiems būdingas ne tik aukštas seksualumo lygmuo, bet ir miegant lovoje jie – idealūs partneriai!

 
Komentarai (8)
Nesu stora, o paisdykauti su savo berniuku tikrai megstu ;) Nemanau, kad tai priklauso nuo to stora tu ar liekna... Kiekvienas zmogus elgiasi skirtingai ir cia svoris neturi reiksmes :)
Įdomu būtų sužinot kas su visokių gabaritų moteriškėmis lovoj vartėsi, kaip dėl ištvermės? O kompleksų kiekviena moteris pilna :)

Tomai,dauguma panu stambesnes ar lieknesnes lovoj kompleksuoja,ypac jei tai vienkartinis nuotykis, o kai turi pastovia sekso partnere,zmona ji ar drauge,tu kompleksu nelieka,stambi ji ar liekna. Isitikinsi tuo kada nors pats,nes dabar kaip suprantu,tu pastoviu santykiu dar neturi,gal ir neturejai,tik trumpalaikius. Siame straipsnyje rasoma apie poras,kurios apsigyvena kartu,kuria seimas,o ne apie vienadienius santykius.
Tomai, ryzi zmones airijoj.
visiems kitiems, straipsnyje nekalbama apie STORUS zmones, kalbama apie stambesnio sudejimo, labiau apvalesniu formu, moterisko sudejimo moteris.
Ruta, taip UK moterys tikrai del nieko nekompleksuoja, tas tai tikra tiesa :D
joooooooo, niekas nekalba apie uzmigima sekso metu, tiesiog po sekso nepi** proto, nesneka kaip uzsivedusios, o paprasciausiai ramiau uzsnusta.
L, jau geriau buti stambesniai nei pakaba... :)
"Tačiau ne vien tik sekse pranašesni stambesnio sudėjimo žmonės. Per tyrimą išsiaiškinta, kad jie geriau ir miega, todėl atsidurti su jais vienoje lovoje – vienas malonumas."

mhm, tikra palaima, jei partneris užmiega vidury sekso!!! nu gi pasaka tiesiog!!!
Tai ka db geriau but Storiem nei ploniem? ;D Absurda tokie tyrimai...
bent jau UK tai jos ne kiek nekompleksuoja :D ir dar kokios produktyvios, vaiku kiek prisidaro :D
absoliuti nesamonė, kad britanijoj 86 procentai vien tik ryžų, storų ir tėra... smegenim plaut straipsnis, kiek teko panų turėt, tai kuo stambesnė tup didesnį kompleksai ko pasekoj tik kaip dešra lovoj "daryk ka nori" o už tą nieko baisiau ir nėra matyt.
Naujas komentaras