Kokios pagundos gali sugriauti net tvirčiausius santykius?

skyrybos-57f21303ab86f.jpg
 
Ar žinote, kokios pagundos gali sugriauti net pačius tvirčiausius santykius, nesvarbu, kaip stipriai mylite ir dievinate savo antrąją pusę. Deja, kartais mūsų norai ir troškimai nejučia santykius priveda prie bedugnės krašto, nuo kurios paslysti ir nugarmėti prarajon labai lengva. Todėl pateikiame pagundų, galinčių sunaikinti santykius sąrašą, būkite atidūs, juk išlaikyti darną, santarvę bei pagarbą poroje nėra taip paprasta.

 

Nesibaigiančios melagystės. Pripažinkite, pasielgę netinkamai, stengiamės nuo mylimojo šį nedorą poelgį nuslėpti. Žinoma, tai lengviausias kelias, garantuosiantis sąžinės ramybę. Tačiau tikriausiai esate girdėję posakį: melo kojos trumpos, todėl anksčiau ar vėliau visos melagystės išlįs į viešumą. Jei iš tiesų nuoširdžiai mylite ir branginate vienas kitą, privalote būti atviri, visada sakyti tik tiesą, nesvarbu, kad kartais ji gali būti nemaloni ar net gėdinga. Pasitikėjimas, tiesos sakymas – vienas sėkmingų santykių aspektų.

Apgaudinėjimas. Viena niekingiausių pagundų, galinčių kilti santykiuose – išdavystė. Sakote, kad prabuvus su žmogumi ilgą laiką, vieną dieną ima ir nusibosta? Todėl santykiams paįvairinti trečias žmogus tikrai nepamaišytų? Klystate, jei nuoširdžiai bei tyrai mylite antrąją pusę, tretiesiems asmenims santykiuose vietos tikrai nebus. Šiuo atveju, kaip ir daugeliu kitų – geriausia vadovautis viena auksine taisykle: su kitais elkis taip, kaip norėtum, kad jie su tavimi elgtųsi.

Partnerio daiktų skolinimasis. Kai gyvenate kartu visiškai įprasta skolintis partnerio daiktus ar net pinigus, jam/jai apie tai nepranešus. Kitoms poroms dėl to nekyla nė menkiausių nesklandumų, tačiau likusios – negali to pakęsti! Jūsų antroji pusė privalo žinoti, kad pasiskolinate vieną ar kitą jo/jos daiktą, todėl savavališkai, be partnerio leidimo jo daiktų ar santaupų geriau nesisavinkite.

Laikas draugams. Kai kurios poros taip įsisuka į judviejų pasaulėlį, kad jame daugiau niekam nelieka vietos. Žinoma, draugystės pradžioje norisi kuo daugiau laiko praleisti dviese, tačiau geriausių draugų pamiršti taip pat nederėtų. Tuo labiau drausti mylimajam/mylimajai su jais pasimatysi būtų visiškai nesąmonė. Nors ir norėtųsi su partneriu praleisti daugiau laiko arba, kad užuot žiūrėjęs krepšinį su draugais jis praleistų jaukų vakarą dviese su jumis, atminkite – bendravimas reikalingas visiems, be išimties.

Mažėjančios pastangos. Nieko keisto, kai su žmogumi praleidus ne vienerius metus prie jo prisirišame, vertiname kaip savaime suprantamą dalyką ir nejučia stengtis pradedame mažiau. Taip būti tikrai neturėtų, nesvarbu kiek metų esate drauge, pastangų kiekis privalo išlikti toks pat intensyvus arba bent jau ne mažesnis negu santykių pradžioje.

Blogos nuotaikos demonstravimas. Niekas nesako, kad visada privalote būti geros nuotaikos, o nuo veido nedingti šypsena, tačiau pykčio ar kitų neigiamų emocijų pasistenkite neišlieti ant mylimo žmogaus. Juks ji/jis niekuo nekaltas/nekalta, kad šįryt darbe Jus aprėkė viršininkas ar įsivėlėte į aistringą konfliktą su kolege, kurio metu smarkiai nukentėjote. Užklupus pykčiui, blogai nuotaikai ar tiesiog nepagrįstam nepasitenkinimui, pabūkite vienas, giliai kvėpuokite bei nusiraminkite. Pamatysite, gyvenimas po to nušvis ryškiomis spalvomis!

Apdovanojimas už pastangas. Mylimoji kiekvieną dieną gamina Jums pusryčius, vakarienę, skalbia rūbus bei palaiko švarą namuose? O partneris visada parveža Jus po darbo namo, namie pašalina įvairiausius technikos gedimus, tvarko automobilį? Sakote, kad tai savaime suprantami dalykai, kuriuos privalo gebėti tiek vyras, tiek moteris? Iš dalies esate teisūs, tačiau nevenkite pagirti partnerio, leiskite žinoti, kad jo/jos atliekamą darbą labai vertinate ir nelaikote to savaime suprantamu dalyku. Mylėkite, gerbkite antrąją pusę ir, žinoma, nepamirškite padėkoti už pastangas.Tai bene geriausias būdas jausmams stiprinti. Juk išgirstas gražus žodis akimirksniu paglosto širdį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras