Kokių moterų ieško 30–50 metų vyrai?

 
1 komentaras
30-50 metų vyrų poreikiai savo įvairove nesiskiria nuo jaunesnio amžiaus žmonių. Vieni jų trokšta turėti vaikų, kitiems tai rodos absoliučiai nereikalinga.

Kai kurie draugams ir šeimai teikia pirmenybę, tuo tarpu kiti susitelkia ties karjera. Tačiau visus juos vienijantis dalykas ieškant antrosios pusės yra tikslas rasti moterį, besiremiančią panašiais, kaip ir jie, prioritetais bei įsitikinimais. Žemiau pateikiame svarbiausius jų.  

Nepriklausomybė 

Kai vyras pasiekia trisdešimtmetį, jo kasdieniai įpročiai, pomėgiai bei gyvenimo būdas jau yra tvirtai susiformavę. Tokį vyrą patrauktų nepriklausoma moteris, turinti asmeninę dienotvarkę, karjerą, o laisvalaikį leidžianti atsižvelgdama į savo norus. Tad du nepriklausomi žmonės, kuriuos vienija panašus gyvenimo būdas, gali nesunkiai pradėti sėkmingus santykius. Beje, į nepriklausomybės sąvoką taip pat įeina emocinis stabilumas, gebėjimas užsidirbti pinigus, bendrauti su draugais ir mėgautis hobiais. Nepriklausomybė taip pat reiškia reiklumo bei lipšnumo bruožų trūkumą, kas taip pat laikoma privalumu. Priešingu atveju, jei šie asmenybės bruožai – vyraujantys, tai gali atstumti vyrą. 

Panašus šeimos suvokimas 

Dauguma vyrų nuo 30 iki 50 metų turi tvirtą nusistatymą, ar jie norėtų vaikų, ar ne. Todėl tokio amžiaus vyrai ieško moters, kurios požiūris šiuo klausimu sutaptų su jų. Tarkime, jei vyras jau turi vaikų iš ankstesnės draugystės, jis ieškos moters, mylinčios mažuosius. Tuo tarpu, jeigu vaikai jo nedomina, moteris, svajojanti apie septynetą atžalų, vargiai būtų geriausias pasirinkimas. O jeigu vyras dar neturi vaikų, bet jų norėtų, jo dėmesį patrauktų ta dailiosios lyties atstovė, kuri svajoja kaip galima greičiau susilaukti vaikelio, kadangi tam tinkamas metas gali greitai praeiti. 

Išsilavinimas 

Remiantis tyrimu, atliktu Groningeno ir Arizonos valstijos universitetų mokslininkų, vyresni nei 40 m. vyrai norėtų draugauti su labiau išsilavinusia, negu jie patys esti, moterimi. Tuo tarpu jaunesni, nei keturiasdešimties, pirmenybę teikia antrosioms pusėms su tokiu pačiu intelekto lygiu. Be to, didesnė tikimybė, kad vyrai, siekantys ilgalaikių santykių, ieškos išsilavinusios mylimosios, o tik trumpo meilės romano besidairantys rinksis moterį, remdamiesi vien jos grožiu. Galiausiai – kuo brandesnio amžiaus yra vyras, tuo teigiamiau jis žvelgia į moters inteligentiškumą. 
 
Jaunystė 

To pačio tyrimo rezultatai patvirtina, kad kuo vyresnis vyras, tuo labiau jam knieti rasti jaunesnę partnerę. Taip yra dėl to, kad, amžiui bėgant, vyrai nepraranda reprodukcijos galimybės – atvirkščiai, nei moterys. Iš kitos pusės – 30-50 m. amžiaus dailiosios lyties atstovės neturėtų pergyventi, nes tai nėra taisyklė be išimčių. Anaiptol ne visi vyrai akis išdegę ieško jaunesnių už save, ir bet kokio amžiaus savimi pasitikinti moteris gali nesunkiai patraukti jai patikusįjį asmenį.

 
Komentarai (1)
ko nori ko nori, sexo :)
Naujas komentaras