Kokius bučinius labiausiai mėgsta vyrai?

 
10 komentarai
Ооо, bučinys... Kaip galima nemėgti bučiuotis? Jausti kito žmogaus lūpų prisilietimą prie savo lūpų, kaklo, ausies...

Amerikiečių specialistai tvirtina, kad bučinys gali būti „nešvarus“, klausiamas arba išmintingas. Jį galima „priderinti“ prie bet kurios kūno vietos, jis gali tęstis mažiau nei sekundę ar net kelis šimtus sekundžių.

Bučinys –  vienas iš universaliausių meilės aktų. Tačiau vis dėlto kokie bučinių tipai labiausiai patinka vyrams? Ar jiems labiau patinka taip vadinamas šlapias bučinys ar greitas pakšėjimas? Todėl amerikiečiai ir atliko apklausą tarp vyrų, norėdami tai išsiaiškinti.

1. Bučinys su pačiulpimu į lūpas

Taip bučiuotis vyrai labiausiai mėgsta preliudijos metu, kai kiek apžiojęs patempia ar pačiulpia viršutinę arba apatinę partnerės lūpą. “Būkime atviri: bučinys pačiulpiant lūpas – pats „skaniausias“. Tai reiškia, kad visas įdomumas dar prieš akis“, - sakė radijo prodiuseris, 29 metų Jody‘s.

“Aš mėgstu lengvai pakandžioti merginos lūpas arba vos paliesdamas liežuviu jas aplaižyti. Bet man nelabai patinka, jei mergina man aplaižo ar pačiulpia lūpas. Užtat su malonumu tai darau savo merginai“, - sakė 28 metų rašytojas Johnas.

2. Bučinys sekso metu

Vyrams labai patinka bučiuotis mylintis.
“Aš taip elgiuosi dėl to, kad tokiu būdu sujungiu vieną iš romantiškiausių veiksmų su intymiausiu. O tai tas, ko labiausiai reikia sekse!“, — patarė 30 metų barmenas Scottas.

3. Greitas bučinys

Nieko nėra paprastesnio už greitą pabučiavimą: tiesiog vyras pakšteli į lūpas, kaklą ir kitas moters kūno vietas.
“Man patinka pakštelėti savo draugei į skruostą, kaklą ar ausį. Kadangi tai galiu padaryti bet kada ir bet kur. Kiekvieną kartą, kai aš pakšteliu, jaučiu jos kūno losjono ir kvepalų aromatą. Ir tai priverčia mane nusišypsoti“, - prisipažino 31 metų aviagydytojas Andrewas.

4. Bučinys su liežuviu

Bučinys su liežuviu – tai klasikinis prancūziškas bučinys. Kodėl vyrams tai patinka? 
“Aistringas prancūziškas bučinys toks pats intymus kaip ir seksas. Užmerki akis, kiek palenki galvą į kurią nors pusę ir įsisiurbi į lūpas, o paskui pradedi žaisti liežuviu. Tada kūnai būna prisispaudę vienas prie kito, o rankos pradeda klajoti. Tai - vienas iš maloniausių gyvenimų akimirkų. Be to, aistringai bučiuojantis sustiprėja jausmas, kurį negali pakartoti joks kitas bendravimas“, - sakė 31 metų komikas Thomas.

Ar vyrai mėgsta bučiuotis?
 
Komentarai (10)
Negaleciau gyvent be visu isvardintu, nes visa tai nerealiai nuteikia ir leidzia perteikti merginai tai ka jai jauti. :)
as tj lb megstu buciuotis ir nesuprantu kaip kitiem tai gali nepatikti.. :) zinoma, jei zmogus nepatinka tai kitas reikalas.. :)
nukrypot nuo temos, pikciurnos ir pikciurninai :D
:D nekenti berasciu, o pats (pati) rasai be lietuvisku raidziu :D jojo berastis(e) :DD nekesk saves...
Maniskis nemegsta buciuotis... sako kam tie seilejimaisi...nekenciu tokio poziurio...
Visi išmėginti išskyrus antrą : D*
Nekenciu berasciu..
ech noreciau kad dabar mano partnere butu sale ;*
Kokia cia profesija aviagydytojas :)))
ech...
Naujas komentaras