Kokius komplimentus norėtų išgirsti Jūsų partneris?

05.jpg
 
Nors žodžiai neturi materialaus pagrindo, jų negalima apčiuopti, tačiau ne retai jie būna tokie pat skaudūs lyg antausis veidan arba malonūs lyg švelnus paglostymas. Atlikti psichologiniai tyrimai byloja, jog pripažinimas žmogui itin reikšmingas. Norint išlaikyti emocinę pusiausvyrą, svarbus tiek žodžiu, tiek gestu ar veiksmu išreikštas palaikymas. Ar kada nors teko girdėti, kokie komplimentai ar palaikymo žodžiai labiausiai paglosto mylimojo širdelę?

Tu priverti mane jaustis gražia/gražiu. Tik pasitikėdamas savimi, jausdamas vidinę pilnatvę žmogus jausis gražiu ne tik išore, bet ir vidumi. Tai vienas geriausių komplimentų, kurį gali išgirsti Jūsų antroji pusė, tai reiškia, jog šalia esantis žmogus savo elgesiu ar veiksmais leidžia Jums jaustis ypatingu.

Aš džiaugiuosi šiuo tavo poelgiu. Nuoširdus pagyrimas už atliktus darbus ar priimtą protingą sprendimą, antrosios pusės ego pakylės iki dangaus, leis pasijausti ypatingam. Todėl negailėkite gražių žodžių mylimajam.

Tavo pagamintas maistas nuostabus! Žmonės nori jausti, kad jų pastangos yra įvertintos. Net jei mylimosios gamintu maistu mėgaujatės kasdien, nepriimkite to kaip natūralaus ir savaime suprantamo dalyko. Padėkokite už skanią vakarienę ir pastangas, parodykite dėkingumą ir šiltus jausmus jai.

Mano draugai/šeima mėgsta laiką leisti drauge su tavimi. Jausti antrosios pusės šeimos ir draugų palaikymą, simpatiją Jūsų atžvilgiu - viena sėkmingų tarpusavio santykių paslapčių. Mylimasis didžiuosis turėdamas tokią brangenybę šalia savęs.

Esi labai linksmas. Puikų humoro jausmą vertina tiek vyrai, tiek moterys. Šis būdo bruožas dažnai kompensuoja išorinio grožio stygių. Patikėkite, nuoširdų juoką, kikenimą iki ašarų, gebėjimą pralinksminti kitus, partneris vertins kaip geriausią Jūsų būdo bruožą ir tikrai neliūdės būdamas šalia.

Jaučiuosi saugi/saugus šalia tavęs. Kiekvienas vyras nori, kad moteris šalia jo jaustųsi saugi, tarsi už tvirčiausios mūro sienos. Todėl mielosios, nevenkite mylimajam to priminti kuo dažniau.

Atrodai itin seksualiai. Būti trokštamu ir geidžiamu - kiekvieno svajonė. Tai ypač aktualu poroms, kurios kartu jau daugelį metų. Žinoti, jog vis dar jaudinate mylimąjį, esate jam/jai patrauklus tikrai paglosto savimeilę.

Man reikia tavo patarimo. Tai subtilūs ir galingi žodžiai, kurie išreiškia pasitikėjimą partneriu. Parodo, kad jo nuomonė Jums svarbi ir priimdami galutinį sprendimą, į ją tikrai atsižvelgsite.

Aš pasitikiu tavimi. Pasitikėjimas - bene svarbiausias dalykas, užtikrinantis ilgalaikius ir stabilius tarpusavio santykius. Todėl savo elgesiu priminkite mylimajam, kad pasitikite ja/juo visu 100%!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras