Kokius komplimentus norėtų išgirsti Jūsų partneris?(I dalis)

9a2b5de9-435c-43bf-ac9e-f1534dce6558-shutterstock-715636612.jpg
 
Pateikėme sąrašą komplimentų, kuriais be paliovos galime stebinti savo antrąją pusę. Pagirti antrąją pusę galima už mažiausią, iš pirmo žvilgsnio pagyrų nevertą smulkmeną. Nepamirškime, kad gražus žodis gali padaryti stebuklus, pakelti nuotaiką visai dienai ar sutaikyti senus priešus. Kokie dar komplimentai priverstų partnerio širdį iš džiugesio plakti dar stipriau?

Gal galėtum atidaryti stiklainį? Merginos ir moterys, tikriausiai kiekvienai teko prašyti tokios pagalbos? Išgirdęs ir įvykdęs šį prašymą, vaikinas žino, jog jo vyriškumas niekur nedingo, jis vis dar egzistuoja ir puikiai pasitarnauja kasdienybėje!

Tu esi nuostabus tėvas/sūnus/draugas. Leiskite partneriui žinoti, kad be judviejų santykių, jis sugeba būti ypatingu ir bendraudamas su kitais žmonėmis.

Tu tikras didvyris ir bebaimis. Sveikinimai, apeliuojantys į jo vyriškumą, leis didžiuotis ir pasitikėti savimi.

Gerbiu tave. Žinojimas, kad partneriui esate aukščiausias prioritetas, kuriam atiduodama didžiausia pagarba - tik dar labiau puoselėja šiltus jausmus ir meilę.

Man patinka su tavimi kalbėtis. Vyrukai, atminkite, jog moterims komunikacija labai svarbi! Norėdami pamaloninti partnerę, užsiminkite, kad pokalbiai su ja Jums brangesni už visus pasaulio deimantus. Tačiau nepersistenkite, komplimentai turi būti nuoširdūs.

Ši suknelė tau labai tinka. Privalome pripažinti, kad dauguma vaikinų neatkreipia dėmesio į mūsų pirkinius, dažnai nepastebi, kad įsigijome naują drabužį ar aksesuarą. Tačiau pasipuošusios norime būti pastebėtos ir pagirtos. Vaikinai, pasistenkite būti atidesni smulkmenoms.

Tu toks/tokia protinga/protingas. Priminkite mylimam žmogui, kad Jums patinka ne tik jo daili figūra, humoro jausmas ar vertybės, tačiau taip pat didžiuojatės jo/jos protiniais gebėjimais.

Tu patrauklesnė negu šio filmo personažas. Vaikinai, pasakykite mums, kad esame patrauklesnės negu Angelina Jolie ar kita, tobulo grožio kino aktorė ir mes visu kūnu bei siela būsime Jūsų rankose.

Tu puikiai išmanai šią sritį. Įvertinkite partnerio pastangas, investuotą laiką, skirtą tam tikriems dalykams. Pagirti galite už puikiai atliekamas pareigas darbe, nuostabų mamos ar tėčio vaidmenį namuose. Taip pat už nuoširdų atsidavimą mėgstamai veiklai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras