Kokius komplimentus norėtų išgirsti Jūsų partneris?(III dalis)

file58357112_aab10a07.jpg
 
Komplimentų ir malonių žodžių niekada nebus per daug. Negailėkite malonių žodžių ir komplimentų mylimajam. Parodykite kaip stipriai ją/jį mylite ir vertinate, garantuojame - atsako sulauksite su kaupu!

Mano draugai tave myli. Moterys ir vyrai gali jaustis šiek tiek nesaugūs dėl partnerio draugų ir artimųjų nuomonės apie juos. Todėl dar ir dar kartą patikinkite, kad ji/jis visada mielai laukiamas jų draugijoje. Ne todėl, kad esate to žmogaus antroji pusė, o dėl asmeninių Jūsų būdo bruožų, kurie pakeri aplinkinius.

Su tavimi jaučiuosi atsipalaidavęs. Niekas taip neglosto širdies kaip žinojimas, jog su Jumis partneris jaučiasi savimi, nesivaržo ir nieko nesigėdija. Svarbiausia emocinis stabilumas, gera dvasinė būsena.

Myliu tave už tai, kad esi. Spėjote pamilti visus partnerio privalumus ir susitaikėte su menkučiais trūkumais? Taip ir toliau, priimkite žmogų tokį, koks jis yra ir nesistenkite pakeisti savo naudai. Šie žodžiai bus geriausias padrąsinimas ir motyvacija, neleisiantys suabejoti savo galimybėmis.

Ilgiuosi tavęs. Nesimatę ilgą laiką, priminkite artimam žmogui, kad jo pasiilgote, mylite ir nekantraujate pasimatyti. Parodysite, jog apie mylimąjį galvojate net tada, kai nesate kartu.

Tavo akys spinduliuoja šilumą ir gėrį. Ne fizinis grožis ar nauji drabužiai pakeri aplinkinius, o vidinė šiluma, kurią skleidžiate. Akys- sielos veidrodis, sakoma ne veltui, jos atskleidžia dalelę mūsų vidinio pasaulio ir gėrio, kuriuo dalijamės su kitais.

Didžiuojuosi tavimi. Kiekvienas nori nori būti pagirtas, žinoti, jog partneris jį vertina ir didžiuojasi. Todėl pagirkite mylimą žmogų už jo atliktus darbus, net ir tuos, kurie neatrodo sudėtingi ir nereikalauja daug pastangų.

Jūs turite puikų skonį. Kas nenorėtų išgirsti, kad jo muzikos, filmų, maisto ar literatūros skonis nuostabus, kurie žavisi ir patarimo ne retai klausia aplinkiniai? Visiems šis komplimentas be jokios abejonės paglostytų širdį! Ypač jei tai išgirstate iš asmens, kurio nuomonė Jums itin svarbi.

Ką aš be tavęs daryčiau? Priminkite, jog nepaisant to, kad esate nepriklausomas, mylimojo žmogaus Jums reikia ne ką mažiau.

Mieliau pamatyčiau tave, o ne savo draugus. Kiekviena moteris žino, jog ją mylintis ir gerbiantis vaikinas jai bet kada atras laiko. Net jei kartais teks duoti neigiamą atsakymą bičiulių pasiūlymams, ji žinos kaip stipriai yra mylima ir branginama.

Mylėkite ir būkite mylimi!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras