Kokius penkis klausimus vyras užduoda neištikimai žmonai

111.jpg
 
Sužinojęs apie žmonos neištikimybę, vyras užsimano tučtuojau išsiaiškinti visas žmonos seksualinių santykių su „konkurentu“ detales.

Jūsų dėmesiui penki pagrindiniai verčiantys iš koto klausimai, į kuriuos vyrai trokšta gauti atsakymus, nepaisant to, kad jie gali galutinai juos pribaigti.

1. Ar buvo su juo lytinis kontaktas? Grubiai kalbant, ar jo lyties organas buvo tavo vaginoje?

2. Ar naudojotės prezervatyvu?

Šiuo atveju vyrą labiau domina ne galimas žmonos nėštumas ar venerinės ligos, o pati sueities galimybė.

3. Kieno didesnis – jo ar mano?

4. Ar patiko tau su juo santykiauti ir, ar pasiekei orgazmą?

5. Ar su juo užsiiminėjai kuo nors tokiu, ką su manimi atsisakei ar vengei užsiiminėti?

Teigiamas atsakymas į šį klausimą būtų vyrui pats baisiausias smūgis!

Turbūt įdomu būtų sužinoti, kodėl vyrus domina būtent tie klausimai?

Todėl, kad vyras širdies gilumoje tikisi, jog dauguma iš tų atsakymų bus paneigti, išskyrus gal klausimą apie prezervatyvą.

O moteriški pasakymai „na, ką tu?“ ir „kuo tu mane laikai?“, atsakant į šiuos klausimus, kaip neįtikinamai jie beskambėtų, tačiau nuslopintų pavydo priepuolį, kurį vyras patiria tuo momentu.

Beje, klausydamas moters atsakymus būtent į šiuos klausimus, vyras patiria didelį seksualinį geismą „nusidėjėlės“ atžvilgiu, kurį sukelia pavydo jausmas.

Be to, moterys tokiais atvejais, kai nenori privesti reikalo iki „virimo temperatūros“ ar staigių santykių nutraukimo, dažniausiai mėgina nuraminti vyrą maždaug taip: „taip, jis mane įsimylėjo, o ką aš galiu padaryti? Aš susitikinėjau su juo, tačiau jokio sekso tarp mūsų nebuvo“.

Ir dažniausiai pavyksta sėkmingai išsisukti, kadangi norintis tuo patikėti ir patikės. O dauguma vyrų labai nori patikėti ir tuo pačiu išvengti smūgio per savo paties savimeilę.

 
Komentarai
Naujas komentaras