Kokius santuokinio gyvenimo mitus reikėtų pamiršti?

7867134(1).jpeg
 
Beveik kiekvienas žino, kad santuokinio gyvenimo taisykles sukūrė ir jomis vadovaujasi tik senamadiški žmonės. Tačiau privalu atsižvelgti, kad kiekvieno iš jų pora buvo skirtinga, gyvenusi skirtingose epochose, laikmečiuose. Šiomis dienomis partneriai į gyvenimą ir santykius turi savitą požiūrį ir ne retai laužo taisykles, tačiau gyvena beprotiškai laimingai. Taigi įsidėmėkite keletą santuokinio gyvenimo taisyklių, kurių be menkiausios sąžinės graužaties galite nesilaikyti.

Visada miegoti kartu. Šiomis dienomis daugelis porų miega po atskiromis antklodėmis, kartais net atskirose, viena šalia kitos pristumtose lovose. Ir tai anaiptol nereiškia vėstančių santykių ar besibaigiančios meilės. Tiesiog pasimėgaukite galimybė miegoti vienas, nieko nevaržomas, visai kaip vaikystėje.

Kivirčai veda link skyrybų. Kvaila, kai susipykus ar nesutapus nuomonėms poros ima svarstyti apie skyrybas. Yra daugybė būdų, padėsiančių išspręsti kilusius barnius ar nesklandumus. Gebėjimas susitvarkyti su užklupusiomis negandomis – puikus būdas partneriui įrodyti šilčiausius savo jausmus. Neišsigąskite užklupusių bėdų, tai visiškai natūralus dalykas, esantis poros santykiuose.

Atostogos kartu. Kartais atostogos – vienas geriausių būdų santykių tvirtumui patikrinti. Atsitinka taip, kad moterų ir vyrų atostogų norai nesutampa, ką gi tada daryti? Atsakymas labai paprastas – kartais pailsėkite vienas nuo kito, savaitgalį praleiskite moteriškoje draugijoje, o mylimajam suteikite galimybę pabūti su draugais, vyriškai pasikalbėti, pajuokauti. Jaustis vienišiems tikrai nereikėtų, atostogas pasiimkite tuo pačiu metu, tačiau nors keletą dienų praleiskite atskirai. Kiekvieniems santykiams tai tik į naudą. Labiau pasiilgsite vienas kito, įvertinsite, kaip stipriai mylite ir branginate vienas kitą.

Abipusiai hobiai. Puoselėjant santykius, partneriams nebūtina domėtis taip pačiais dalykais. Kaip žinia, kiekvieno skonis skirtingas, todėl net jei negalite užsiimti bendra veikla, galite apie ją papasakoti, pasidalinti teigiamomis emocijomis. Žinoma, tai nuostabu ir pavydėtina, jei turite Jus siejančių bendrų pomėgių, tačiau jei ne – daryti iš to visuotinės tragedijos taip pat nereikėtų. Paprastai poros atranda bent vieną užsiėmimą, kuris patiktų abiems ir juos vienytų.

Neikite miegoti susipykę. Ginčo metu kilusios neigiamos emocijos – didelis iššūkis, ypač jei barnis vyksta vakare. Juk eiti miegoti kupinam blogų emocijų tikrai ne pats geriausias sprendimo būdas. Nakties miegas privalo būti kokybiškas, juk jo dėka pasisemiame energijos visa dienai. Todėl prieš miegą kaip tik pasistenkite pakelti vienas kitam nuotaiką ir nuteikti kaip galima teigiamiau.

Sąžiningumas. Galbūt išlikti sąžiningu iki širdies gelmių ir nepavyks, tačiau tai nereiškia, kad galite būti melagis. Visada sakyti tiesą ir tik tiesą labai kilnus poelgis, tačiau kartais tai gali ne juokais įskaudinti Jums artimą žmogų. Galbūt Jums nepatinka nauja mylimojo šukuosena ar nusipirktas megztukas? Tačiau juk į akis neskubate rėžti nepasitenkinimo, stengiatės komplimentus/nepasitenkinimą išsakyti kuo subtiliau. Tai vadinama baltu, nekaltu melu, kurį naudojame siekdami apsaugoti sau artimus žmones.

Kibirkštėlė išgaravo – privalote nutraukti santykius. Nors teigiama, kad suradę sau skirtą žmogų, įžiebę meilės bei aistros kibirkštį, ja džiaugsitės visą gyvenimą. Tačiau visi puikiai žinome, kad tai pats juodžiausias melas. Įpūsti aistros ugnelę nesunku, tačiau puoselėti ją ir išlaikyti – daugybės pastangų reikalaujantis procesas. Jausmų pakilimus ir nuosmukius patiria visos poros, todėl kai susidursite su pastaruoju reiškiniu jokiu būdu neišsigąskite ir nemanykite, kad Jūsų meilei atėjo galas. Tiesiog santykiuose privalu atversti naują popieriaus lapą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras