Kokius signalus vyrams siunčia flirtuojanti moteris?

 
9 komentarai
Kūno kalbos žinutės siunčiamos automatiškai ir nesąmoningai. Moterys jų siunčia vidutiniškai 5 kartus daugiau nei vyrai tuo pat laikotarpiu. Dailiosios lyties atstovės taip pat turi daugiau gabumų ir šią kalbą suprasti.

Dažniausiai moterys bando atkreipti vyrų dėmesį besigražindamos. Plaukų atmetimas, brūkštelėjimas per juos, šukavimas ar paprasčiausias patraukimas nuo veido ar pečių, siekiant atidengti švelnią odą, yra stiprūs signalai, kad moteris naudoja tai siekdama vyro dėmesio.

Dar vienas veiksmas, kurį moterys daro norėdamos pasigražinti, o vyrai tai su malonumu stebi, yra vadinamas dėmesys lūpoms. Lūpų laižymas, pasidažymas lūpų dažais ar kažko lėtas ir pasimėgavimo kupinas valgymas stimuliuoja vyrus. Vien tik moters lūpų stebėjimas sužadina vyrų alkį stimuliuojančių jos feromonų kvapui ir skoniui.

Kojų sukryžiavimas pabrėžia moteriškumą. Vyrai negali to padaryti dėl per siaurų klubų. Vis dėlto, šiuo atveju, tai rodo ne tik tai, kad ji yra moteris, bet ir tai, jog ji yra uždara seksualiniams vyro siekiams. Suglausti kojų raumenys rodo, kad ji labai saugo savo privačią teritoriją. Kaip ten bebūtų, daugeliui vyrų sukryžiuotos kojos yra patrauklios ir skatina juos šį iššūkį įveikti.

Lėtas kojų sukryžiavimas ar atkryžiavimas švelniai glostant savo šlaunį – akivaizdi flirtuojančios moters kūno kalba. Šis judesys paprastai reiškia „Žiūrėk į šį nuostabų moterišką kūną!”. Dar vienas puikus veiksmas yra suderinti apsirengimo ir nusirengimo, atsivėrimo ar atidengimo judesius, siekiant atkreipti dėmesį į savo kūną. Jei ji yra gudri, moteris bendraudama su vyru, atidengs šiek tiek nuogos odos. Būtent tada vyrai praranda amą ir stengdamiesi „nežiūrėti“, susipila savo gėrimą į skverną.

Sukryžiavusi kojas, ritmingai vieną jų judinanti aukštyn - žemyn ir pakabinusi savo batą ant piršto  moteris signalizuoja kur kas daugiau nei „Mano kojos yra pavargusios ir aš noriu į lovą!”

Kai moteris, kalbėdama su vyru, su viena ranka trina kaklą ar galvą, taip pakelia savo krūtis priešais jo veidą ir dėl to jis nebegirdi daugumos jos žodžių. Jei ji yra tikra lapė, ji atidengs savo pažastis (kurios netgi gali būti nuogos). Taip jos feromonai gali plūstelėti į vyro pusę ir „sujaukti“ jo smegenis. Po šio ėjimo moteris gali pamiršti apie bet kokį intelektualų pokalbį iš jo pusės.

Jei kalbėdama su vyru moteris lėtai glosto glotnų, apvalų ir, verčiau, drėgną objektą (pavyzdžiui, gėrimo taurę), ji netiesiogiai ir intensyviai jį erzins ir stimuliuos. Ji siunčia jam žinutę, kad jei jis bus su ja geras, galbūt ji atsidėkos jam labai ypatingu būdu. Ji žino, kad ji jam patinka ir žino, kaip priversti jį jaustis nejaukiai. Šiuo atveju jis tikriausiai nesukryžiuos savo kojų, išskės jas ir nukreips savo tarpukojį į ją. Kai jis taip daro, tai taip pat siunčia kūno kalbos signalą jai, kad gali turėti jo „gėrybes“ kada tik užsimaniusi.

Dažniausi flirtuojančios moters kūno kalbos signalai yra atvira apranga, apnuoginta oda ar plaukų lietimas. Moterų kūno kalba, kuria jos siekia patraukti vyro dėmesį, beveik visada yra seksuali, nes moterys žino, ko nori vyrai! Žinutė, flirtuojančios moters kūno kalboje, yra tokia: „Aš sveika, seksuali, pasirengusi tavo priartėjimui moteris. Aš tavęs neatstumsiu!” Jos šypsena sako: „Tu man patinki ir aš tavęs nenuskriausiu. Prieik arčiau“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
...kurios gali buti net nuogos.. :D net!!! :D Tai reskia,kad taves nenuskriaus :)))
Po šio ėjimo moteris gali pamiršti apie bet kokį intelektualų pokalbį iš jo pusės. :D :D
pritariu "O"! tos dviprasmybės santykiuose didžiausia rykštė, nes normalūs paprastai nenori gadint santykių persistengdami... o tie, kurie "supranta" tai jie daugiau įsivaizduoja, kad supranta, o kai supranta ne taip ir išprievartauja, primuša ar dar ką padaro - tai jau verkia kruvinom ašarom, mat jom jau apsaugos reik... apgailėtina...
jei lopas esi - niekas tau nepades, o normalus vyrai ir taip supranta moteris ;)
Buna kad nesupranti ko ji nori.tai flirtuoja tai jau ne. Tai ir negadini kolegisku santykiu, jei blogai suprasi paskui bus neymanoma dirbti abiem.
pritariu o :) cia tai tikra tiesa...
kad siuncia mintimis tokius signalus ,, duok pinigu , pinigu duok,, ;0
nebutu paprasciau pasakyti tai tiesiai sviesiai. A poto verkia kokie vyrai berysio lovoj. Ismokit, bobos, pagaliau atvirai kalbet apie tai ko norit. prisikabinat baruose visokiu luzeriu su savo tuo flirtavimu ir turit ka turit :)
gerai skamba: "...nenuskriausiu" :)
Naujas komentaras