Kūno kalbos signalai, kurie išduoda, kad jus apgaudinėja

pora-57cef9ada63c0.jpg
 
Turite nuojautą, jog vaikinas ar mergina, su kuriuo ar kuria esate kartu, jus apgaudinėja? Kodėl taip jaučiatės, pasakyti negalite, bet kažkas vis neduoda ramybės bei nesuteikia pasitikėjimo? Visa tai gali būti tiesa, o to priežastis gali būti ne kas kita kaip kūno kalba.

Net jums to pilnai ir nesuvokiant, centrinė nervų sistema pirmoji gali pastebėti partnerio ar partnerės kūno kalbą ir pradėti jums siųsti signalus, tokius kaip nerimas ar galvos skausmas, indikuojančius, jog kažkas yra ne taip. Tad kokie tie jūsų partnerio ar partnerės rodomi kūno kalbos ženklai, išduodantys neištikimybę? 

Nevalingai liečia save, kai tema pasisuka apie neištikimybę

Jei pastebėjote, jog jūsų antroji pusė nevalingai liečia plaukus, kaklą, trina rankas ar kaip nors panašiai elgiasi, jums pradėjus pasakoti apie kažkieno neištikimybę, labai didelė tikimybė, jog tai pirmasis signalas, kad ir jūs esate apgaudinėjamas (-a). Tokia kūno kalba išduoda jo ar jos nerimą bei susinervinimą, ko būti neturėtų, kuomet kalba sukasi ne apie jus, o apie kitus žmones bei jų santykius.

Po sekso jis ar ji nenori prisiglausti

Jūsų partneris ar partnerė po sekso nėra nusiteikęs (-usi) glaustytis ar tiesiog apsikabinti?  Tai gali būti dar vienas ženklas, reiškiantis, jog jūsų antroji pusė turi kitą žmogų, prie kurio yra daugiau emocionaliai prisirišusi. Būtent todėl jam ar jai kyla noras saugoti savo intymumą ir visą jį skirti būtent tam trečiajam žmogui. Tačiau prieš susidarydami išvadas, įvertinkite įprastą savo partnerio ar partnerės elgesį, galbūt apskritai jis ar ji nėra mėgėjai glaustytis ar meiliai apkabinti. 

Bėgioja žvilgsnis, pasikeičia balsas

Jei paklausus specifinio klausimo, jūsų antrosios pusės akys ima bėgioti nuo vieno objekto link kito, tarsi vengdamos sutikti jūsų akių kontaktą, labai didelė tikimybė, jog jis ar ji meluoja. Stebėkite partnerio (-ės) akis, kuomet tiksliai žinote, kad jums sakoma tiesa. Taip galėsite lengvai lyginti ir atpažinti melą. Kai žmonės meluoja, jų galvoje sukasi daugybė minčių, kurios panaudojamos sukurti „naujai“ tiesai, o senąją paslėpti. Kadangi visa koncentracija susitelkia smegenyse, visai nejučiomis akys ima elgtis visiškai kitaip nei įprastai. Būtent dėl to akys tampa puikiais melo detektoriais! Taip pat atkreipkite dėmesį ir į balsą, kadangi meluojant dažnai jis ima šokinėti nuo aukštesnio tembro link žemesnio. 

Slepia delnus

Dažnai pastebima, jog sakydami tiesą žmonės nevalingai atverčia savo delnus į viršų. Viskas tampa priešinga, kai jie meluoja. Rankų laikymas kišenėje ar po stalu gali išduoti nesąžiningumą, tad, kai kalbatės su partneriu ar partnere svarbiomis bei jautriomis santykių temomis, atkreipkite dėmesį į jų rankas. Rodos, maža detalė, tačiau galinti pasakyti labai daug.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras