Kuo moterims patrauklūs vyrai?

vyras-71364628.jpg
 
2 komentarai
Kiek egzistuoja žmonija, tiek laiko ir netyla ginčai dėl vyrų pasirinkimo kriterijų. Kodėl štai tas – ir mielas, ir simpatiškas, ir talentingas, tačiau vienišas? O štai tas – baisu pažiūrėt! – moterų neatsigina. Ką gi tokio randa moterys vienuose vyruose, o kituose – nė iš tolo neužuodžia? Kokie vyriški bruožai patraukliausi moterims?

Daugelis (beje, ne tik vyrų) mano, kad patraukliausi yra seksualiniai gebėjimai. Jei jie aukštumoje – tuomet moterys kaip drugeliai skris į šviesą.Tačiau tai iškreipta nuomonė. Ir netgi vyriško pasididžiavimo dydis nelemia moterų ištikimybės. Dar nei vienam vyrui, netgi tam, kuris nesiskundžia savo seksualiniais gebėjimais, neišeina išlaikyti moterį šalia panaudojant vien tik savo kaip sekso giganto įvaizdį.

Vyrauja ir visiškai kitokia nuomonė: moteris traukia dvasinis pasaulis. Švelnumas, aiškumas, tyrumas... Tik labai keista: dažniausiai būtent šie švelnumo įsikūnijimai lieka viengungiais. Be to, netgi dėl savo kaltės. Nuo jų pabėga sužadėtinės ir žmonos, pažįstamos moterys juos laiko draugėmis, tik su tam tikrais fiziniais ypatumais.

Dar vienas variantas: išoriniai duomenys. Taip, sutikime, tai patrauklu. Bet štai ir vėl problema, kaip ir su seksualiniais gebėjimais: tai išlaikyti moterį šalia nepadeda. Vadinasi, net ir išorė – ne pats patraukliausias vyro bruožas. Ne tai traukia moteris prie vyro. O jei ir pritraukia, tai tik dėl to, kad iš tikro magnetas slypi kažkur kitur. O jei jo nėra – moteris palieka vyrą, nors vyras ir atitinka aukščiausius grožio standartus.

Paskutiniu metu plačiai paplitusi nuomonė, kad patraukliausias vyro bruožas – jo statusas. Kitaip sakant – piniginė. Bonusai pridedami ir už butą, mašinas, sodybą, vilas Kanaruose ar prabangią jachtą. O štai vyrai, kurie ne tik kad jachtos, bet ir pripučiamos valties neturi, griebiasi už galvos ir rėkauja: moterys pragmatikės, joms rūpi tik pinigai! Tačiau ir patys slapčia vaikosi jachtos idėjos, kad tik turėtų tą statusą. Ir pamiršta apie patį svarbiausią dalyką: kad su statusu, žinoma, kailinius nupirksi, tik vat klausimas, ar jie šildys tinkamai.

O baisioji moters paslaptis yra ta, kad patraukliausias ir nuostabiausias vyriškas bruožas moterims visiškai ne piniginė, ir ne jachta, net ne seksualiniai gebėjimai ir ne permatomas dvasinis pasaulis, ir netgi ne grožio etalonai.

Pats gražiausias ir patraukliausias bruožas: Pasirengimas ir Galimybė apginti savo moterį nuo bet kokių gyvenimiškų negandų, gebėjimas nešioti ją ant rankų – ir nebūtinai tiesiogine ta žodžio prasme.

Vos tik radusios šį bruožą bet kokiame vyriškyje, moteris darys viską, kad gautų šį vyrą kaip nuosavybę, ji dėl jo paaukos viską. Ji pati nešios tokį vyrą ant rankų ir šluostys nuo jo dulkes kiekvieną dieną.

Todėl dažniausiai moterys renkasi turtingus vyrus – ir tai sudarė visuomenėje nuomonę, kad vyro statusas yra vienas patraukliausių moterims. Moterys renkasi pinigus? Na taip, nes stora piniginė reiškia Galimybę. O gerai ištreniruotas liežuvis žada Pasirengimą apginti bet kokioje situacijoje.

Ir šiame pragmatiškame, vartotojų pasaulyje dažnai pamirštama, kad Galimybės negarantuoja Pasirengimo. Todėl ir šiuo atveju Galimybės ne visuomet yra išsipūtusi piniginė.

Lygiai tas pats galioja ir seksui, ir švelnumui, ir kitiems bruožams. Bet kokiu atveju, bet kokiose situacijose moterys ieško Pasirengimo ir Galimybės, o jei jos neranda, trenkia durimis ir išeina. Tiesa, gali ir pasilikti, tačiau vyrai neturėtų būti dėl to ramūs – tokiose šeimose tikrai nėra idealių santykių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Eilis tuščio į kiarą straipsnis. Kas yra Pasirengimas ir Galimybė? Autoriaus fantazija.
kaip pirštu į akį...
Naujas komentaras