Kuo vyrams žavi meilė?

pora-71898084(1).jpg
 
Taip, vyrams taip pat gera būti įsimylėjusiais. Tiesą sakant, daugeliui vyrų turėti antrąją pusę svarbiau net nei dailiosios lyties atstovėms. Juk visuomenėje priimta, kad moterys turi artimas drauges, su kuriomis gali dalintis visais išgyvenimais, svajonėmis... O vyrams geriausia drauge dažniausiai tampa jų partnerė. Galbūt keista, tačiau daugumai stipriosios lyties atstovų draugystė reiškia buvimą savimi, dalijimąsi intymumu ir visais išgyvenimais.

Vienas keletą knygų išleidęs santykių terapeutas išskyrė šešis punktus apie tai, kuo vyrus iš tiesų žavi meilė. Ko gero, nustebsite!

Galima jaustis laisvai ir būti tikruoju savimi.

„Turėdamas antrąją pusę esu visai kitoks, nei tuomet, kai būnu vienas. Vienišiai mėgsta kompanijas, merginų „medžiokles“... Tikėsite manimi ar ne, kiekvienas vyras kiekvieną vakarą tikisi kažką sutikti. Kažką – ne tik seksui, o apskritai – gyvenimui, meilei. Tai tiesiog tas tikras jausmas...“,- sakė rašytojo pacientas.

Paklaustas, kas yra tas tikras jausmas, vyras išsišiepė. „Tai reiškia kažką, kas priima tave tokį, koks esi ir už tai myli, kas vietoj kaltinimo dėl trūkumų stengiasi pastebėti privalumus...“ Gydytojo teigimu, antrąją pusę turintys vyras labiau pasitiki savimi, jis nuolat pagalvoja, kad jo mergina išsirinko jį iš visų kitų vyrų – tai priverčia pasijusti mylimu, vertinamu. Šio jausmo tikriausiai niekas neatpirks, jis patobulina visas gyvenimo sritis.

Esi įkvėptas būti geresniu vyru.

Kitas pacientas pasakojo, jog jam labiausiai patinka draugystės iššūkiai. Jis žino, jog norint išlaikyti santykius įdomius, reikia nemažai dirbti. „Santykiai priverčia pasitempti, gerai atrodyti, tobulėti, kažko daugiau siekti... Juk nesinori, kad moteris paliktų dėl kito. O kai reikalai klojasi puikiai, jaučiuosi nugalėtoju. Didžiuojuosi draugams ir šeimai rodydamas savo antrąją pusę, tarsi sakyčiau „Žiūrėkit, ką aš turiu. Žiūrėkit, koks aš esu.“ Nuostabus jausmas.“ Terapeuto teigimu, daugeliui vyrų santykiai iš tiesų glosto jų ego, tai priverčia juos būti įmanomai geriausiais.

Tiesiog turi partnerę, kurią gali pamatyti dienos pabaigoje.

Vienas pacientas pasakojo, jog vos susiradęs merginą jis tampa tarsi apsėstu. „Ji tampa mano svajonių moterimi, negaliu nustoti žavėtis jos grožiu, būdu. Galvoju apie ją visą savaitę, planuoju, ką galėtume veikti susitikę... Savaitgaliai būna romantiški! O kitomis dienomis, vos kažkas mane suerzina, puolu galvoti apie mylimąją...“

„Ji yra kažkas, ko galiu laukti. Mintys apie moterį man visada primena tai, jog po ilgo dienos kelio manęs laukia prizas – mylimoji,“ - sakė kitas vyras.

Tokie dalykai vyrams primena, kad gyvenimas nėra tik rutina, o pokalbis ar susitikimas su mylima moterimi tampa tarsi atpildu už sunkų dienos darbą. Ar gi ne romantiška?

Gera žinoti, jog turi galimybę praskaidrinti jai dieną.

Vienas vyras pasakojo, jog jį santykiai žavi žinojimu, jog gali padaryti kitą žmogų laimingu. „Tai geriausias jausmas pasaulyje. Kai pamatau nušvitusį mylimosios veidą man įžengus pro duris, žinau, jog esu jai reikalingas, galiu padaryti ją laiminga, panaikinti dalį jos problemų... Nuostabi, daug verta savijauta!“

Rašytojo teigimu, darant tyrimą knygai apie tai, kodėl vyrai palieka moteris, pirmoji įvardinta priežastis buvo jausmas, kad šie nebegali patenkinti partnerių poreikių. Tai reiškia, jog negalėjimas padaryti kito žmogaus laimingu verčia vyrus jaustis nepilnaverčiais. Stipriosios lyties atstovai turi jausti, jog gali padėti, yra vertinami bei girdėti tai iš moterų lūpų – sugebėjimo patenkinti jausmas verčia juos labiau pasitikėti savimi, vertinti draugystę.

Gali mėgautis seksualiu atsidavimu, intymumu.

„Būsiu atviras: aš dievinu seksą, man jo reikia ir tai tikrai labai svarbu. Geras, kokybiškas seksas su mylima moterimi priverčia mane šypsotis visą savaitę, tuo tarpu jo nebuvimas kelia susierzinimą. Man patinka žinoti, jog partnerei esu seksualus,“ - teigė vienas vyras.

Žinoma, kiekvienam sekso reikšmė santykiams gali būti skirtinga, tačiau daugeliui žmonių tai labai svarbi puikių santykių dalis. Vyrai tokiu būdu jaučiasi mylimi, vertinami, pripažinti... Tai tampa tarsi maistas, be kurio sunku gyventi.

Daliniesi gyvenimu su kitu žmogumi.

„Gera žinoti, jog visada kažkas laukia. Kai kažkam iš tiesų rūpi, kaip tu laikaisi, pats geriau jautiesi ir labiau stengiesi visose gyvenimo srityse.“

Iš tiesų, daugybė vyrų jaučiasi puikiai žinodami, jog partnerei rūpi jų reikalai, tai šiems – tarsi parama. Žinojimas, jog šalia yra žmogus, pasiryžęs padėti išspręsti bet kokias problemas, sukuria gyvenimo balansą, stabilumo jausmą. Dar svarbiau – tai leidžia suprasti, jog šioje egoizmo kupinoje visuomenėje jis yra ne vienas ir gyvenimu dalinasi su kitu žmogumi. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras