Likim draugais?

 
22 komentarai
Dauguma santykių baigiasi atsisveikinant visam laikui. Su buvusiu mylimuoju jus sieja bendri prisiminimai, kurių nėra lengva atsikratyti.

Jums skaudu prisiminti, kaip kartu juokėtės ir verkėte, leidote laiką, kūrėte planus. Prieš išsiskirdamos poros dažniausiai jaučia poreikį likti draugais, tačiau neįvertina to, jog galbūt bus labai sunku.

Bendri draugai

Likdami draugais nemažai laiko praleisite su bendrais draugais. Vienam arba abiem buvusiems mylimiesiems, tai bus per daug skaudu. Dažni susitikimai, gali neleisti pamiršti ankstesnių santykių.

Kaltės jausmas

Nesvarbu, kuris iš poros nutraukė santykius. Kaltės jausmas visada išlieka pas abu partnerius, todėl tai gali trukdyti būti draugais.

Seksualinis potraukis

Buvimas draugais nebūtinai numalšins buvusių partnerių seksualinį potraukį vienas kitam. Dažniausiai bent vienas iš mylimųjų vis dar tikėsis gauti kažką daugiau, ne tik bendravimą.

Pavydas

Negalėsite ramiai žiūrėti, kaip jūsų buvęs mylimasis ar mylimoji flirtuoja su kitais. Pavydas ims viršų ir buvimas draugais taps nepakeliamas.

Nuoskaudos

Išsiskyrimas retai būna vieno partnerio kaltė, bet jei jau taip atsitiko, kitas visuomet jausis įskaudintas ir pažemintas. Galbūt net norės priminti apie patirtą nusivylimą ir skausmą. Tokiu atveju draugystė bus neįmanoma.

Nauji partneriai

Likdami draugais rizikuosite matyti net tokius dalykus, kaip naujos meilės atsiradimą. Vienas jūsų galbūt suras naują partnerį, o kitas turės tai stebėti iš labai arti. Čia gali pasireikšti ne tik pavydas, bet ir azartas, nes norėsis kuo greičiau rasti objektą, kuriuo puikuositės prieš savo ex. Taip galite tik įskaudinti nekaltą trečią žmogų.

Idealu būtų, jei buvusi pora išliktų draugais. Bet paminti savo įsitikinimus, nuryti kartėlį, pamiršti aistrą, nebepavydėti gali tik emociškai labai stiprus žmogus. Išsiskyrimas, kaip žinia, nėra tai, kas stiprina. Vyras ir moteris ne visuomet gali būti tik draugai, tokia jau mūsų prigimtis.

Ar galima su buvusiu mylimuoju likti draugais?
 
Komentarai (22)
neimanoma likti draugais su buvusiuoju. cia gal tos paneles galvoja kad galima, jei is ju pusiu nebeliko meiles, taciau visa laika bent vienas partneris linkes priarteti bet kokiu atveju....
Tolesnis bendravimas (po skyrybų) priklauso nuo daug faktorių, tad vienareikšmiškai pasakyti "galima/negalima likt draugais" būtų sunku...
Sveiki, manau, kad galima likti gal ne draugais, bet labai gerais pazistamais... Kai smagu netiketai susitikus gatveje uzeiti kavos, susitikti draugu kompanijoje ir t.t. As issiskyrus su savo pirmaja meile, su juo nesisnekejau gal 1,5 metu, nors aplinkybes verte susitikti kone kasdien... Vis nutikdavo taip, kad jei tik jis susiranda kokia simpatija, paaiskeja, kad as ja pazistu ir t.t. Bet praejo tie kazkur 1,5 metu, netiketai teko mums likti akis i aki, pradejome kalbeti ir kalbemis va jau daug metu... Tikrai nuosirdziai pasveikinau ji ir jo zmona vestuviu proga. Kas juokingiausia ja, as pazistu seniau nei jis. kad esam draugai negaliu pasakyti, bet susitikti visada malonu. O senojoje kompanijoje susitike, dar ir vienas is kito smagiai pasisaipome, del tu nekalbetu metu ar sugalvojame kokia intriga senus draugus paerzinti... O va kito buvusiojo negaliu akyse matyt, samoningai net nutraukiau santykius su kai kuriais bendrais draugais ir t.t. Manau viskas priklauso nuo to kokie santykiai buvo, kuo jie buvo gristi ir kaip issiskirta ;)Nors tikrai galiu pasakyti, kad kai lieki gerais pazistamais ir vienas ant kito danties negrezi, pasidaro visai smagu gyventi... ;)
fraze ''likim draugais'' reiskia bereikalingas islaidas.
na is mano puses mane paliko vaikinas po 4metu draugystes ...netiketai,tai as jo ,net akyse nenoriu matyti,o ka kalbeti apie 'buvima draugais'...ne...
draugas draugo nepisa ;D kaip tam anekdote ;D nzn as va tai bendrauju kazkiek bet ne taip paprasciausej ;)
Ispradziu,kai isiskyrem, tai kiek susitikdavom vis susipykdavom ir apsidziaugdavau,kad turiu savo namus,galiu apsisukus iseit ir neklausyt jo visokiu nesamoniu... bet laikui einant tenka susitikt del vaiku...tai nusprendem,kad jau vistiek isiskyre,tai nors draugais liekam-taip ir yra.... bendraujam draugiskai, tikrai nera blogai...
ne visi pasilieka drqugais,bet verta pabandyti.ne viska reikia uzmirst,ne viskas taip blogai buvo.
imanoma, jei nebuvo meiles ir nelike nuoskaudu.. buna kad bendri draugai, veikla sieja ir pazisti zmogu, lengva bendraut, tik viska kas buvo artimiau kaip ir pamirsti, nes tau tas nebeidomu..o buna, kad jei like skauduliuku isvis nenori to zmogaus nei matyt nei atsimint, gali bendraut bet daugiau kandziojimasis gaunasi, tai kam sau ir kitiem nervus gadint
Laikui begant galima
Cia tas pats kas vaikas pasakytu, mire musu suniukas, bet gal galim ji pasilikti?
Manau supratot mano nuomone...
tep nebuna. aba tas aba ans
viskas imanoma, jei tik noro ir valios yra :) tada tikrai galima ir tik draugais likti!
jai istikruju mylejai negalima
Įmanoma, tik jei iš tikrųjų nemylėjai. Ir skirtis irgi, ko gero, galima, tik jei iš tikrųjų nemylėjai
draugais mmm...na nelabai,sexo partneriais greiciausiai ;]
Galima, nes taip šiuo metu yra ir porblemų kildavo gal tik pradžioje dabar viskas gerai.
Man įdomu ką jus laikot tada draugyste?buvimą draugais?
Toliau susitikinėjate su visais bendrais draugais?švenčiate kartu šventes ir t.t?
įmanoma, nes mano gyvenime taip jau nutiko, kad su savo ex esame draugai ir mus tai netrugdo. kitiems tai sunku suvokti, bet... mes draugai :)
Įmanoma likti draugais, jeigu draugiškai ir išsiskiri ;) Su visais ex iki šiol bendrauju, nes skyrėmės abipusiu susitarimu, jei taip galima pasakyt, o vat paskutinysis ex, turbūt, iki šiol manęs akyse matyt nenori ir aš jį puikiaisupranu. Paklausit "kodėl"? Dėl to, kad palikau jį labai netikėtai ir dar dėl kito. Vaikinui tai yra didžiulis pažeminimas. :) tokiais atvejais ta draugystė gali ateit nebent po daug metų, jei palaikysit ryšius, bet kai skiriesi draugiškai, tai ir lieki draugais :) Nieko nėra neįmanomo, tik mes daugumą dalykų paverčiam neįmanomais, nes kitaip nemokam arba nenorim mokėt :)
Nesąmonė - neįmanoma likti draugais, nes jai ir lieka neabipusė simpatija, tik iš vienos pusės,gerbdama žmogų kurį kažkada "mylėjai" privalai palikti, kad jis nebesikankintų toliau :P
Pirmi pora menesiu nebuvo lengvi, bet as labai dziaugiuos, kad vis del to su savo ex esame draugais, kaip bebutu, gyvenimo priversti ir kaimynais :D Bet tikrai, bent jau is mano puses nera moralisko sunkumo ir sutariam kaip brolis ir sese. Tiesa, del seksualinio potraukio is mano puses tikrai problemu nera..juk niekas negalvoja apie seksa su broliu ar sese :)
Taip, kad manau, imanoma likt draugais ;)
Naujas komentaras