Mačo atmintinė: 4 požymiai, kad ji tavęs nenori

4pozymiai-kad-ji-taves-nenori.jpg
 
Jei moteris po pirmo pasimatymo nepakviečia tavęs užeiti namo, priežastis gali būti visai ne tame, kad tu jai nepatikai – veikiausiai tai tik elementarus atsargumas, sumišęs su geru tonu: ne visos pasirengusios seksui jau po pirmo pasimatymo. Bet jei tas jūsų pasimatymas – nebe pirmas, o vienuoliktas, priežastis veikiausiai – kitokia. Galbūt ji su tavimi yra dėl kitų priežasčių? Arba tiesiog ji tavęs nenori?

Vyrams dažnai kalama, kad moterims patinka, kai jų siekia, dėl jų kovoja. Iš dalies tai – tiesa. Tačiau riba tarp to, kai vyras dėl moters „kovoja“ ir to, kad jis prie jos įkyriai lenda – labai siaura. Ir jos neskiria ne tik visiški nevykėliai, bet ir šaunūs, savimi pasitikintys mačo. Tiesą sakant, galbūt pastarieji – netgi dažniau? Tvirtiems mačo koją pakiša stiprus vyriškos garbės suvokimas ir įtikėjimas savo paties „kietumu“. Taigi pateikiame keturis požymius, kurie turėtų įspėti dėl moters širdies ar vietos jos lovoje atkakliai kovojantį mačo: ji tiesiog tavęs nenori!

Ji gėdijasi tavęs. Taip, jai malonu su tavimi kalbėtis, ji mielai išklauso tavo sakomų komplimentų, priima dovanas – nes visa tai kelia jos savivertę. Tačiau suklusk jei ji stengiasi nesirodyti su tavimi ten, kur galėtų sutikti pažįstamų, ar apskritai vengia pasirodyti su tavimi viešumoje. Jei ji nėra ištekėjusi ir neturi tavęs slėpti kaip savo meilužio, toks atsargumas liudija, kad jai gėda kur nors rodytis su tavimi. Šansų, kad padėtis pasikeis, yra, bet labai nedaug. Tu gali išmokti elgtis geriau, pakeisti išvaizdą, kad atrodytum stilingiau, galbūt net perskaityti daugiau knygų, jeigu tik jai šito trūksta, bet svarbiausia – pagalvok, ar tu apskritai nori keistis? Kita vertus, jos galvoje (ir širdyje) jau susiformavęs tavo įvaizdis, taigi net tau realiai pasikeitus, vargu ar ji ims elgtis kitaip.

Ji atšaukia susitikimus. Jei ji dažnai atšaukia susitikimus, prižada ateiti, bet paskutinę minutę paskambina, kad negalės – vadinasi, arba ji yra absoliuti darboholikė, o jos darbo pobūdis reikalauja nuolatinio budėjimo, arba paprasčiausiai nesi jai svarbus, o jūsų susitikimai tik padeda jai išsklaidyti nuobodulį kai nėra įdomesnės veiklos. Ji su tavimi susitinka tik tada, kai neturi ką veikti. Ir tai akivaizdžiai reiškia, kad tavęs nenori. Jei norėtų – tikrai nepraleistų progos susitikti, o netikėtai susiklosčius aplinkybėms, kai pasimatymą tenka atšaukti, paskubėtų suplanuoti naują susitikimą artimiausiu metu.

Vengia intymių pokalbių. Moterims patinka intymūs pokalbiai. Kitaip nei vyrai, jos išties mėgsta apie tai kalbėti, fantazuoti, dalintis įspūdžiais. Jei jūs jau kurį laiką susitikinėjat, viskas atrodo puiku, tačiau kai tik pamėgini užvesti intymesnį pokalbį, ji tik kažką neaiškiai sumurma ir keičia temą, tai – ne kuklumas. Tai – tik nenoras kalbėti apie tai su tavimi. Ir – taip, jai neįdomu ne tik pokalbis su tavimi, bet ir tu pats!

Jūs nepažįstate jos draugų. Jei tu nepažįsti jos draugų (ypač – geriausių draugių!), ji vengia supažindinti tave su savo bičiulėmis ir stengiasi šios temos pokalbiuose išvengti – veikiausiai ji negalvoja apie rimtus santykius su tavimi ir visai nenori, kad apie tavo egzistavimą sužinotų jos pažįstamų ratas. Kodėl nenutraukia santykių su tavimi tiesiog dabar? Galbūt kažko iš tavęs tikisi, o gal neranda tinkamos progos ir tinkamų žodžių? Atstumti įsimylėjusį vyrą daugeliui moterų pernelyg sunku, taigi jos gali ilgai laukti tam palankių aplinkybių.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras