Mane atstūmė, nes aš - pernelyg geras

 
3 komentarai
Nuo pats ankstyvo amžiaus berniukus moko būti mandagiais, maloniais, galantiškais ir t.t. Dar visai mažiukams jiems sako „būk gerutis, auk didutis – mama pavaduosi“. Tėvai diegia į galvą, jog taktiškumas, dalinimasis, paslaugumas – būtinos doro ir išsilavinusio jaunuolio savybės.

Žinoma, kad daugeliu atveju jie buvo teisūs, jog visuomenės gerovė priklauso nuo tarpusavio santykių ir požiūrio į kitą asmenį. Tai skamba puikiai – „būti geru“, bet, kai esate pernelyg geri – žmonės jumis naudojasi, tame tarpe ir moterys (ne paslaptis, kad dauguma vyriškių vis dar mūsų nevadina žmonėmis)...

Santykiuose, kaip ir gyvenime jūs, mieli vyrai, galite būti tiesiog pernelyg geri. Mes UŽ malonius džentelmenus, už paslaugius kaimynus, už saldžialiežuvius draugių vaikinus, bet mes sakome FEEE pernelyg geriems berniukams.

Jeigu vis dar stebiesi, kodėl tavo apšepęs, įžūlokas draugužis mezga pažintį po pažinties, o tu, galantiškumo įsikūnijimas, visų draugų merginų liaupsinamas, nesugebi išlaikyti merginos ilgiau nei keletą mėnesių – pasitikrink pagal mano sudarytą (draugėms gelbstint) sąrašiuką – galbūt esi TAS, PERNELYG GERAS VYRAS. Venk šio pasakymo.

Elgiesi per daug pagarbiai

Sutinku, jog visuomenėje tokiu požiūriu nepražūsi ir būsi vertinamas. Geros manieros, pagarba aplinkiniams, moteriai – būtina. Visgi yra tam tikros Z (zonos), kuriose džentelmeniškumą ir pagarbą turėtum pamiršti. Kalbu konkrečiai apie miegamąjį.

Jeigu elgiesi miegamajame nuolat galantiškai – tai jau požymis, kad esi PERNELYG GERAS.

Mes, moterys dažnai norime ne besikartojančio gero vyro scenarijaus, bet daugiau netikėtumo, įžūlumo, aistros – tiesiog pasidraskymo!

Esi pernelyg suinteresuotas

Jei tave tikrai domina net mažmožiai iš tavo draugės ar žmonos gyvenimo, įdomu, ką, kur ir kada veikia – tai dar vienas ženklas, jog esi PERNELYG GERAS. Suprantama, kad tau rūpi, kaip artimas žmogus jaučiasi, kaip jos šeima, karjera, tačiau, jei jos gyvenimas tau tampa įdomesniu nei tavo paties – jau negerai. Greitai nei tik moteris pavargs nuo tavo kišimosi į jos reikalus, bet ir tau pasidarys nuobodu „skaityti ją it atverstą knygą“. Įsisąmonink, jog tavieji pomėgiai, gebėjimas leisti laiką su draugais – mus žavi. Pernelyg susidomėjęs moters gyvenimu, tiesiog prarandi patrauklumą ir daraisi nuobodus tais pačiais klausimais „kaip tau šiandien sekėsi?“, „Kaip Tavo diena, šeima?“ ir t.t.

Per dažnai sakai komplimentus

Smagu girdėti, jog puikiai atrodai, kad gražios akys ir panašiai. Bet, kai pagyrimų dėl akinančios šypsenos susilauki penkis kartus per dieną – tai ima įgristi.

Rask tinkamą progą – prieš einant į vakarėlį, ryte į darbą – pasakyk savo draugei, kad ji atrodo stulbinančiai. Ir patylėk tada, kai ji sirguliuodama guli lovoje be kruopelytės makiažo – tavo komplimentas apie grožį nuskambės visiškai kvailai. Ir niekam nė motais bus tavo noras palengvinti situaciją. Nebūk PERNELYG GERAS.

Sakyk komplimentus nuoširdžius, reguliariai, bet ne dažnai.

Pernelyg supratingas

Šiais laikais tolerancijai ir supratingumui ribų nėra. Tačiau tarp sugebėjimo suprasti ir būti pernelyg supratingu yra skirtumų.

Taip jau yra, kad vieni yra supratingi, o kiti tuo naudojasi. Supratingumui privalai nubrėžti ribas. Blogiausia, jeigu tų ribų nebematys tavo partnerė „ai, nesvarbu, darysiu, kaip noriu, vis tiek jis supras“. Jeigu tokia frazė jau skambėjusi ar jauti, kad gali skambėti tavosios moters lūpose – tu esi PERNELYG GERAS. Liaukis čia ir dabar. Turėk savo nuomonę ir pastovėk už savo įsitikinimus, kuriuos bando palaužti mergina.

Per dažnai linksmas

Jeigu tavęs neįmanoma išmušti iš vėžių, visada esi pakilios nuotaikos, šypsaisi, linki visiems gero – esi PERNELYG GERAS. Niekas negimė šventas, tad, jei net šlykščiomis situacijomis šypsaisi – nieko čia gero. Moterys kartais nori griežtesnės pozicijos, visai žavu matyt tavo nusiminusį veidelį ar piktą fizionomiją. Ypač, jeigu mes elgiamės blogai – supyk, būk gi vyras!

Taigi, esi mielas ar PERNELYG GERAS?

Čia pateikiau tik keletą bruožų. Tik tu pats žinai, ar esi mielas, ar esi tas, kuris nežino kur eina, dėl ko eina ir kam nori įtikti. Tiesiog žmogus be šešėlio. Neleiskite mindžiojamas moterų – nubrėžkite ribas.

 
Komentarai (3)
Nu tip top as ir butent labai daznai taip vyksta, kad kai buni per geras, mergaites atstumia tave. Kazkoks paradoksas...Juk seimos zmogus, pastovus, visokeriopai toks, sioks ir anoks, o ne koks chamas...
jo,tiesos nemazai
Gal ir yra tiesos, bet šiaip man patinka geri berniukai
Naujas komentaras