Mano moteris nenori šeimos - ką daryti?

5066959.jpeg
 
Mūsų visuomenėje įprasta manyti, kad būtent vyrai nenori šeimos. Tačiau moterys priverčia juos pakeisti nuomonę, kartais naudodamos ne pačius gražiausius metodus. Vienas populiariausių - neplanuotas nėštumas, kuris amžiams sujungia du žmones.

Ką daryti vyrui, sutikusiam savo svajonių moterį, kuri sako, kad jai nereikia šeimos? Tai skamba gana utopiškai - juk dažniausiai taip kalba vyrai, o ne moterys! Bet besikeičiantis gyvenimo tempas ir žmonių mąstymas paskatino moteris elgtis taip, kaip jos iš tiesų nori elgtis. Vienos ieško antros pusės ir svajoja apie baltą suknelę, o kitos… Kitos mokosi, dirba, pramogauja ir keliauja aplink pasaulį.

Kodėl jai nereikia šeimos?

Yra daugybė priežasčių, dėl kurių ji mieliau renkasi gyvenimą tik dėl savęs, o ne šeimos. Greičiausiai ji žino, ko nori iš gyvenimo, ir nieko nelaukdama imasi to. Pavyzdžiui, ji visada svajojo keliauti, todėl pasirinko tokį darbą, kuris leidžia tai daryti (stiuardesė, kelionių agentė, tarptautinės įmonės vadovė ir pan.)

Kitas variantas - ji mano, kad šeima (vyras, vaikai, buitis) gali ją varžyti, todėl nė negalvoja apie santuoką. Dažniausiai šį argumentą renkasi tos moterys, kurios gyveno ne itin darniose šeimose. Pavyzdžiui, mama buvo namų šeimininkė, augino kelis vaikus, o tėvas dirbo ir retai kada buvo namuose. Ji matė, kaip buvo sunku mamai, todėl pažadėjo sau, kad niekada nekurs šeimos ir darys tik tai, ką ji nori daryti.

Moteriai šeimą gali atstoti ir darbas. Pavyzdžiui, po studijų baigimo ji įsidarbino didelėje tarptautinėje kompanijoje, sparčiai kilo karjeros laiptais ir dabar gali pasigirti aukštomis užimamomis pareigomis. Ji daug uždirba, gyvena patogiai ir važinėja po įvairias komandiruotes. Galbūt tau toks gyvenimo būdas atrodo nuobodžiai, tačiau ji jaučiasi patogiai ir sako, kad to nekeistų į nieką.

Skaudi praeitis neleidžia žengti į priekį

Kartais moteris nesiryžta kurti naujų santykių ir šeimos dėl buvusios skaudžios patirties. Staiga nutrūkę ilgalaikiai santykiai ar skyrybos su sutuoktiniu - šios patirtys palieka didžiulius dvasinius randus. Būtent dėl to moteris išsigąsta naujų įsipareigojimų, nes bijo likti įskaudinta.

Ką daryti, jei sutikai tokią moterį? Pirmiausia, pelnyk jos pasitikėjimą. Nebūk per daug meilus ir džentelmeniškas - tai jos nesužavės. Kartais nustebink ją netikėtomis staigmenos ir, svarbiausia, laikykis duoto žodžio. Ir nieko nuo jos neslėpk.

Kaip ją priversti pakeisti savo nuomonę?

Neliepk jai rinktis tarp tavęs ir jos asmeninio gyvenimo. Tokiu atveju ji tik dar greičiau pabėgs nuo tavęs.

Aiškiai jai išdėstyk savo ketinimus, kaip tu įsivaizduoji jūsų santykius po penkerių ar dešimties metų, ir paklausk, ko nori ji. Jeigu ji norės tęsti jūsų santykius, vadinasi, ji tave taip pat stipriai myli kaip ir tu. Jei ne, vadinasi, jums iš tiesų ne pakeliui.

Galbūt tik praėjus tam tikram laiko tarpui ji nuspręs, kad be tavęs negali gyventi ir grįš pas tave. Gali būti, kad to neįvyks. Sprendimą, ką daryti, turėtų priimti tik ji. Nesakyk, kad ji padarys didžiulę klaidą ištardama tau NE - tai ji turi pati suprasti. 

Paleisti mylimą žmogų labai sunku, tačiau dar sunkiau yra gyventi su žmogumi, kuris tavęs nemyli. Elkis garbingai ir  paleisk, jeigu ji to prašo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras