Meilė iš pirmo žvilgsnio – egoizmo pasireiškimas?

 
4 komentarai
Įsimylėjėliai dažnai prisipažįsta, kad pamilo vienas kito iš pirmo žvilgsnio. O mokslininkai tvirtina, kad meilė iš pirmo žvilgsnio neturi nieko bendro su tikru jausmu, nes tai – vienas noras patenkinti savo ego, rašo „News of The World“.

Žmones traukia tik tie, kuriems jie patinka

Aberdyno universiteto (Anglija) mokslininkai nusprendė išsiaiškinti visas meilės iš pirmo žvilgsnio peripetijas. Todėl jie atliko eksperimentą, per kurį sužinojo, kad žmonės jaučia simpatiją tiems, kurie žiūri tiesiai į akis ir kurių žvilgsnis sako: „tu man patinki“. O žvilgsnis, neišreiškiantis simpatijos, paprastai nesukelia atsakomojo jausmo.

“Tai atrodo pakankamai egoistiškai, bet paprastai žmones traukia tik tie žmonės, kuriems jie patinka. Ko gero visi yra girdėję apie šį fenomeną: jei jūs šypsotės ir žiūrite žmonėms į akis, jie laiko jus labiau patraukliais“, – paaiškino tyrėjai. Jų manymu, socialiniai signalai, išduodantys susidomėjimo lygmenį, labai svarbūs žmogui.

Atkakliai siekiamą tikslą lydi sėkmė

Todėl visai nebūtina turėti iš kojų verčiančią išvaizdą, norint patikti priešingos lyties atstovui. Pakanka tik parodyti savo susidomėjimą ir žavėtis.

“Per eksperimentą mes atkreipėme dėmesį, kad daugiausiai žmonės traukia tiesus žvilgsnis, nepriklausomai nuo veido išvaizdos. Kitaip tariant, visiems mums patinka, kai tik į mus atkreipia dėmesį ir mes pasirengę atsakyti tuo pačiu. Vis dėlto norint atkreipti į save jus dominančio asmenį, reikia įdėti nemažai pastangų. Tačiau, jei žmogus tai darysi atkakliai ir entuziastingai, tikėtina, kad jam pasiseks“, - prie tokios išvados priėjo vienas iš tyrimo autorių.

 
Komentarai (4)
ATEINA VAIKINAS PAS MERGINA IR SAKO
-HI ; TIKI MEILE IS PIRMO ZVILGSNIO, o gal man dar karta pas tave uzsukti?
Tikrai taip. Ne kartą esu tuo įsitikinusi, kad žmogaus žvilgsnis gali labai daug ;)
reikės paeksperimentuot su tuo žvilgsniu stipriau ir pažiūrėt, kas iš to išeis :)
yra tiesos siose zodziuose
Naujas komentaras