Meilė per atstumą

 
5 komentarai
Draugystė per atstumą – vienas didžiausių iššūkių poros santykiams. Kai kuriems jo įveikti taip ir nepavyksta. Tačiau, anot specialistų, viskas priklauso nuo noro ir pastangų. Jeigu du žmonės tikrai myli vienas kitą – santykius išlaikyti stengsis iš paskutiniųjų.

Nors iš pradžių gali būti labai sunku atsiplėšti vienam nuo kito, tačiau ilgainiui prie to priprantama. Tačiau reikia nepamiršti, kad tokia situacija reikalauja darbo ir yra neatsiejama nuo pasiaukojimo bei visiško atsidavimo.

Pagrindinis raktas į laimingą draugystę per atstumą – nuolatinis bendravimas. Pasakojimai apie per dieną nuveiktus darbus, gerus bei blogus įvykius, džiugias bei liūdnas akimirkas, draugų istorijas, darbą ar kitas, kad ir smulkias, gyvenimo detales tik sumažina atstumą tarp partnerių.

Moterys nuolatos reikalauja dėmesio, kurio skirti vyrai turėtų kuo daugiau. Pastarieji iš savo antrųjų pusių tikisi saugumo, emocinės paramos bei nuraminančių žodžių. Atsiradęs nesaugumo jausmas yra viena dažniausių išsiskyrimo priežasčių, todėl reikia stengtis, kad abu partneriai jaustųsi saugiai, nedingtų pasitikėjimas vienas kitu.

Partneriai turėtų vengti kalbėti apie tuos dalykus, kurie antrajai pusei galėtų sukelti pavydą ar įtarimus. Vyrai linkę pavyduliauti, kai jų moterys laiką leidžia kitų džentelmenų kompanijoje, net jeigu tai tėra platoniška draugystė. 

Esant didesnėms progoms, mylimieji vienas kitą galėtų nustebinti išsiųsdami dovanas paštu. Derėtų nepamiršti ir mažų niekučių, kad ir ranka rašytų atvirlaiškių ar meilės laiškų, – tai puikiausias būdas išreikšti meilę, ilgesį, rūpestį. Moterys bei vyrai turėtų nepamiršti kartoti, kaip vienas kitą myli ir bus kartu, kad ir kas benutiktų. Apskritai, derėtų skirti laiko apmąstymams, kaip paįvairinti bendravimą, kai santykius skiria atstumas.

Parengta pagal Ezinearticles.com     

 
Komentarai (5)
13 :D
kamii pasnekek su vyresniu zmogumi kuriuo tu pasitiki, manau tau pades surpasti ko tau riekia
isimylet
@Kamii: Blogai darai, reikia pirma pamatyt zmogu, tada
Jam yra 19 metų, o Man 13.
Jis iš Druskininkų, Aš iš Vilniaus - Utenos.
Su Juo susitikus nesu nė kartą, tik trumposiomis sms žinutėmis bendraujame. Net nuotraukų Jis Man negali atsiųst Savo...
Aš Jį tikrai myliu, bet nežinau ar Jis Mane tikrai myli, nes kiek žinau, iš Jo draugų pasakojimų tai, kad aplink Jį sukasi vien panos, o Man pavydas... Aš nežinau ką daryt... Ar Jam nusiųst paštu ką nors, ar ką nors vėl gi sms žinute...
Naujas komentaras