Meilei amžius nesvarbus, o Tau?

652__333f227e92fd9.jpg
 
9 komentarai
Lauko kavinėje grupelė seniai nebe pirmakursių studenčių drąsiai aptarinėja netoliese stovintį begėdiškai dailų vaikiną, o kai galiausiai paaiškėja, kad jis - dar net ne pilnametis, pasigirsta nusivylimas ir diskusija netenka prasmės. Kodėl?

Yra merginų, kurios užsispyrusiai teigia, kad partnerystei tinkami tik 6-7 metais vyresni vaikinai arba, kad apskritai vyrą galima laikyti „vyru“ tik nuo daugmaž 27 metų. Prisiminkim mokyklą: visi klasiokai žinojo, kad klasiokės rimčiau žiūri į vyresnius. Gal ir ne be reikalo. Juk ir patiems buvo lengviau sužavėti jaunesnes mergaites, o jei kuris susidraugaudavo su vyresne, tai draugų akimis jau būdavo „vyras“. Aišku, išlipus iš mokyklos rėmų, kur esame skirstomi į atitinkamas pakopas, amžius nėra toks akivaizdus ir ik atverčiant pasą, amžių rodo tik išorė, o ji gali būti labai apgaulinga.

Kuo žavi vyresni? Galima daryti prielaidą, kad per tuos kelis metus, kuriais mus viršija, jie sukaupė daugiau patirties t.y. tvirčiau jaučiasi gyvenime, turi tam bent šiokį tokį materialinį pagrindą, rimčiau žiūri į ateitį ar pan. Kitaip tariant, jie turi ką duoti. Net jei tai vien seksualinė patirtis – kiek kartų teko girdėti, kad pirmam kartui geriau patyręs vaikinas?

Tačiau, kiek pažįstate vyrų, kurie artėdami link trisdešimties vis dar sunkiai galėtų lygintis su kai kuriais pirmakursiais? Ne visada laikas yra vaistas. Reikia turėti kažką savyje, kad augtum ir stiprėtum su laiku, kad iš jo pasiimtum vis daugiau, o būna žmonių, kurie pasiekę juos tenkinančią ribą tiesiog sustoja ir nesidairo toliau savo kiemo ribų. Žinoma, kiekvienam savo ir čia nėra jokio „teisingo“ standarto.

Kuo patrauklūs jaunesni? Tikriausiai, žingeidumu, ryžtu, atkaklumu (net jei jis kartais ir kiek naivokas). Teoriškai šalia tokio jaunuolio moteris tampa mokytoja, žinove, vedle, tačiau realybė dažnai parodo ką kitą – būtent patys „žaliukai“ tampa medžiotojais, o ne jos. Ne vienas nepilnametis čia pasakytų: „O kodėl būtinai viskas dėl sekso?“ – jam jau vien emocinis suartėjimas su „aukščiau“ stovinčia moterimi yra pergalė. Ar atsisakytumėte bent trumpam pabūti išsvajota dievaite?

Kita vertus, jei vyresnį partnerį būtų galima laikyti susiformavusia asmenybe, tai jaunesnis dažnai lengviau pasiduoda įtakai, pasikliaudamas moters - žinovės tonu. Tačiau paklauskite pati savęs ar draugių, jei stokojate patirties šioje srityje, kaip būna iš tikrųjų. Ne retai būtent jaunesnio vyro glėbyje moteris gali pasijausti silpnąja lytimi, o ne nenuilstančia globėja, ko ne retai tikisi vyresni vyrai savo mamų pavyzdžiu. Galbūt amžiaus skirtumas ir pažadina jaunesnių vyrų vyriškumą. Čia jie ir atidesni nedrąsiems moters norams bei poreikiams, kurių išmanymu, ne retai be pagrindo, didžiuojasi vyresnieji.

Viena iš nemalonių aplinkybių santykiuose su jaunesniu vyru – visuomenės požiūris. Įprasta manyti, kad tokia moteris – suvedžiotoja, kad ji dominuoja santykiuose ir tiesiog „žaidžia“ jaunuoliu. Sunkumų gali kilti ir su aplinka: jūsų draugai/pažįstami/artimieji – vyresni, jo – jaunesni. Tačiau, verta atkreipti dėmesį, jog ne retai žmonės, linkę į santykius su jaunesniais/vyresniais žmonėmis, tą pačią tendenciją atkartoja ir savo aplinkoje. Jei nematote nieko blogo, kad vyras yra jaunesnis už moterį, tai pabandykite įsijausti į jo motinos vaidmenį: norėtumėte, kad jūsų vaikas parsivestų namo „tetą“? Galėčiau lažintis, kad tokiu atveju tas pats stereotipinis visuomenės požiūris paliestų jus kur kas labiau.

Aišku, meilė daro savo: griauna stereotipus, nepaiso sienų ir, jei tikra, tik tvirtėja įveikdama kliūtis. Juk svarbiausia – pats žmogus, o ne jo amžius, tautybė ar religija. Verta pasverti visus „už“ ir „prieš“, bet širdis – ne tam, kad vadovautumėmės protu, tai jei kas ir prieš, tai belieka tik tvirčiau delne suspausti Mylimo ranką ir pirmyn, nes nežinia, kas bus rytoj.

Suagusiems.lt

 
Komentarai (9)
Apie šūdą ir nieką
Visiškai nesvarbus????
VYRAI, pagalvokit kas bus jai žmona 20 ir daugiau metų bus jaunesnė, ką darysit kai jum bus 70?
Mano vyresnė 7 metais, nesvarbu.
nesvarbus mano zmonai 43 o man 27
ir man ne...
Nesvarbus visiškai. :)
nesvarbu, tol kol abu pilnamečiai, nes kai 30-40 metų vyrai gyvena ar šiaip dėl kažkokių malonumų tamposi su 15-16 metų vaikais, va tada tai jau kraupu. vakai jaunystę praranda.
nesvarbus,,nei trupucio...
Naujas komentaras