Meilės laiškai XXI amžiuje turi didžiulę vertę adresatui

 
Kada paskutinį kartą gavote/siuntėte laišką paštu? Taip, tai senamadiška, ilgai trunka, reikalauja pastangų, tačiau labai gražu ir asmeniška. Žinoma, kalba eina ne apie šabloniškus šventinius sveikinimus tolimoms tetoms ar buvusiems klasės draugams. Pagalvokite apie savo Mylimą. Argi nenorėtumėte gauti meilės laiško? O kodėl gi jis nenusipelnė tokio džiaugsmo? Pirmyn!

Jei manote, kad tai tik geltonsnapių įsimylėjėlių privilegija, klystate. Juk per laiką kartu išmokote suprasti vienas kitą be žodžių, o gal būtent jų dabar ir trūksta, kad pilvo apačioje vėl skraidytų drugeliai, o sparnai išaugtų ne nuo „Redbull“. Galbūt pats laikas atgaivinti kasdienybės dulkėmis apsinešusius jausmus, kad jie vėl sužydėtų dar anksčiau nei pavasaris. O gal kai kam tokiu būdu būtų geriausia prisipažinti meilėje ar bent duoti ženklą ilgametei simpatijai, kad Jūsų katiliukas jau įkaito. Mažų mažiausiai aplenksite daugumą konkurentų pasirinkdamas tokį užmirštą kelią.

Jei dar niekad neteko to asmeniškai patirti, tai tikrai ne viename filme vaizduojama pavydėtina adresatus susiejanti magija, o paprašyta ne reta mama ar močiutė dar ir parodys kokį giliai stalčiuje išsaugotą simpatijos laiškelį. Juk taip gera skaityti laišką parašytą tik Jums, kartais iš jaudulio virptelinčia ranka, atpažinti unikalią kalbos manierą, tik dviems suprantamas metaforas ar uosti pažįstamų kvepalų aromatą. Vėl ir vėl. Priglausti prie krūtinės ir paslėpti mėgstamiausios knygos puslapiuose, kad netyčia nepasimestų. Gal net kas rytą tikrinti pašto dėžutę ar tiesiog netikėtai sulaukti – gauti visada malonu. O kur dar skaitymo malonumas, kurį pamiršome savo kompiuterizuotuose gyvenimuose.

Be abejo, šiuolaikinės technologijos palengvina santykius per atstumą ir sukuria galimybę paįvairinti bendravimą net su tuo žmogumi, kuris gyvena kartu: Facebook, Skype, o kur dar visur ir visada lydintis mobilusis telefonas... Na, jei jau sugalvojote begalę priežasčių nerašyti laiško, tai gal pradžiai užtektų bent pabandyti nusiųsti trumpąją žinutę ne dėl to, kad ko nors reikia, o tam, kad kažką pasakytumėt: ką jaučiate, ką galvojate, kad staiga prisiminėte ką asmeniška... Net mažas atstumas gali tapti nepakenčiamai dideliu, jei nori ir negali, o pasakyti į akis tikrai galime ne viską.

Ką rašyti? Viską, kas taip ir lieka ant liežuvio galo iki susiglaudžiant lūpoms bučiniui. Galbūt tai, ką nedrąsu ištarti balsu, ką puikiai žinote, bet dar niekad taip ir nepasakėte. Manoma, jog  būtent moterys myli ausimis, tačiau kas atsilaikytų prieš juodu ant balto surašytus komplimentus ar meilės prisipažinimą. Jei savas mintis sutraukė mėšlungis vien nuo didelio noro padaryti įspūdį, tai visagalis internetas tikrai ne vienoje kertelėje turi patarimų, galinčių Jums padėti. Juk iš kančios ir gimsta geriausi meno kūriniai, tai kodėl nepadovanojus Brangiausiajam tokio šedevro?

Nenusivilkite, jei Jūsų mylimasis akimirksniu netaps kvapą gniaužiančiu mačo, tačiau atmosfera tikrai įkais ar bent maloniai sušils, o degančios širdys gal greičiau ištirpins sniegą ir atskubės pavasaris. Neleiskite Meilei atšalti.

Monu

 
Komentarai
Naujas komentaras